Imperia Online България  
Април 18, 2024, 03:20:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЛАСАЦИЯ СВЯТ 2, ЕРА 15  (Прочетена 8209 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Азазел
Редник
*

Karma: +13/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #15 -: Март 16, 2011, 19:31:49 »

Ти с кой акаунт игра?
Дрън дрън, тая битка е наредена нема нужда да ни казваш, от последните часове на ерата е,и не е второ ацц, тя не цели нищо друго освен разбиване на войските с цел да не се запазват за другата ера, нито едно от двете ацц не учавства в никоя класация   Cool Сега доволен ли си? Защо не постнеш битката на Бетхерзен в която остана без войска?
След това не съм минавал аз, недей да обвиняваш като не знаеш Sad Имам си последните два доклада ама няма да ги постна, искам да видя в какво още ще ме обвините Grin Играх с подарен ми акаунт и го казах още в началото на ерата,не съм се крил никога. Тоя дето те е накарал да постваш игра с неговия и с още 10 акаунта Cool Между другото не се и опитвай да намериш по голям измамник от мене, нема такъв Cool

Щом не знаеш с кой акаунт съм играл, значи съм преценил, че не е твоя работа. Пак ще повторя- Видяхме ви играта!!!! Ама каквото искаш обяснявай. Вие що скандали и бъгове създадохте не е истина. Не искам да ви срещам повече в нито един свят. А глупостите за армията в другата ера ги разправяй на жена си! Старкилъра не играе от доста време. Как така си разбива армията умнико?Huh?
Активен
Азазел
Редник
*

Karma: +13/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #16 -: Март 16, 2011, 19:35:02 »

Кофти е да мамиш, мажеш, лъжеш и нагласяш и накрая пак с празни ръце да останеш. Някоя ера с 30 играча може и да сте първи. *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #17 -: Март 16, 2011, 19:58:27 »

Щом не знаеш с кой акаунт съм играл, значи съм преценил, че не е твоя работа. Пак ще повторя- Видяхме ви играта!!!! Ама каквото искаш обяснявай. Вие що скандали и бъгове създадохте не е истина. Не искам да ви срещам повече в нито един свят. А глупостите за армията в другата ера ги разправяй на жена си! Старкилъра не играе от доста време. Как така си разбива армията умнико?Huh?
Поредния анонимник, като не искаш да ни срещаш не играй Cool

Как си я разбива ли? Килъра откри нов бъг за разбиване на армий  :Smiley

Активен
Eli-To
Лейтенант
***

Karma: +31/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Профил
« Отговор #18 -: Март 16, 2011, 20:20:41 »

Тука се заформя нова сапунка  Grin
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #19 -: Март 16, 2011, 20:33:00 »

Щом не знаеш с кой акаунт съм играл, значи съм преценил, че не е твоя работа. Пак ще повторя- Видяхме ви играта!!!! Ама каквото искаш обяснявай. Вие що скандали и бъгове създадохте не е истина. Не искам да ви срещам повече в нито един свят. А глупостите за армията в другата ера ги разправяй на жена си! Старкилъра не играе от доста време. Как така си разбива армията умнико?Huh?

Мисля, че ерата на анонимните, мултита с камикадзиращи способности приключи........... това, че някой знае повече от тях за играта, бъговете и измамите виждам не ви дава сън вече цяла седмица........... Smiley

пп. Не се напъвай повече, няма да стигнеш там от където ние се връщаме.. *ok*
Активен

bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #20 -: Март 18, 2011, 21:52:46 »

Поздрави на всички играли и доиграли и от мен. За нетната и военната беше ясно още в първия месец.
Приятна игра!
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!