Imperia Online България  
Март 29, 2024, 17:52:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сагата продължава ера 16  (Прочетена 69202 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
scila
Редник
*

Karma: +14/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #285 -: Май 12, 2011, 17:36:55 »

Мен ме дразни факта , че изпрати на Крис 4-5 обидни съобщения за съюза ни , а при отговор , който даже трудно може да се  нарече обиден тича да докладва..След това с ясното съзнание че експлоатира бъг , вместо да го докладва се възползва от него и атакува , че и ехидни съобщения праща..Пак казвам - то си е до човека.


мисля , че зацикли вече Smiley ... прочети внимателно какво в писал кро и ще схванеш проблема....... Smiley А кои тича да докладва и то без да му е ясно за какво - се разбра....
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #286 -: Май 12, 2011, 17:42:15 »

Мен ме дразни факта , че изпрати на Крис 4-5 обидни съобщения за съюза ни , а при отговор , който даже трудно може да се  нарече обиден тича да докладва..След това с ясното съзнание че експлоатира бъг , вместо да го докладва се възползва от него и атакува , че и ехидни съобщения праща/  от които ясно се вижда , че е напълно наясно за какво иде реч и за което наказанието не е само отнемане на и без това реално загубена армия/..Пак казвам - то си е до човека.

Ахиле я постни тея страшни атаки, които е направил НАКАЗАТЕЛ с дублираната армия ... почнах да се вживявам в развоя на нещата  Grin Като не съм в играта поне в интригите да съм  *hihi*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #287 -: Май 12, 2011, 17:43:44 »

Мен ме дразни факта , че изпрати на Крис 4-5 обидни съобщения за съюза ни , а при отговор , който даже трудно може да се  нарече обиден тича да докладва..След това с ясното съзнание че експлоатира бъг , вместо да го докладва се възползва от него и атакува , че и ехидни съобщения праща..Пак казвам - то си е до човека.


мисля , че зацикли вече Smiley ... прочети внимателно какво в писал кро и ще схванеш проблема....... Smiley А кои тича да докладва и то без да му е ясно за какво - се разбра....



Колежке , ясно ми е че много ви боли..Докладван е проблем и е взето решение..Зацикли ти..Ако уменията ви в играта бяха 1/100 от приказките ви , нямаше да сте занулени всичките.Както казваше едно старо приятелче , " На който му знае устата му няма войската"..И се видя кой реве..Обидни стобщения ще ми докладва и то след като е изпратил 5 такива..Не смятам че мнението на Кро  е меродавното в случая, без да подценявам познанията му върху бъговете..Според теб кой има повече информация за случая снощи и кой знае реално какво е станало на база информация в сървърите , а не гадае - Кро или Екипа?!

Ти какво предлагаш - да си траем всички , наказател да си е с цялата армия а ние според тая която остава след загубите в докладите? На това ли се кава игрови средства?! Всъщност се видя , че са ви само приказките..И затова ми търсите сега под вола теле..Учете играта и някой ден и ниво може да имате ..Не само приказки. Smiley
« Последна редакция: Май 12, 2011, 17:49:24 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #288 -: Май 12, 2011, 17:47:10 »

Ахиле я постни тея страшни атаки, които е направил НАКАЗАТЕЛ с дублираната армия ... почнах да се вживявам в развоя на нещата  Grin Като не съм в играта поне в интригите да съм  *hihi*
Не е въпроса дали атаките са страшни или не.Въпроса е в принципа..Ти за принципна честна игра ли си?Знам , че да..Принципно човека , който явно знае как се играе ИО поне на средно ниво , разбира че експлоатира бъг , че даже и пише ехидни съобщения за да не остане никакво съмнение в това..Вместо да докладва проблема..За което ако сме принципни наказанието е изтриване..Щото сега никой не може да ме убеди , че целенасочено не се е стремял към това..Не и след съобщението , което е пратил след това.Толкова.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
darmon
Лейтенант
***

Karma: +70/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


kabasamura


Профил
« Отговор #289 -: Май 12, 2011, 17:58:44 »

 я,колко оживено тука *gamer*
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #290 -: Май 12, 2011, 18:01:41 »

я,колко оживено тука *gamer*
Веселба малко..Че много монотонно вървеше всичко.. Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #291 -: Май 12, 2011, 18:02:07 »

Айде и аз да го докладвам ... че ме обижда...

и мене и съюза .. смешковци .. ни нарече..  аз с нарицателни имена не съм го наричал ..

говорих за физиологични действия които се случват с организма му!

Искам справедливост!
да видя и неговата уста с Х
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #292 -: Май 12, 2011, 18:06:45 »

Айде и аз да го докладвам ... че ме обижда...

и мене и съюза .. смешковци .. ни нарече..  аз с нарицателни имена не съм го наричал ..

говорих за физиологични действия които се случват с организма му!

