Imperia Online България  
Април 27, 2024, 01:03:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сагата продължава ера 16  (Прочетена 69345 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #315 -: Май 12, 2011, 19:01:01 »

Искам да помоля всички ДОБРИ играчи  да ми кажат колко пъти са засичали армия на 1 сек.и то всеки ден или през ден  Smiley))) с лаговете и т.н  Аз знам колко пъти Ахилчо го направи с нас - на 1 сек.и  то постоянно Smiley - без програмка не ставаааааааа.......  и ся реве че имало начин и да се бяга ....без програмка ........ аи като 6е проверяват и трият армии да изтрият и боклука първо
Цар съм значи.. *KING*Нема програмки..Има просто следене на слаби играчи , които и сейв не знаят как се прави..Помолете Крокодил да ви научи , че се излагате здраво..

Едит; И ти значи на секунда *hihi*..Браво.. *dance* Крокодил и Владо го правиха миналата ера..Много успешно и доста пъти. Smiley Борето го правеше в свят 2 и не само там..Много , много играчи са го правили..И с доста по добри от вас..Не ви подценявам.Просто ви гледам играта..А тя в частта бягане от засичане е пълна , кръгла НУЛА...
« Последна редакция: Май 12, 2011, 19:06:40 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
scila
Редник
*

Karma: +14/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #316 -: Май 12, 2011, 19:09:06 »

хахахахааа...  ..  Tongue мисля че стана ясно на вси4ки Smiley  А на кристиянчо с тия  САМО 3 битки в нападение...... кажи му да не те дъни  *hihi*   не си цар  Smiley който е играл тук знае ..,че и магаре сам не може6 завърза  Tongue..... хубаво 4е спомена Кро ... може да каже каква е вероятността  за 1 сек ... Smiley
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #317 -: Май 12, 2011, 19:13:19 »

хахахахааа...  ..  Tongue мисля че стана ясно на вси4ки Smiley  А на кристиянчо с тия  САМО 3 битки в нападение...... кажи му да не те дъни  *hihi*   не си цар  Smiley който е играл тук знае ..,че и магаре сам не може6 завърза  Tongue..... хубаво 4е спомена Кро ... може да каже каква е вероятността  за 1 сек ... Smiley
Ми то се вижда , кой какво може и какво не..По докладите , не по приказките във форума Grin [:-}Когато съм играл все съм си бил *KING* Срещу 1 , 2 , 5 ма - нема значение за мен особено.. Grin Нали го усетихте Grin  *rose* И ти си взела да ми говориш за игра и познания. *freak* Един сейв не можете като хората да направите... *freak* *hahaha*

Едит: Ако обаче ползвах програмки , нямаше да избягаш един път , нито Наказател щеше да се отърве още оня ден..Анадъмо? Grin
« Последна редакция: Май 12, 2011, 19:15:59 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #318 -: Май 12, 2011, 19:16:51 »

чета чета и неразбрах какво точно дъня и с какво   *scratch*

доста се излагаш сцилия .. имах доста високо мнение за тебе...   ..


ей заради такива иронични и ехидни подмятания.. заради разни интриги не влизам по форума ..

за толкова години .. горе статса ми седи .. на 4 дни онлайн по форума....


злобейте си ..

злорадствайте си ..


П.С. затова и незнам за повечето бъгове, не съм ги срещал не ме и интерисуват ..


anyway
enjoy and hf
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #319 -: Май 12, 2011, 19:19:37 »

чета чета и неразбрах какво точно дъня и с какво   *scratch*

доста се излагаш сцилия .. имах доста високо мнение за тебе...   ..


ей заради такива иронични и ехидни подмятания.. заради разни интриги не влизам по форума ..

за толкова години .. горе статса ми седи .. на 4 дни онлайн по форума....


злобейте си ..

злорадствайте си ..



П.С. затова и незнам за повечето бъгове, не съм ги срещал не ме и интерисуват ..


anyway
enjoy and hf
Ма без армии.. Grin Аз им написах - На който му знае устата му няма войската..То това и остана - да пишат по форума...Другото свърши за тях един месец преди края на ерата Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #320 -: Май 12, 2011, 20:06:42 »

Ми то се вижда , кой какво може и какво не..По докладите , не по приказките във форума Grin [:-}Когато съм играл все съм си бил *KING*

Остава и да си вярваш  Grin Grin Grin


Искам да помоля всички ДОБРИ играчи  да ми кажат колко пъти са засичали армия на 1 сек.и то всеки ден или през ден  Smiley))) с лаговете и т.н  Аз знам колко пъти Ахилчо го направи с нас - на 1 сек.и  то постоянно Smiley - без програмка не ставаааааааа.......  и ся реве че имало начин и да се бяга ....без програмка ........ аи като 6е проверяват и трият армии да изтрият и боклука първо

