Imperia Online България  
Април 19, 2024, 19:08:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова ера нов късмет  (Прочетена 52322 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
YamiRaziel
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #135 -: Март 06, 2012, 20:05:49 »

Старкилъре, нещо май войната не потръгна както си я мислихте, а? Не стига че бяхте сигурно с над 3,5 пъти повече точки над нас, ами въпреки това се изложихте здраво... Tongue
« Последна редакция: Март 06, 2012, 20:07:29 от YamiRaziel » Активен
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #136 -: Март 08, 2012, 18:56:49 »

хахаахх забавен си... не ми се прави на голям играч братле, не можеш да я играеш тая игра... Поне като си осран си мълчи. И точно заради точките не ви бихме, защо се скатахте така днес иначе?
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
YamiRaziel
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #137 -: Март 08, 2012, 20:14:38 »

Ние ли се скатахме!? Вие взехте да ни палите първи, вие изгонихте ваш играч като го разбихме. Нз кой се ската, ама се радвай, че и толкова ви дадохме да вземете...
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #138 -: Март 08, 2012, 21:00:29 »

А някой знае ли, какво се е случило с virosh?  Shocked Cool
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
YamiRaziel
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #139 -: Март 08, 2012, 21:03:01 »

Какво се е случило?
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #140 -: Март 08, 2012, 21:11:07 »

Какво се е случило?

Ми ти ще кажеш, нали си му съюзник.  *pardon* Паднал е 20к нетни. Или е разпускал армия да избяга от обхват, или някой го е ударил, или  или е залепнал на някоя крепост...  *scratch*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
eni4
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #141 -: Март 08, 2012, 21:16:51 »

Братле доста се изложихте .. май ни помислихте за слабички ( А трябваше да ни погледнеш победи-загуби на съюза ), но нищо другия път пак се пробвайте Wink
Активен
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #142 -: Март 08, 2012, 22:29:55 »

Не съм ви мислил за слабички, аз обявих войната заради теб, защото сме комшии и исках да те набия и щях ако имах повече сввободно време да играя.. Тва, че вие си избягахте и изпокрихте като мишки, не значи, че сме се изложили. Да, имаше загуби в атака и в защита, но какво от тва? Разбиване на наш играч не видях - Capt.Blood беше разбит 2 пъти преди вие да минете и да оберете останките...
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
eni4
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #143 -: Март 08, 2012, 23:19:01 »

Абе кой кво е разбивал незнам ама и в атака и в защита ви опукахме ... като са го ударили защо ни обявявате война .. мене тези глупости дето ми ги пишеш не ме топлят Wink
Активен
YamiRaziel
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #144 -: Март 08, 2012, 23:30:33 »

Абе кой кво е разбивал незнам ама и в атака и в защита ви опукахме ... като са го ударили защо ни обявявате война .. мене тези глупости дето ми ги пишеш не ме топлят Wink

Нямам какво повече да кажа  Wink
Активен
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #145 -: Март 08, 2012, 23:54:48 »

Абе кой кво е разбивал незнам ама и в атака и в защита ви опукахме ... като са го ударили защо ни обявявате война .. мене тези глупости дето ми ги пишеш не ме топлят Wink
кого сте опукали е?! хахахах Бихте ни - окей, недостойно, незаслужено - никой, който може да играе тази игра, няма да го отрече, част от играта - да, но не всички го правят. Мислите ли, че не мога и аз сега да си освободя трабантите и да напукам капацината на вирошчо? Ама няма да го направя, щото не ме интересува. Аз си се изкефих 1 седмица на войничката, понабих тоя и оня, взех си точките, тва ми стига. Wink
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
eni4
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #146 -: Март 09, 2012, 00:07:21 »

да интересна война стана .. може би най- интересната за мене и съзюза ми .. но все пак всичко което правим си е разрешено .... важен е само крайния резултат .. и все пак  RESPECT за отборчето ви ...
Активен
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #147 -: Март 09, 2012, 00:16:57 »

да интересна война стана .. може би най- интересната за мене и съзюза ми .. но все пак всичко което правим си е разрешено .... важен е само крайния резултат .. и все пак  RESPECT за отборчето ви ...
да бе, аз не казвам, че е забранено, казвам, че не е красиво Wink
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
YamiRaziel
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #148 -: Март 09, 2012, 00:20:14 »

Недостойно? Кое е недостойното ако мога да попитам? Ранихме ви играч, вие го изгонихте. Ударихте мен, аз излезнах ли? Не!
Енчо не сте го ударили тъй че може да си излиза и влиза когато реши. Това, че вие сте ни 2 пъти над точките ни си е лично ваш проблем. Вие я поискахте тая война, когато бяхте с почти 3 пъти повече точки от нас. Квото си надробите, тва ще си сърбате!
Въпреки, че вие всички бяхте с по 150к точки, а ние с по 70, крайния резултат е, че загубихте. Айде замисли се дали ни бяха равни сили като я обявихте тази война, след това си спомни какво направихте с вашия човек който го удариха и стана потенциална жертва и тогава ми говори за достойнство и морал.
Предложихте да не се палим едни други, но когато ви поведохме с 800 точки веднага започнахте да палите.
Знаеш ли какво му викам на всичко това? ЛИЦЕМЕРИЕ!
От мен нямате никакъв респект, защото не го заслужавате или поне ти! Ходи рони сълзи там, че дори съюзи с 3 пъти по-малко точки не може да биете.
Активен
eni4
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #149 -: Март 09, 2012, 00:22:05 »

еее все пак няма да играя по вашета свирка и да ми казвате кое как какво да права .. изправят се два съюза във война и единия си тръгва победител другия победен без значение кво е ставало през тази една седмица и тва е .. за тебе не е красиво но за нази е Wink
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!