Imperia Online България  
Април 18, 2024, 18:16:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова ера нов късмет  (Прочетена 52301 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #150 -: Март 09, 2012, 00:26:37 »

Недостойно? Кое е недостойното ако мога да попитам? Ранихме ви играч, вие го изгонихте. Ударихте мен, аз излезнах ли? Не!
Енчо не сте го ударили тъй че може да си излиза и влиза когато реши. Това, че вие сте ни 2 пъти над точките ни си е лично ваш проблем. Вие я поискахте тая война, когато бяхте с почти 3 пъти повече точки от нас. Квото си надробите, тва ще си сърбате!
Въпреки, че вие всички бяхте с по 150к точки, а ние с по 70, крайния резултат е, че загубихте. Айде замисли се дали ни бяха равни сили като я обявихте тази война, след това си спомни какво направихте с вашия човек който го удариха и стана потенциална жертва и тогава ми говори за достойнство и морал.
Предложихте да не се палим едни други, но когато ви поведохме с 800 точки веднага започнахте да палите.
Знаеш ли какво му викам на всичко това? ЛИЦЕМЕРИЕ!
От мен нямате никакъв респект, защото не го заслужавате или поне ти! Ходи рони сълзи там, че дори съюзи с 3 пъти по-малко точки не може да биете.
абе братле, успокой се малко... Grin Защо говориш в 1во лице мн. число, след като ти имаше едно участие във войната(като ти избих армийката)? Войната я обявих на ени4, не на вас с по 20 точки там дето не знаете кво е тва ферма 15 ниво Grin Не можахме да ви бием, защото нямахме достатъчно време за играта, не защото сте велики! Wink Аре пий едно валерианче и не се дърви толкова  *beer*
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
YamiRaziel
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #151 -: Март 09, 2012, 00:31:36 »

Колко е било моето участие във войната теб не те касае. Аха значи цял съюз обявявате война на Енич? Страшно красиво! Енчо чувствай се специален Cool Ясно е, че ако са по един не могат да се справят.
Старкилъре колкото повече говориш, толкова по-зле изглеждат нещата за вас. Признай си просто, че загубихте и това е. 3-ма човека не ви стигна 1 седмица да разбиете Енчо...
Жалко само, че не можахте да си признаете като мъже, че загубихте, защото не ви бива, ами трябваше да ни обявинявате в "нечестна" игра...
Активен
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #152 -: Март 09, 2012, 00:36:49 »

Колко е било моето участие във войната теб не те касае. Аха значи цял съюз обявявате война на Енич? Страшно красиво! Енчо чувствай се специален Cool Ясно е, че ако са по един не могат да се справят.
Старкилъре колкото повече говориш, толкова по-зле изглеждат нещата за вас. Признай си просто, че загубихте и това е. 3-ма човека не ви стигна 1 седмица да разбиете Енчо...
Жалко само, че не можахте да си признаете като мъже, че загубихте, защото не ви бива, ами трябваше да ни обявинявате в "нечестна" игра...
да виждаш нейде, че не си признавам и отивам да си режа аортата заради загубата? Никъде не съм казвал нито, че не сме загубили, нито, че е нечестно, казах не е красиво, не нечестно. Wink И да, цял съюз обявихме на енич, щото само той ни беше в обхват. Ако и вие бяхте резултатът нямаше да е такъв, повярвай ми  Wink Grin Grin Grin
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
eni4
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #153 -: Март 09, 2012, 00:38:42 »

ахах самичък съм ви победил съюза ви WoW  доста удари претърпях но поне я взех тази война Wink
Активен
eni4
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #154 -: Март 09, 2012, 00:42:55 »

ахаха нямали сте време за игра ... ами аз какво да кажа че нямах интернет и се наложи да ви лупкам от GSM-а Smiley
Активен
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #155 -: Март 09, 2012, 00:55:35 »

еми евала ти бичим! Wink ама ако ще и с пощенски гълъб да е, пак трябва време...
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
eni4
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #156 -: Март 09, 2012, 01:04:02 »

