Imperia Online България  
Април 24, 2024, 06:49:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фестивали  (Прочетена 2114 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« -: Февруари 28, 2011, 17:36:37 »

Имам следния въпрос ...днес цял ден не ми дава да правя фестивали в колонията ...това проблем само при мен ли е или има нещо което ми е убягнало.
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 28, 2011, 18:40:43 »

Би трябвало сега да можеш. Ако ли не, кажи малък или голям искаш да пуснеш, за да пробвам аз.
« Последна редакция: Март 02, 2011, 11:11:04 от yovanna » Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 28, 2011, 18:43:40 »

нестава ...бутоните продължават да стоят неактивни  .... малък фестивал в колонията
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 28, 2011, 18:49:22 »

Да, така е. Ще го погледнем.
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #4 -: Март 01, 2011, 11:04:24 »

ще ползвам темата за още един два въпроса :
1.Мога ли да колонизирам втора колония с реса и населението на първата колония ....демек да почна колонизирането от първа колония
2.Колония със специялен рес -ГРАНИТ ...някой знае ли какав бонус дава ,че при мен не се чете
3.Ако взема две колоний напримен с 5% отстъпка от издръжката на армията ..ще се натрупа ли бонуса до 10 % или си остава само едната в действие /че толкоз рових ,ама на такава 10% непопаднах/
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #5 -: Март 01, 2011, 11:13:31 »

ще ползвам темата за още един два въпроса :
1.Мога ли да колонизирам втора колония с реса и населението на първата колония ....демек да почна колонизирането от първа колония
2.Колония със специялен рес -ГРАНИТ ...някой знае ли какав бонус дава ,че при мен не се чете
3.Ако взема две колоний напримен с 5% отстъпка от издръжката на армията ..ще се натрупа ли бонуса до 10 % или си остава само едната в действие /че толкоз рових ,ама на такава 10% непопаднах/

1. Не, от колония не може да се колонизира.

2. % увеличение на жизнените точки на крепостта.

3. Бонусите от един тип не се натрупват. Ако имаш колония върху 10% злато и такава върху 5% злато, ще се вземе предвид по-големият бонус.
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #6 -: Март 01, 2011, 11:33:30 »

благодаря Smiley *rose*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #7 -: Март 01, 2011, 16:29:09 »

все още фестивалите в колонийте са недостъпни ....бутоните стоят неактивни
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #8 -: Март 01, 2011, 16:53:32 »

все още фестивалите в колонийте са недостъпни ....бутоните стоят неактивни

 *ok*
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #9 -: Март 01, 2011, 17:38:45 »

още един въпрос ,че темите за наглеждачи са заключени:
-защо като наглеждам съюзник товарните колички мога да ги местя ,а празните не ...къде е логиката на това решение
....и лошо с фестивалите при мен ...ще вземе колонията да се разбунтува след някой и друг ден ако продължава да немога да ги радвам с фестивали Wink
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #10 -: Март 01, 2011, 17:47:37 »

товарните колички не можеш да местиш , защото менюто за местене на армия е заключено , а транспорта с пълни е разрешено , защото е местене на ресурс  *ok*
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #11 -: Март 01, 2011, 17:53:17 »

аз това го знам ....но къде е логиката  ...трябва да се направят отделно
все пак нали може да ми се наложи да местя рес от друга провинция или колония освен от тази в която са количките ....тогава как ще стане
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #12 -: Март 02, 2011, 09:08:43 »

днес рано сутринта ми даде възможност да направя малък фестивал в колонията ,но пък от менюто липсваше изобщо възможността за голям
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #13 -: Март 02, 2011, 11:12:38 »

днес рано сутринта ми даде възможност да направя малък фестивал в колонията ,но пък от менюто липсваше изобщо възможността за голям


Големият фестивал вече няма да може да се пуска отделно за всяка провинция, а ще е винаги масов.
Активен

rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #14 -: Март 02, 2011, 11:27:15 »

а той ще обхващали и колоните че липсват сега при менюто  Wink
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!