Ей пак ме замесвате  Grin При положение, че не засичаш по доклад от битка при съюзник или приятел т.е. нямаш точното време на удара .... и имайки се в предвид, че лага на опресняването на страницата е около 3 сек ... шанса да удариш точно на секундата е към 30 % .. при правилно засечен обратен удар  *pardon*
« Последна редакция: Май 12, 2011, 20:09:26 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #321 -: Май 12, 2011, 20:09:29 »

Остава и да си вярваш  Grin Grin Grin
Нали видя Сцила какво написа - през ден ако не всеки ден на 1 сек. Grin Боли ли те още , а ? В мод забегна да не отнесеш и ти засичане , 6 човека не можахте да ми направите нищо , докато разбих армия на Олга..Нетото ви взех накрая ..Като мишле се криеше последните 40 дни , накрая фалшифицира и класацията че да станеш първи.. Grin Боли , а.. Grin   *KING* Tongue
« Последна редакция: Май 12, 2011, 20:12:29 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #322 -: Май 12, 2011, 20:15:09 »

Крокодила май играе тайничко ИО, с ник Наказател Grin Grin Grin
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #323 -: Май 12, 2011, 20:15:30 »

Нали видя Сцила какво написа - през ден ако не всеки ден на 1 сек. Grin Боли ли те още , а ? В мод забегна да не отнесеш и ти засичане , 6 човека не можахте да ми направите нищо , докато разбих армия на Олга..Нетото ви взех накрая ..Като мишле се криеше последните 40 дни , накрая фалшифицира и класацията че да станеш първи.. Grin Боли , а.. Grin


От цялата ера игра 20 дена, през другото време беше каса, в празнична протекция или в МОД и завърши с геройско размазване в атака ...

Единственото, което постигна беше подаръка от Оля ...

На мен не си ми взимал битка ...   Lips Sealed  Ама пиши си не ми пречиш ... нали си вярваш  Grin

Казвал съм ти го на лични ... логореята ти е безгранична и си причина много светсни хора да си заминат от форума и от ИО ... осбено докато беше модератор ... няма тема в която да си се включил и да не си я оцапал *pardon*

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #324 -: Май 12, 2011, 20:16:14 »

Крокодила май играе тайничко ИО, с ник Наказател Grin Grin Grin

Крокодила никога не му се е налагало да играе тайно ... винаги е стоял зад името си ... и зад принципите си  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Cerber
Гост
« Отговор #325 -: Май 12, 2011, 20:17:33 »

И аз някъде бях чел, че уж бил отстранен този проблем. Все пак винаги са отнемали дублираната армия, т.е. тази, с която е бил в момента на атаката. Щом има проблем, който не могат да оправят и този дефект доста изкривява играта, значи трябва да се вземе решение за еднаква намеса във всеки отделен случай, това за мен е правилно. Следва да се прецени принципно има ли преместване или няма. Очевидно е, че по-лесна е корекцията при втория случай. Аз съм "за" това решение. Ако е искал да премести, да е преместил по-рано, ако пък не е можел по-рано, значи трябва да се признае умението на атакера.

Аз имах малко по-особен случай лятото на 2007-ма в Блица. Щях да хващам в защита едно румънче и така си върнах войската от мнима атака, че щеше да бъде в провинцията по същото време, по което следва да се проведе битката. Стана случайно, исках малко по-рано да е там, но имаше лаг за половин секунда и се получи това положение. Та... ресурса ми взеха, битка с войски нямаше и армията ми изчезна. Така и не дочаках да ми я върнат, то ерата свърши на следващия ден.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #326 -: Май 12, 2011, 20:20:22 »

Остава и да си вярваш  Grin Grin Grin


Ей пак ме замесвате  Grin При положение, че не засичаш по доклад от битка при съюзник или приятел т.е. нямаш точното време на удара .... и имайки се в предвид, че лага на опресняването на страницата е около 3 сек ... шанса да удариш точно на секундата е към 30 % .. при правилно засечен обратен удар  *pardon*
Само едно пропусна..И при положение , че сейва на тоя дето го гониш не е всеки път над 2000..Щото тогава имаш 2 засичания ..А като засичат 2 ма , стават 4 ...При лаг 2 сек , почти на 100% знаеш всичко до секунда -две..Та да обясня сега на Сцила , понеже ме е срам да чета какви ги пише след толкова години игра , ама не се учудвам - лоша школа Grin..Мила ми Сцила , единият удар по Наказател беше след като удари Гробар..Тъпо много при положение че се движи над 2000 с много по ниски карти от нашите и е на 100% заловен..Така хванахме и основната част от армията на 1 секунда..Затова и Гробар и Крис пуснаха атаки - да се покрият 2 карти...Всяка мила вечер правите сейвове над 2000 , с една атака ...Ми по добре не ги правете..Разбра ли сега програмата каква е? Ф5 и двама човека на тръгване..После на удар и 4 цифри от които да се прецизират 1-3 секунди..Не е лошо да не знаеш..Лошо е заради незнанието си да обвиняваш други и да ставаш смешен..И жалък..Ако сега не си разбрала , търси някой да ти  обяснява..Аз по просто от това не мога..