Искам справедливост!
да видя и неговата уста с Х
То се видя , кой кой е..Да пише каквото иска , да нарича както иска.Въпрос на възпитание..За уменията в играта има доклади. *pardon*

Едит: Хроника от вчера следобяд , до днес:

CrishtiaN(TROY)   Nakazatel(Jury)   6657   725678   1330   19483   0   0   443

ahilix(TROY)   Nakazatel(Jury)   22772   1465751   2871   42591   0   0   1518

CrishtiaN(TROY)   Nakazatel(Jury)   6010   533817   1082   15759   0   0   400

DOTING(TROY)   YourCurse(Destroyers)   822   310338   213   2729   0   0   54

4i4kata(KARTAGEN)   Dafko(TROY)   23481   0   811   12171   928445   0   1565

Толкова от наше село. Grin
« Последна редакция: Май 12, 2011, 18:30:09 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #293 -: Май 12, 2011, 18:12:06 »

Не е въпроса дали атаките са страшни или не.Въпроса е в принципа..Ти за принципна честна игра ли си?Знам , че да..Принципно човека , който явно знае как се играе ИО поне на средно ниво , разбира че експлоатира бъг , че даже и пише ехидни съобщения за да не остане никакво съмнение в това..Вместо да докладва проблема..За което ако сме принципни наказанието е изтриване..Щото сега никой не може да ме убеди , че целенасочено не се е стремял към това..Не и след съобщението , което е пратил след това.Толкова.

Значи и атаки е нямало  Grin
Да аз съм за честна игра ... винаги съм бил ... но честна за всички участници в нея ... и в основата на честната играе е РАВНОПОСТАВЕНАТА ТАКАВА ....  [:-}
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #294 -: Май 12, 2011, 18:17:43 »

Значи и атаки е нямало  Grin
Да аз съм за честна игра ... винаги съм бил ... но честна за всички участници в нея ... и в основата на честната играе е РАВНОПОСТАВЕНАТА ТАКАВА ....  [:-}
Е сега да ти копвам грабежи ли? Точно 7 на брой..Един срещу Гаден , 6 срещу Дотинг..Мисля че всички сме съгласни че е имало проблем снощи..Две решения - или всичко , ама всичко се възстановява както е било , или се привежда във вида според докладите..Едно от двете се взима на база реална информация , която има Екипа от сървърите си..Само те знаят имало ли е битка или не на 100% сигурност..Останалото е гадаене..Каквото и да е решението го приемам..Но да ми говори Сцила , че нямало проблем и видите ли за какво докладвате като няма за какво - айде нема нужда.. *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
scila
Редник
*

Karma: +14/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #295 -: Май 12, 2011, 18:30:56 »

..Мисля че всички сме съгласни че е имало проблем снощи..


Е най - после нещо умно........ Tongue  Аhile...  не съм ти колежка - и няма как да стане ти да си ми колега.... Smiley и като сте такива хващачи на армии колко пъти сте хващали на 1 сек Huh?Huh???4е  и на големи се праите ......
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #296 -: Май 12, 2011, 18:31:45 »

Армията му се мести до друга провка ... няма как да я видиш докато се движи .... и след това я връща в оградената с бутона за връщане.

Наблюдавал съм бъга отблизо ...

ИМА ЕДНОВРЕМЕННО МЕСТЕНЕ И ПРОВЕЖДАНЕ НА БИТКА ! ЗА МЕН НЕ МОЖЕ ДА СЕ ДАДЕ ПРИОРИТЕТ НА НИТО ЕДНО ТО ДВЕТЕ !

За това се прави бекъп на всички участници и се въстановява първоначалното състояние, като имате претенции, че го можете а той не ... ще го хванете пак  *pardon*


1000 пъти се е случвал тоя проблем особенно във В4А и всеки път се взима клонираната армия. Да е за първи път, да се дискутира, но това е дискутирано много пъти и според мен това е най-правилното решение.
Активен
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #297 -: Май 12, 2011, 18:35:14 »

За мене е ново, тъй като не следя форума постоянно ..  *scratch*

ама битки .. 90к нето назад.. доблест и т.н. и армия и армията да е същата вижда ми се нечестно..
 *scratch*
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #298 -: Май 12, 2011, 18:36:05 »

Е сега да ти копвам грабежи ли? Точно 7 на брой..Един срещу Гаден , 6 срещу Дотинг..Мисля че всички сме съгласни че е имало проблем снощи..Две решения - или всичко , ама всичко се възстановява както е било , или се привежда във вида според докладите..Едно от двете се взима на база реална информация , която има Екипа от сървърите си..Само те знаят имало ли е битка или не на 100% сигурност..Останалото е гадаене..Каквото и да е решението го приемам..Но да ми говори Сцила , че нямало проблем и видите ли за какво докладвате като няма за какво - айде нема нужда.. *pardon*

Амии, ако бяха направени наистина с дублираната армия (макар, че след две битки тя надали е чак толкова дублирана .. по вероятно е увеличена с 10-12 %) ... щеше да ги постнеш. Това, че не го правиш ... означава, че грабежите щяха да си бъда извършени и с по-малко армия   Grin

Хубаво, че знаете на кой вътрешен човек да се оплачете, толкова скоростен съпорт не бях виждал в свят 1 от години, жалко че е пак поръчков  [:-}

Оставям Ви ... във Вашия си свят 1 на ИО ... моя е друг ...  [:-}
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #299 -: Май 12, 2011, 18:38:02 »

1000 пъти се е случвал тоя проблем особенно във В4А и всеки път се взима клонираната армия. Да е за първи път, да се дискутира, но това е дискутирано много пъти и според мен това е най-правилното решение.
Не съм знаел , че има прецеденти и то много и решение в тоя дух..В такъв случай за мен дискусията е приключена..Щом винаги решението е едно и също не виждам смисъл да коментирам повече.Да не говорим че единствено Екипа има съвсем точна информация имало ли е битка или не..До милисекунди..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!