Imperia Online България  
Април 26, 2024, 09:03:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръка за това кой да е модератор в ИО!  (Прочетена 8247 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Bella
Сержант
**

Karma: +114/-147
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


СПАРТА E ЗА ЧЕСТНА ИГРА!


Профил WWW
« -: Февруари 25, 2011, 14:15:33 »

Здравейте на екипа на ИО!
В качеството си на потребител на този форум, който  спазва правилата му,  искам да отправя към Вас следната препоръка .
За да няма възможност за съмнения относно пристрастия на модераторите към определен играч или съюз, то нека модераторите, които имат активни акаунти в който и да е от световете на ИО да бъдат ограничени в правата си за модериране на всички секции. За играещите модератори, за периода в който играят ще е напълно справедливо да бъде оставена само  секцията "общи приказки".
Надявам се, че препоръката ми ще бъде разгледана!
Активен

"Тези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност". Бенджамин Франклин, 1775 г.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 25, 2011, 14:23:23 »

Според мен малко пресилвате нещата .Не отминаха ли вече тези дни на съмнения . Как искате хората които са връзката между играчите и екипа да отговарят на зададени въпроси ,като искате те да не играят тази игра .Ами от къде ще имат тогава познанията по нея за да бъдат полезни на хората .
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 25, 2011, 14:38:23 »

Здравейте на екипа на ИО!
В качеството си на потребител на този форум, който  спазва правилата му,  искам да отправя към Вас следната препоръка .
За да няма възможност за съмнения относно пристрастия на модераторите към определен играч или съюз, то нека модераторите, които имат активни акаунти в който и да е от световете на ИО да бъдат ограничени в правата си за модериране на всички секции. За играещите модератори, за периода в който играят ще е напълно справедливо да бъде оставена само  секцията "общи приказки".
Надявам се, че препоръката ми ще бъде разгледана!


Пример-всички модове играят в свят Х. Играч почва да псува в секцията за свят Х и модовете само седим и го гледаме какви ги върши. Не ти ли звучи някак нелогично?
Активен

huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 25, 2011, 14:48:05 »

 Grin глупости на таркалета  *hahaha*
Активен

Bella
Сержант
**

Karma: +114/-147
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


СПАРТА E ЗА ЧЕСТНА ИГРА!


Профил WWW
« Отговор #4 -: Февруари 25, 2011, 14:51:10 »

Пример-всички модове играят в свят Х. Играч почва да псува в секцията за свят Х и модовете само седим и го гледаме какви ги върши. Не ти ли звучи някак нелогично?

Играещите модове да уточним.
Предполагам, че има и такива, които не играят.
Или така написано да разбирам, че всички модове тук са активни играчи.
« Последна редакция: Февруари 25, 2011, 14:52:46 от Bella » Активен

"Тези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност". Бенджамин Франклин, 1775 г.
huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 25, 2011, 14:53:17 »

Играещите модове да уточним.
Предполагам, че има и такива, които не играят.
Всички модератори играят все някъде неможе да не играят както ти казаха няма как да не играят и да знаят играта и да отговарят адекватно на въпросите .. мисля че темата ти е за кошчето! Grin
Активен

Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 25, 2011, 14:56:11 »

Много сложно ми се вижда и на мен  *xxx*  по-добре просто да са си безпристрастни по възможност и да си модерират всички секции
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Bella
Сержант
**

Karma: +114/-147
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


СПАРТА E ЗА ЧЕСТНА ИГРА!


Профил WWW
« Отговор #7 -: Февруари 25, 2011, 14:58:12 »

Всички модератори играят все някъде неможе да не играят както ти казаха няма как да не играят и да знаят играта и да отговарят адекватно на въпросите .. мисля че темата ти е за кошчето! Grin

Ако се чувстваш като човек от екипа може да пратиш темата в коша, а иначе нека остане за да чуем мнението на модераторите и на администраторите.
Това е просто препоръка.
Активен

"Тези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност". Бенджамин Франклин, 1775 г.
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 25, 2011, 15:03:02 »

за съжалени всичко що носи табелка в тоя форум се слага под един знаменател  *stop*

много пумия за нищо  Cool

явно хората искат модератори дето не разбират от играта тогава и служебните секции да са достъпни само в работно време на екипа  *pardon*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Bella
Сержант
**

Karma: +114/-147
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


СПАРТА E ЗА ЧЕСТНА ИГРА!


Профил WWW
« Отговор #9 -: Февруари 25, 2011, 15:05:52 »

за съжалени всичко що носи табелка в тоя форум се слага под един знаменател  *stop*

много пумия за нищо  Cool

явно хората искат модератори дето не разбират от играта тогава и служебните секции да са достъпни само в работно време на екипа  *pardon*

Модератора не е машина, той е човек и има симпатии, колкото и да се старае да ги няма.
Измислете Вие начина да го направите безпристрастен. Аз постоянно чета обвинения кой колко е пристрастен. Обвинения, които не могат да се докажат, но остават съмненията.

Активен

"Тези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност". Бенджамин Франклин, 1775 г.
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #10 -: Февруари 25, 2011, 15:06:33 »

защо си с шапка, защо си без шапка  *wall*
Активен
huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 25, 2011, 15:07:06 »

Аз невиждам какво ти пречи модераторите да си вършат работата във форума? Теми ли ти трият какво кажи да сме наясно,  а и да чувствам се от екипа макар и да не съм защото мисля че доста препоръки съм дал за да изчистим играта от несправедливости и бъгове ,а и немисля че някой ще ти изтрие коментар ако е по правилата на форума! Wink
Активен

rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #12 -: Февруари 25, 2011, 15:09:03 »

предлагам да няма модератори форума да е достъпен само когато има синички и ще настане мир и лЮбоФ *freak*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #13 -: Февруари 25, 2011, 15:18:38 »

то Отон одвна се канеше на да го направи  Embarrassed
Предлагам да няма форум изобщо. Просто да бъде закрит...
За въпроси по играта - да получи отговор играч има достатъчно други начини - било на адреса на съпорта, било в менюто с Въпроси в отделните секции...
"Нет форума, нет проблема. Есть форума, есть проблема"...и все... *pardon*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #14 -: Февруари 25, 2011, 15:21:33 »

Здравейте на екипа на ИО!
В качеството си на потребител на този форум, който  спазва правилата му,  искам да отправя към Вас следната препоръка .
За да няма възможност за съмнения относно пристрастия на модераторите към определен играч или съюз, то нека модераторите, които имат активни акаунти в който и да е от световете на ИО да бъдат ограничени в правата си за модериране на всички секции. За играещите модератори, за периода в който играят ще е напълно справедливо да бъде оставена само  секцията "общи приказки".
Надявам се, че препоръката ми ще бъде разгледана!


Мисля , че щом е Модератор , то трябва да си е с пълни права , или ако ще се делят правата , то да се делят на :
Модератор с пълни права
Модератор в секция " Класики и версия 4 "
Модератор в секция " версия 5 " 
Активен

Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!