Imperia Online България  
Април 29, 2024, 00:20:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 10 Щастие при спечелена война  (Прочетена 903 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Pagko
Радослав
Редник
*

Karma: +15/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« -: Февруари 28, 2011, 10:55:54 »

В как да играем стои: "Спечелването на война носи на всеки един от членовете на Съюза-победител по 10 Щастие."

Днес на всички от съюза играта трябва да ни даде по 10 щастие за спечелена война. Мислих да вдигна данъка на провинциите, ама се сетих, че това щастие, че ми трябва преди миграцията, пък те го начисляват веднага след миграцията, до колкото си спомням от предния път. Тъй като щастието се дава еднократно, може би целта му да е да запълни щастието от евентуални палежи, но пак се явява същия проблем - случва се след миграцията. Един вид въобще не ни блазни това щастие.  Grin

...та това което предлагам е въпросните 10 пункта щастие да се начисляват непосредствено след края на войната. Смятам, че ще е по-полезно т.е. полезно.  Smiley
Активен

Логиката ще те отведе от т.А до т.Б, а въображението - навсякъде.
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 28, 2011, 12:01:36 »

10-те щастие се дават при пресмятане (военен доход и прочие) на войната до 24 часа след края. С оглед на това, че часът на миграцията не е общ за всички, няма как да се раздават на всеки отделно според миграцията. 
Активен

Pagko
Радослав
Редник
*

Karma: +15/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 28, 2011, 14:35:06 »

Значи при мен е било просто съвпадение, че съм ги получил веднага след миграцията. Благодаря за инфо-то. :-)
Активен

Логиката ще те отведе от т.А до т.Б, а въображението - навсякъде.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!