евала на тебе брат хиляди причини изреди .... вашия го разбили, няма ли сте време, моите хора били малко точки бла бла бла ... ами защо я обявихте за купона ли .. радвам се че ни поканихте Wink
Активен
pecipicha
Лейтенант
***

Karma: +57/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #157 -: Март 09, 2012, 11:30:33 »

Какъвто учителя такива и учениците.Понеже аз като се бия нощем или правя засада понякога заспивам пред компа така и Ями е задрямал сутринта и за това го разбихте не защото сте велики. То с кредити всеки може да играе я пробвайте без тях да ви видим (говоря за текезесарите де ако не е ясно ) Хидрите първоначално бяха събрани от кол и въже добре че моя милост сивия кардинал да внесе малко организация и познание на тънкостите в имперските войни. Малко си е за срам аматьорско отборче с играчи играещи заедно за 1ви път да бие ,,обигран'' съюз с играчи ползващи кредит и играли заедно доста ери.За пощенските гълъби почти е вярно 1во трябваше да чакам някой да ми каже какво става в тоя съюз за да им кажа какво да правят.Аз поемам отговорността за падането в точките  към края на войната. Нередовния нет е виновен. Доколкото знам даже и победите на индира над хидра са ставали заради спиране на нет-а не от голямо майсторство (имаше и една късметлийска победа на 29 морал май  тя не е от нередовен нет )Тая ера научих хидрите как се играе с воинско Ацц ако решат да играят с кредит мога и да ги науча как се играе с  фермерско Ацц. Браво на хидра че успяха да спечелят съюзната класация без загуба въпреки проблемите с нета и също и те нямат много време за игра (то има още време за войни де да не ги урочасам пу пу да не им е уроки .)
Активен

армия и ресурс се възтановяват а предателствата не се забравят
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #158 -: Март 09, 2012, 12:00:31 »

евала на тебе брат хиляди причини изреди .... вашия го разбили, няма ли сте време, моите хора били малко точки бла бла бла ... ами защо я обявихте за купона ли .. радвам се че ни поканихте Wink
защото аз исках да има война и да се бия с тебе, другите от съюза ти ги видях след началото на войната, преди тва бях следил само тебе Wink Ама аре стига сме се заяждали, браво за войната и за класацията, другата ера пак ше се видим! Wink  *beer*

П.С. Пепич, аз играя без кредити, ако бяха оставили стария номер щях да пращам смс-и от време на време, но така ми се свидят 6лв за играта Grin
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
YamiRaziel
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #159 -: Март 09, 2012, 16:34:17 »

Starkiller, по другата най-вероятно. Лятото май няма да играем империя  Wink
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #160 -: Март 09, 2012, 21:04:33 »

Доколкото знам даже и победите на индира над хидра са ставали заради спиране на нет-а не от голямо майсторство (имаше и една късметлийска победа на 29 морал май  тя не е от нередовен нет )Тая ера научих хидрите как се играе с воинско Ацц ако решат да играят с кредит мога и да ги науча как се играе с  фермерско Ацц. Браво на хидра че успяха да спечелят съюзната класация без загуба въпреки проблемите с нета и също и те нямат много време за игра (то има още време за войни де да не ги урочасам пу пу да не им е уроки .)

ИНДИРА:

IF  Hydra  563 343 2012-01-16 05:06:56 2012-01-23 05:06:56 - това не е ли загуба? Това, че бъговете на системата работят в полза на новобранците, не означава че нямат загуба както твърдиш  *pardon*
Победите на Индира са победи и няколко медала от хидра! Проблемите в нередовния интернет ли караше хидра да капитолират съюзно седмици наред, докато им станат ''кредитните'' 7-ци?  Cool Тази ера Индира игра за 3 неща, които нямаха общо със съюзната класация, но ако следващата ера има хидра ще им предадем уроци как се водят войни.  *rose*
« Последна редакция: Март 09, 2012, 21:15:08 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
YamiRaziel
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #161 -: Март 09, 2012, 21:14:30 »

