Imperia Online България  
Април 24, 2024, 00:27:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сагата продължава ера 16  (Прочетена 69302 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #300 -: Май 12, 2011, 18:39:49 »

1000 пъти се е случвал тоя проблем особенно във В4А и всеки път се взима клонираната армия. Да е за първи път, да се дискутира, но това е дискутирано много пъти и според мен това е най-правилното решение.

Коя е клонирана армия ? Тази която се мести ... или тази, която остава след битката от военната медицина  *scratch* Че аз малко бавно схващам  *scratch*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #301 -: Май 12, 2011, 18:40:42 »

Не съм знаел , че има прецеденти и то много и решение в тоя дух..В такъв случай за мен дискусията е приключена..Щом винаги решението е едно и също не виждам смисъл да коментирам повече.Да не говорим че единствено Екипа има съвсем точна информация имало ли е битка или не..До милисекунди..
Да и винаги армията е взимана още на същия или на следващия ден. Не знам кога е последната такава ситуация, но малко преди края на предното БГ3 на един приятел така му взеха клонирана армия, още на следващия ден след като нямаше проверки по сигнал на играчи.
Активен
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #302 -: Май 12, 2011, 18:40:58 »

Kро .. а втората атака ?  Tongue
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #303 -: Май 12, 2011, 18:41:25 »

Амии, ако бяха направени наистина с дублираната армия (макар, че след две битки тя надали е чак толкова дублирана .. по вероятно е увеличена с 10-12 %) ... щеше да ги постнеш. Това, че не го правиш ... означава, че грабежите щяха да си бъда извършени и с по-малко армия   Grin

Хубаво, че знаете на кой вътрешен човек да се оплачете, толкова скоростен съпорт не бях виждал в свят 1 от години, жалко че е пак поръчков  [:-}

Оставям Ви ... във Вашия си свят 1 на ИО ... моя е друг ...  [:-}
Ми не е дублирана..Направо е х 10 да това което му остава след доклада на Крис.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #304 -: Май 12, 2011, 18:43:09 »

Амии, ако бяха направени наистина с дублираната армия (макар, че след две битки тя надали е чак толкова дублирана .. по вероятно е увеличена с 10-12 %) ... щеше да ги постнеш. Това, че не го правиш ... означава, че грабежите щяха да си бъда извършени и с по-малко армия   Grin

Хубаво, че знаете на кой вътрешен човек да се оплачете, толкова скоростен съпорт не бях виждал в свят 1 от години, жалко че е пак поръчков  [:-}

Оставям Ви ... във Вашия си свят 1 на ИО ... моя е друг ...  [:-}
Да и винаги армията е взимана още на същия или на следващия ден. Не знам кога е последната такава ситуация, но малко преди края на предното БГ3 на един приятел така му взеха клонирана армия, още на следващия ден след като нямаше проверки по сигнал на играчи.
Няма какво да коментирам повече.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #305 -: Май 12, 2011, 18:43:25 »

Коя е клонирана армия ? Тази която се мести ... или тази, която остава след битката от военната медицина  *scratch* Че аз малко бавно схващам  *scratch*

Местещата се. Реално тя се клонира, още преди първата битка, защото ти остава цялата на полето, а визуално се мести пак цялата. Ако ти се чете прочети за такива случаи из хрониките на ИО, вкл за опит за клониране умишлен, беше наказан преди време лидер в нетна класация и тн, демек това се случва от доста време и екипа беше обявил, че проблема е отстранен преди около 1-2г, а реално не е, но както и да е.
Активен
scila
Редник
*

Karma: +14/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #306 -: Май 12, 2011, 18:44:41 »

не разбрах колко засечки на 1 сек. имате Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh???
Активен
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #307 -: Май 12, 2011, 18:45:23 »

за тази ера .. иво може да ти каже 6-7 са до колкото знам ..
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #308 -: Май 12, 2011, 18:47:30 »

Давам ви точните параметри да не гадаете.

Армия с която трябва да остане Наказател след битката с Крис по доклад:

6440 фаланга
5213 ел стрели
4569 - гвардия
5089 - паладини..

