Imperia Online България  
Април 28, 2024, 19:39:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Грешно изписване нивото на шпионите при контрашпионаж  (Прочетена 757 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
perun
Лейтенант
***

Karma: +30/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 121



Профил
« -: Март 08, 2011, 01:10:17 »

Стар е проблема.  Не изписва правилно нивото на шпионажа когато има внедрени шпиони.Днес имах такъв случай отново внедрени са ми 27 ниво шпиони, това ок(защото аз нямам такова ниво все още)  Нивото на моите шпиони след бройката го показва същото като това на тези които са внедрени, а то реално не е такова.  Моля да поправите тази нередност и да се изписва вярно нивото което трябва. Дори не знам кое е от значение когато натискам контрашпионаж в момента, нивота на шпионажа ми или нивото на контрашпионажа   Embarrassed Lips Sealed *crazy*
Активен

Не е важно какво мислиш, а какво вършиш.
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #1 -: Март 08, 2011, 10:40:16 »

Стар е проблема.  Не изписва правилно нивото на шпионажа когато има внедрени шпиони.Днес имах такъв случай отново внедрени са ми 27 ниво шпиони, това ок(защото аз нямам такова ниво все още)  Нивото на моите шпиони след бройката го показва същото като това на тези които са внедрени, а то реално не е такова.  Моля да поправите тази нередност и да се изписва вярно нивото което трябва. Дори не знам кое е от значение когато натискам контрашпионаж в момента, нивота на шпионажа ми или нивото на контрашпионажа   Embarrassed Lips Sealed *crazy*

Отчиташ ли факта, че контрашпионажът на защитника получава еднократно изкуствени +3 нива контрашпионаж, когато го шпионират?
Активен

perun
Лейтенант
***

Karma: +30/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 121



Профил
« Отговор #2 -: Март 08, 2011, 12:01:33 »

Отчиташ ли факта, че контрашпионажът на защитника получава еднократно изкуствени +3 нива контрашпионаж, когато го шпионират?

Това не го знаех, благодаря за разяснението.
Активен

Не е важно какво мислиш, а какво вършиш.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!