Imperia Online България  
Април 27, 2024, 20:42:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЪРВИЯТ МАРШАЛ В БГ4  (Прочетена 7464 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« -: Март 23, 2011, 23:48:22 »

Това е тема изпълнена с гордост и радост за съвсем заслужено получената титла МАРШАЛ!С получени в битки над 3800 военни точки само в днешният ден от цели три битки нашият приятел и брат Kikondo от съюз Vega се издигна на най-високото ниво във военната йерархия на Империя Онлайн и закичи голямата,бленувана и недостижима за мнозина маршалска звезда!Официално е първи по военни точки и избити врагове и това никой и никога не може да му го отнеме,поне за този свят и тази ера!Честито приятелю и наздраве!Гордем се с теб и те обичаме! Smiley
Активен

Умри,но не се предавай!
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #1 -: Март 24, 2011, 00:10:48 »

Кико, поздравления  *bravo* *bravo* *bravo*



« Последна редакция: Март 24, 2011, 11:26:37 от red_pill » Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #2 -: Март 24, 2011, 00:24:53 »

Мда, погледнах първите в военната класация, голяма криза откъм "касиерите" Grin,трудно ще станат маршали *freak*. А какви времена бяха Grin Grin Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #3 -: Март 24, 2011, 00:59:30 »

Хайрлия да е, браво Кико! Заслужено, и да се надяваме да е първият от много маршали на Вега Smiley.
Активен

Amat victōria cūram
StormFX
Редник
*

Karma: +66/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 37



Профил
« Отговор #4 -: Март 24, 2011, 01:10:35 »

Кико, честито и от мен  *beer* Със здраве да си носиш звездата  *ok*
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #5 -: Март 24, 2011, 01:24:57 »

Честито и от мен на колегата!!!Евала че не стана маршал от каси!!!Браво и поздравления и се надявам да се засечем по бойните полета!!! Grin Grin Grin       *beer* *beer* *beer*
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #6 -: Март 24, 2011, 02:05:59 »

То в БГ4 както гледам освен Дънджън друг "касиер" в топ 10 по военни май нямаше така или иначе Smiley... Но е добре, че първия маршал не стана от касички, иначе нямаше да говори добре за ерата.
Активен

Amat victōria cūram
Kinoff
Гост
« Отговор #7 -: Март 24, 2011, 02:40:55 »

Честито и с здраве да я носиш, колега! Дано те поведе в разбиването на противниците, които смятам са обществена тайна на всички  *hihi* Честито още веднъж!
Активен
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #8 -: Март 25, 2011, 03:41:24 »

ЧЕСТИТО!!!НЯМА ЗАЛАГАНЕ ЗА ВТОРИЯ МАРШАЛ?АКО ИМАШЕ ЗАЛАГАМ НА  STORM
Активен
Kinoff
Гост
« Отговор #9 -: Март 25, 2011, 09:46:42 »

А какъв е облога, иначе съм за Сторм, миналата ера се доказа като най-добрият военен стратег на ерата все пак....даже ще си позволя да прогнозирам и крайната класация, челната десетка, ще е от VEGA и IRONMEN  Grin
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #10 -: Март 25, 2011, 14:42:57 »

А какъв е облога, иначе съм за Сторм, миналата ера се доказа като най-добрият военен стратег на ерата все пак....даже ще си позволя да прогнозирам и крайната класация, челната десетка, ще е от VEGA и IRONMEN  Grin
Интересно предположение!!!Ще видим кой къде ще е в класацията!!!Не бързайте с предположенията толкова рано!!!Все още някои не са си показали зъбките!!!За следващ маршал залагам на драко!! *gamer* *gamer* *gamer*        Айде успех на всички!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
Kinoff
Гост
« Отговор #11 -: Март 25, 2011, 14:55:56 »

Интересно предположение!!!Ще видим кой къде ще е в класацията!!!Не бързайте с предположенията толкова рано!!!Все още някои не са си показали зъбките!!!За следващ маршал залагам на драко!! *gamer* *gamer* *gamer*        Айде успех на всички!!!

Нали затова е предположение, да се даде в началото и да се види в края дали е така Smiley Пределно ясно е, че все още не всеки си е показал зъбките, но малко или много хората играещи в БГ4 се познаваме и от предишни ери, а ако има новопопълнения и се издигнат в някои класаци, може само да ги адмирираме за добрата игра която са показали
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #12 -: Март 27, 2011, 16:39:12 »

А какъв е облога, иначе съм за Сторм, миналата ера се доказа като най-добрият военен стратег на ерата все пак....даже ще си позволя да прогнозирам и крайната класация, челната десетка, ще е от VEGA и IRONMEN  Grin
За малко да познаеш колега че ще е Сторм  Grin Grin Grin Grin Grin!!!Ще трябва да изчакаш още малко!!! Wink Wink Wink  Да не стане така че и за класацията да не познаеш!!! Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #13 -: Март 27, 2011, 18:54:04 »

Сторм маршал  Shocked да замалко да стане  Tongue Tongue мъничко не му достина  Shocked но сега определено започва веселбата .Да помогнем за класацията  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*  . Нали сме приятели  Tongue *pardon* *pardon*
« Последна редакция: Март 27, 2011, 19:30:12 от maks » Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #14 -: Март 27, 2011, 19:07:06 »

Нали затова е предположение, да се даде в началото и да се види в края дали е така Smiley Пределно ясно е, че все още не всеки си е показал зъбките, но малко или много хората играещи в БГ4 се познаваме и от предишни ери, а ако има новопопълнения и се издигнат в някои класаци, може само да ги адмирираме за добрата игра която са показали
Ти кой си в играта колега!!!Да ти помогнем и на теб да станеш маршал!!! *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!