Армия с която остава според спай веднага след битката:

Фаланги 53490 0
Елитни стрелци 41849 174
Гвардейци 36949 0
Паладини 42224

Нетото му пада с 58 к..Крис и аз получаваме загубите според докладите и доблест според тях.Това е.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #309 -: Май 12, 2011, 18:50:59 »

Местещата се. Реално тя се клонира, още преди първата битка, защото ти остава цялата на полето, а визуално се мести пак цялата. Ако ти се чете прочети за такива случаи из хрониките на ИО, вкл за опит за клониране умишлен, беше наказан преди време лидер в нетна класация и тн, демек това се случва от доста време и екипа беше обявил, че проблема е отстранен преди около 1-2г, а реално не е, но както и да е.

Проблема съм го докладвал 2008 год. Имало е няколко случая на които аз съм присъствал, при клониране на армия (както се изразявате) ... и никога не е имало разпускане на армия.
В случая не може да става и дума за умишлено клониране (поне ахилл и кристиян не си признаха да са се уговаряли с НАКАЗАТЕЛ ... а и като гледма, колко усилия полагат за да се отърват от един от малкото играчи в този свят ... надали са го направили  Wink ).

Както обясних по-рано .. има две ЕДНОВРЕМЕННИ ЗАЯВКИ и даването на предимство на която и да е от тях ... от човек от екипа а не от софтуера на играта е ШУРОБАДЖАНАЩИНА. Никой няма право да определя кое е с по-голяма тежест .. добре направеното бягство или добре направената засечка.

Както и да е ... колкот и да го дъвчим .. реалността си е реалност. Аз я видях .. повече не ми трябва .. дори и да съм имал някаква носталгия към играта ... мина ми  *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #310 -: Май 12, 2011, 18:52:56 »

честно ли ще е от 300к нето 200k aрмия да падне на 210к нето и пак да е със същата армия.. :/


не съдите правилно ...
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #311 -: Май 12, 2011, 18:53:45 »

Давам ви точните параметри да не гадаете.

Армия с която трябва да остане Наказател след битката с Крис по доклад:

6440 фаланга
5213 ел стрели
4569 - гвардия
5089 - паладини..

Армия с която остава според спай веднага след битката:

Фаланги 53490 0
Елитни стрелци 41849 174
Гвардейци 36949 0
Паладини 42224

Нетото му пада с 58 к..Крис и аз получаваме загубите според докладите и доблест според тях.Това е.

Ами значи ... си е увеличил армията която е имал преди бъга с:

6440 фаланга
5213 ел стрели
4569 - гвардия
5089 - паладини..

Страхотия  *freak*

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #312 -: Май 12, 2011, 18:54:29 »

не разбрах колко засечки на 1 сек. имате Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh???
Смяташ ли че мога да определя дали е на 1 или са на 2-3  като само презареждането е 2-3 сек..Казвам ти кои са били онлаин докато са гледали как армиите са им хванати от хора от съюза ми и не са успели да избягат..Наказател - 2 пъти , 3 удара , dawdam - 2 атаки на 2 сек една  след друга - и двете успешни и занулен ,cesi73 - една атака ,  scila  *rose*- 1 удар / тук ти можеш да кажеш на колко е била/..Това са все онлаин и са си посрещали атаките.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #313 -: Май 12, 2011, 18:56:36 »

Ами значи ... си е увеличил армията която е имал преди бъга с:

6440 фаланга
5213 ел стрели
4569 - гвардия
5089 - паладини..

Страхотия  *freak*


Ми ти гледаш така на нещата , щото така ти е изгодно Grin Аз гледам увеличена армия х 10 близо , предполагам щото и на мен така ми е изгодно..SOMEBODY  ти каза как се процедира в многократни случаи..Екипа преценява на база реалната информация..Не на това , което Крокодил смята че е. Grin Толкова от мен по темата. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
scila
Редник
*

Karma: +14/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #314 -: Май 12, 2011, 18:58:29 »

Искам да помоля всички ДОБРИ играчи  да ми кажат колко пъти са засичали армия на 1 сек.и то всеки ден или през ден  Smiley))) с лаговете и т.н  Аз знам колко пъти Ахилчо го направи с нас - на 1 сек.и  то постоянно Smiley - без програмка не ставаааааааа.......  и ся реве че имало начин и да се бяга ....без програмка ........ аи като 6е проверяват и трият армии да изтрият и боклука първо
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!