Едит: След помията дето я изля по мен , можех и да си трая..И да ви хванем още 1002 пъти на 1 сек , докато се чудите какво става..Ама не съм злоблив, уважавам си опонентите и предпочитам като имат грешки да им ги покажа..Въпреки , че интереса ми диктува друго..Не очаквам да се оцени..Ера след ера се нагледах на писания по мой адрес..И ера след ера в 1 оставам непобеден.  Smiley
« Последна редакция: Май 12, 2011, 20:31:44 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #327 -: Май 12, 2011, 20:20:37 »

И аз някъде бях чел, че уж бил отстранен този проблем. Все пак винаги са отнемали дублираната армия, т.е. тази, с която е бил в момента на атаката. Щом има проблем, който не могат да оправят и този дефект доста изкривява играта, значи трябва да се вземе решение за еднаква намеса във всеки отделен случай, това за мен е правилно. Следва да се прецени принципно има ли преместване или няма. Очевидно е, че по-лесна е корекцията при втория случай. Аз съм "за" това решение. Ако е искал да премести, да е преместил по-рано, ако пък не е можел по-рано, значи трябва да се признае умението на атакера.

Аз имах малко по-особен случай лятото на 2007-ма в Блица. Щях да хващам в защита едно румънче и така си върнах войската от мнима атака, че щеше да бъде в провинцията по същото време, по което следва да се проведе битката. Стана случайно, исках малко по-рано да е там, но имаше лаг за половин секунда и се получи това положение. Та... ресурса ми взеха, битка с войски нямаше и армията ми изчезна. Така и не дочаках да ми я върнат, то ерата свърши на следващия ден.

По същия начин изчезна армията на ТАЗИТО предната ера след засечка от Владо  *pardon* Това е другия страничен ефект от засечка на секундата  *pardon* и не признаха нито военни точки нито приходи от битка за Владо  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #328 -: Май 12, 2011, 20:33:18 »

Ей така само за спорта да вметна

Империя Онлайн  не е Форум Империя бла бла ..


Забравете форума и си цъкайте играта.


Тази игра винаги съм е играл защото ми е харесвала, а не заради форуми и глупости.

Много онлайн игри пробвах, но Империята е Диагноза!


Харесва ми да е играя, харесват ми хората с които играя.



Не ми харесва форума.
Не вярвам някой да се откаже от една игра заради форум!


без да искам да съпоставяте игра=жена

Имам един въпрос:

Ако ви кажат че жена ви правила еди какво си еди кога си еди с кой си! Ще повярва те ли и ще изоставите ли жена си?

Ако е изоставите и се разделите, ясно може да ми стане какви са ви отношенията и колко сте лабилни!
Аз лично не бих повярвал, защото е познавам и знам колко струва!
Хорските приказки не ме интересуват и определено ще спра да комуникирам с такъв човек, който говори!


цялото това го написах за да разберете, че разни приказки от разни хора, не биха ме отказали от това което харесвам и обичам.
Защото някой някога засегнал някой си във форума и хоп той се отказал от играта...  ми значи е яко лабилен и утре ще напусне и работа и жена си ще остави!

Форума не е играта!
Тука може да си плюете змии и гущери, но неможе да ме откаже някой от играта!


Относно този форум.
Тука освен интриги и глупости друго не се плете.


Затова се случва и по цяла година да не се сетя за слабоумията наречена Форум ИО



anyway!

Нямам намерение повече да влизам по форума!

може да ме оплюете може да ме целувате .. хич не ми дреме

играйте ИГРАТА, забавлявайте се!

Няма не набите в ИО (освен Иво/ахил)   
биеш и те бият!


П.С. незнам някой да го е набил нали не следя форума..... но така си знам аз...



Айде успех и Плюююййй, хърлиии да имааа!


игра = забавление (носи радост и наслада)

незабравяйте що е то игра .... и що е мания... и глупост..
Активен

SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #329 -: Май 12, 2011, 20:42:35 »

Значи проблема с изчезването е когато удара и прибирането са в една и съща секунда, пак нееднократно се е докладвал такъв проблем. Когато обаче има разлика във времената от поне 1 сек на прибиращата се и атакуващата и когато местенето и провеждането на атаката са в същата секунда, почти винаги се клонира армията. Понеже това клониране може да бъде извършвано умишлено, явно екипа е взел решение, много преди този случай клонираната армия да се премахва и да се признава само армията, която реално остава след битката/битките. Сигурно е и по-лесно за тях от това да възстановят на поне 2ма души армиите в първоначален вид, не коментирам дали е честно или не, но все пак честното в този случай е и в зависимост от коя страна е дадения човек. За мен това решение на екипа е соломоновско и също така премахва спекулациите около опцията за умишлено удвояване, все пак не може да се действа един път така, пък друг път по друг начин, тогава вече може да има спекулации за двоен стандарт и субективно оценяване на ситуацията.
« Последна редакция: Май 12, 2011, 20:47:13 от SOMEBODY » Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!