Imperia Online България  
Март 29, 2024, 02:57:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: право на отговор-ot Skeletan  (Прочетена 1107 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
divane
Редник
*

Karma: +31/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« -: Февруари 19, 2011, 10:40:14 »

Винаги се намират маскари, които тръгват да клепят другите, за да ги изкарат по-големи маскари от собствените си личности. Ако Ужаса иска да види пример за източване, нека погледне собствените си битки, а после да прегледа и на съюзниците си. Хайде сега всички, които са регистрирали втори, трети и пети акаунти с ясното съзнание, че ще ги точат, да вдигнат ръчички. Аз не съм сред тях. Докладвал съм много пъти когато някой се откаже и събере ресурса си за друг. Докладвал съм, защото това преди се наказваше. Но сега вече изглежда не е така. Никой не направи нищо след моите постове, никой толкова пъти. Е, значи играта с нейните правила е еволюирала. Еволюирам и аз. Когато СА0033 се отказа и ме помоли да взема ресурса, аз го направих. А знаете ли колко пъти съм молен за това и колко пъти съм отказвал? Не, не знаете, защото за вас това не е важно, вие не може да го оцените, вие не го отчитате. Е, значи аз еволюирах и мога да обещая, че когато ме помолят пак така, няма да откажа. А онази ера не беше ли точно Гадта събрал ресурса, за да вземе милионите Цецко? Да, той беше, но и тази тема е изтрита. Писал съм много теми за капитулацията, много. Ефект - никакъв. Тук в тази игра вече просто не се разбира понятието чест. Ами добре, аз еволюирам и вече капитулирам. Сега съм още по-силен, това е стратегическа опция, много лесна - натискаш бутонче и решаваш проблеми. Онази ера Вълчо капитулира от мен до края, отново и отново и отново, сега нека той само ме гледа, да види колко е хубаво. Какво да кажем за Алергозана? Мултиакаунтингът се наказваше едно време, сега, по примера на онази ера с Bokex и другите три акаунта, най-много да го изтрият без да накажат титуляра, но понеже и проверки няма, естествено и това няма да се случи. Е, сега вече съжалявам, че нямам достатъчно време да движа и втори акаунт. Явно и тук има еволюция. Еволюция има, но време - не. А сега една гатанка - кой прави скок-подскок? Не, не е зайчето, това сте вие и си скачате по акаунтите - де денем, де нощем. Едно време поне наглеждането в такава форма се водеше забранено, но сега явно не е. Еволюция, братче, какво да се прави. Някой каза скрипт. Е, аз естествено не ползвам скрипт. Просто знам за играта повече, отколкото вие. То не е трудно да се досети човек, но вие не го можете, за вас е трудно. Истината е, че съм просто по-умен от вас. Това е то. Това е голямата тайна.
Активен
divane
Редник
*

Karma: +31/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 19, 2011, 10:40:48 »

Никога не съм твърдял, че съм "най-добрия", но определено след видяното тази ера мога да твърдя, че съм доста по-добър от всеки един от вас. Ама доста. Играта в Блиц има своите закономерности и те не могат да се пренебрегнат от никой, но каквото и да правите не може да промените простия факт - аз съм доста по-добър играч от вас. Да ви пожелая накрая лека нощ и да ви пожелая да се развивате умствено. Онзи загадка... ами не се преуморявайте, русото определено не е подходящия цвят за решаването и. Пробвайте пак с мулетата, другото идва сложно. И, моля, не се възгордявайте, от понеделник съм седмица командировка. Пийнете водица и мислете трезво. До нови срещи. С обич: Скелетан
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!