Не е загуба, всъщност е служебна победа. Това не са бъгове в системата, а правила които не бяха спазени.
За Индира мисля, че нещата ги обсъдихме вече в предните страници. Според него ние сме били във вечна капитулация, според нас единственият път когато той въобще реши, че може да се бие с нас беше когато някой от нас беше сериозно ранен от други играчи.
Спрямо съюз Хидра Индира не е показал нищо, освен една късметлийска победа на 29 морал.
Ние играхме за съюзна класация и си я взехме. Индира игра за други неща и май ще си ги вземе. Това е положението.
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #162 -: Март 09, 2012, 21:32:12 »

Не е загуба, всъщност е служебна победа. Това не са бъгове в системата, а правила които не бяха спазени.
За Индира мисля, че нещата ги обсъдихме вече в предните страници. Според него ние сме били във вечна капитулация, според нас единственият път когато той въобще реши, че може да се бие с нас беше когато някой от нас беше сериозно ранен от други играчи.
Спрямо съюз Хидра Индира не е показал нищо, освен една късметлийска победа на 29 морал.
Ние играхме за съюзна класация и си я взехме. Индира игра за други неща и май ще си ги вземе. Това е положението.

ИНДИРА:

Фатките говорят друго: не е ЕДНА битка а много битки
http://www42.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2012_1_19/923351_925891_320071                                             
http://www42.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2012_1_19/923351_922338_319973                                          

http://www42.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2012_1_19/923351_922338_319972                                                  
http://www42.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2012_1_19/923351_922338_319968                                        

http://www42.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2012_1_19/923351_922338_319980                                                  
http://www42.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2012_1_18/923351_925891_319619                                  

http://www42.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2012_1_15/923351_925892_318662                                        

http://www42.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2012_1_13/923351_922338_318053                                    

И т.н и т.н за мен хидра са едни надъхани ,страхливи и хленчещи играчи, които освен за сейф за друго не съм ползвал  Cool
Хора склонни за опция капитулация за мен не са войни!!!Фермер да капитулира е едно, но вие да твърдите че сте воини и да развявате съюзно седмици наред байрака говори лошо за вас (има снимки виждаше се ) !!!
Честита ви съюзна заслужихте си я, играли сте за нея и си я спечелихте  *beer*                                                                                      
Но много имате да се трудите по бойните полета на ИО, докато станете войни, за сега не сте такива повечето ви военни са от ваши войници  Grin
И благодарние на ИНДИРА, съюз хидра олекна с играч костадин  Tongue
« Последна редакция: Март 09, 2012, 21:40:57 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
pecipicha
Лейтенант
***

Karma: +57/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #163 -: Март 10, 2012, 01:30:25 »

IF  Hydra  563 343 2012-01-16 05:06:56 2012-01-23 05:06:56 - това не е ли загуба?


Не е загуба иф не са атакували нито веднъж само правеха засади.Така губят служебно поради пасивност.То е много лесно да се правиш на умряла лисица и да мобилизираш 2 сек преди битката .
Активен

армия и ресурс се възтановяват а предателствата не се забравят
YamiRaziel
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #164 -: Март 10, 2012, 02:53:34 »

Индира, мисли каквото си искаш. Ние си играхме за съюзна война и си я взехме. Не се цупи, че сме капитулирали от теб като ни атакуваш докато сме в трудни войни или след трудни войни. Вие имате 3 войни на кръст, ние обаче сме с 15 войни и 15 победи.
Мислиш се за много голям играч и разбирач, но реалността е, че на никой не му се занимаваше с теб. Защо се кри в съюз ХУНИ цяла ера, заедно с тея фермери?! Като си толкова смел, велик и силен, да бяхте си направили малко съюзче с още някой. Щяхме да си обявим война и да си мерим силите при равни условия.
От битките който ми показа има точно 3-4 стойностни. Другите са по едва ли не празни крепости. Ние си имахме войни да следим цяла ера, ти ни дебна цяла ера. Евала, че успя толкова удари да направиш. При мен късмета ми изигра лоша шега и успя да влезеш на 23. Честито!

П.С Играч Костадин напусна Хидрите по собствено желание преди първата ни война, тъй като не искаше да играе прекалено сериозно. Въобще не си ти причината.
« Последна редакция: Март 10, 2012, 04:06:17 от YamiRaziel » Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!