Imperia Online България  
Април 28, 2024, 01:39:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЪРВИЯТ МАРШАЛ В БГ4  (Прочетена 7466 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
viki4
Гост
« Отговор #15 -: Март 27, 2011, 19:11:35 »

Ти кой си в играта колега!!!Да ти помогнем и на теб да станеш маршал!!! *hahaha* *hahaha* *hahaha*

не разярявай касите, че са способни на чудеса от гняв .....  *hihi*
Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #16 -: Март 27, 2011, 21:08:49 »

Честито и от мен  на първият Маршал в ерата отлично постижение  *bravo* *bravo* *beer* а като гледам как  върви моментното класиране съм убеден ,че  вторият също ще е от Вега   *WIZARD*


не разярявай касите, че са способни на чудеса от гняв .....  *hihi*
Shocked  Вики това как го измисли , надали някои в бг3 помни  по-разярена касичка от теб  , ама чудеса от гняв така и не видяхме  *pardon* само куп раздадени медали и една дузина мръсни номерца  Grin Grin Grin


Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
viki4
Гост
« Отговор #17 -: Март 27, 2011, 21:12:54 »


 Shocked  Вики това как го измисли , надали някои в бг3 помни  по-разярена касичка от теб  , ама чудеса от гняв така и не видяхме  *pardon* само куп раздадени медали и една дузина мръсни номерца  Grin Grin Grin




Повредата е в твоя телевизор Тошко....

Хроника на събитията > Свят БГ 4 > Научи се да четеш заглавието, преди да постваш безсмислени коментари и да спамиш за други ери в темата на хората  *pardon*
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #18 -: Март 27, 2011, 21:15:22 »


 Shocked  Вики това как го измисли , надали някои в бг3 помни  по-разярена касичка от теб  , ама чудеса от гняв така и не видяхме  *pardon* само куп раздадени медали и една дузина мръсни номерца  Grin Grin Grin




 *PUNISH* Тук е бг4 бре ,я не цапайте и тая тема   *PUNISH*
Активен

Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #19 -: Март 27, 2011, 21:18:20 »

Вики ти първа засегна темата за разярените касички  като визира точно играта на Киноф от бг3  , или се бъркам нещо  *scratch*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
viki4
Гост
« Отговор #20 -: Март 27, 2011, 21:20:20 »

Вики ти първа засегна темата за разярените касички  като визира точно играта на Киноф от бг3  , или се бъркам нещо  *scratch*

бъркаш се както обикновенно, визирах касите в бг4  *pardon* бг3 свърши и  няма какво да я коментирам ти ако има какво да кажеш за бг3 си има раздел, пиши там.....  Tongue
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #21 -: Март 27, 2011, 22:12:35 »

То в БГ4 както гледам освен Дънджън друг "касиер" в топ 10 по военни май нямаше така или иначе Smiley... Но е добре, че първия маршал не стана от касички, иначе нямаше да говори добре за ерата.
Аз пък като гледам си има бая касаджии!!!Сторм драко танче сатана и те отскачат до каси редовно Grin Grin Grin!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #22 -: Март 27, 2011, 22:42:00 »

В бг4 само аз мога да се меря с вега по обиране на каси (даже за сега съм преди тях)   Grin
Активен

Стачка!
strast i seks
Гост
« Отговор #23 -: Март 27, 2011, 23:56:04 »

В бг4 само аз мога да се меря с вега по обиране на каси (даже за сега съм преди тях)   Grin
ти си ни трудолюбива пчеличка  *hihi*
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #24 -: Март 28, 2011, 05:45:40 »

 Tongue
Максито,браво! Разбрах,че ще си пазиш място за първи маршал при маршалите  *hihi*  Браво за масовката!Опонента не е за подценяване,но пък и аз съм си пристрастна,както обикновено,та като видях докладите се развълнувах   *GIVE_HEART*
« Последна редакция: Март 28, 2011, 05:49:12 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #25 -: Март 28, 2011, 19:01:42 »

Благодаря  *rose*.Ще се постарая да помогна за класацията *hihi*.Но поздравление от мен Сторм очаквах да модира но него направи *ok*
Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #26 -: Март 28, 2011, 19:17:50 »

Това e леко "deja vu", написах го и миналия път по подобен повод, ще го повторя и сега: пилците се броят на есен, а ние едвам отбелязахме първа пролет - дето се казва още има хора с мартеници по улиците... Миналия август пак цареше голямо оживление по подобен повод (за разлика от тогава сега изпълнението беше чисто, макар и късметлииско), а се видя какво стана като направихме рекапитулацията през ноември, макар, за разлика от сега, да имаше само 2 месеца и малко до края на ерата. Прогнозирам, че и този ноември е много вероятно да се получи същото, дотогава разбира се всеки е свободен да направи каквито пожелае гръмки изявления Smiley.

maks: ако си очаквал Сторм да модира, значи подценяваш опонентите си твърде много... във Вега играта се играе 12 месеца Smiley
« Последна редакция: Март 28, 2011, 19:24:44 от john.smith1972 » Активен

Amat victōria cūram
maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #27 -: Март 28, 2011, 19:27:16 »

да вижда затова и го поздравих.А колкото за пилците то ще си проличи и по отрано  *ok*
Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #28 -: Март 28, 2011, 19:38:38 »

А колкото за пилците то ще си проличи и по отрано  *ok*

С други думи казваш, че ще спечелите ерата толкова категорично, че класирането ще е окончателно още много преди края... Затова казах, сега е времето за гръмките изявления, а както са казали римляните: "Verba volant, scripta manent" (думите отлитат, написаното остава), така че може би ще имаме повод да се върнем към тази тема, с този пост, наесен Smiley
Активен

Amat victōria cūram
maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #29 -: Март 28, 2011, 19:47:05 »

Ми чесно казано ела да играеш в БГ4 и готово а до колкото до класацията виждам че сам си правиш изводите    Wink
Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!