Imperia Online България  
Април 19, 2024, 17:26:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Морал-колко по хубаво може да е?  (Прочетена 6924 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
perun
Лейтенант
***

Karma: +30/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 121



Профил
« Отговор #15 -: Февруари 17, 2011, 16:17:19 »

И това изкривява играта и геймплея до безобразие..Отдавна трябваше да се въведе ограничение..И отдавна трябваше да се приеме предложението да не можеш да извършваш опожаряване ако си на отрицателна доблест..Или поне ако преминеш минус 100..Сегашното положение е рай за акаунти за палежи. *crazy*

Ахиле един въпрос имам ... Играеш ли във версия 5 въобще, че коментираш.
 Как се прави и издържа армията, как се прави сейф и тн няма да ти обяснявам.
Активен

Не е важно какво мислиш, а какво вършиш.
perun
Лейтенант
***

Karma: +30/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 121



Профил
« Отговор #16 -: Февруари 17, 2011, 16:18:58 »

в версия 5 ахиле идват на 4 месец в заградена на 185 морал  Grin Grin Grin

А на теб явно не ти е ясно , че от висока доблест имаш и бонус в защита...  Ама така е играете класики а коментирате новата версия
Активен

Не е важно какво мислиш, а какво вършиш.
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #17 -: Февруари 17, 2011, 16:21:02 »

нормално е да настанат палежи то номада от това се храни  Cry язък за населенито ми  Undecided

А на теб явно не ти е ясно , че от висока доблест имаш и бонус в защита...  Ама така е играете класики а коментирате новата версия

аз играя само версия 5  Cool другите ги знам  Cool
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #18 -: Февруари 17, 2011, 16:23:24 »

Ахиле един въпрос имам ... Играеш ли във версия 5 въобще, че коментираш.
 Как се прави и издържа армията, как се прави сейф и тн няма да ти обяснявам.
И какво общо има направата на армията с началния морал..Или дай да набухаме изкуствено вдигнати доблести , за да има изкуствено вдигнат начален морал , за да можем да правим сейвове..Нерде морала , нерде вдигане на армия , нерде сейвовете..Обвърза точно неша дето нямат нишо общо помежду си..Ако не си на 300 начален морал не ти дава да пускаш сейв или не ти дава да наемаш войници?! Аиде да сме играли първоизточника на тая игра , та да поназнайваме базови неща.. ;D
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
perun
Лейтенант
***

Karma: +30/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 121



Профил
« Отговор #19 -: Февруари 17, 2011, 16:24:51 »

И какво общо има направата на армията с началния морал..Или дай да набухаме изкуствено вдигнати доблести , за да има изкуствено вдигнат начален морал , за да можем да правим сейвове..Нерде морала , нерде вдигане на армия , нерде сейвовете..Обвърза точно неша дето нямат нишо общо помежду си..Ако не си на 300 начален морал не ти дава да пускаш сейв или не ти дава да наемаш войници?! Аиде да сме играли първоизточника на тая игра , та да поназнайваме базови неща.. ;D

Точно това искам да ти намекна, че коментираш друг геймплей...
Активен

Не е важно какво мислиш, а какво вършиш.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #20 -: Февруари 17, 2011, 16:25:20 »

 а защо неревахте когато за един ден си обирахте страничните провки само с кончета и машини Smiley  .... това е бета версия и трябва да се намери баланса във всяко едно отношение на геймплея ... и кой казва че битка се води само за доблест  .... това го няма никъде в ръководството
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
perun
Лейтенант
***

Karma: +30/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 121



Профил
« Отговор #21 -: Февруари 17, 2011, 16:28:51 »

а защо неревахте когато за един ден си обирахте страничните провки само с кончета и машини Smiley  .... това е бета версия и трябва да се намери баланса във всяко едно отношение на геймплея ... и кой казва че битка се води само за доблест  .... това го няма никъде в ръководството

Ти къде беше по това време , че знаеш кой е ревал и кой не е ?!? А точно това с доблестта явно ти убягва защо се прави.
Активен

Не е важно какво мислиш, а какво вършиш.
deadcrow
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 34



Профил
« Отговор #22 -: Февруари 17, 2011, 16:29:30 »

чакайте малко какви са тия глупости със искуствен морал и искуствена доблест нали се сещате че се губи армия. Я питайте онова момче сас 3м загубена армия Cool Grin Grin Grin
Активен

DC'r
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #23 -: Февруари 17, 2011, 16:32:08 »

Ти къде беше по това време , че знаеш кой е ревал и кой не е ?!? А точно това с доблестта явно ти убягва защо се прави.
ами мотах се тука наоколо Smiley  .... щом казваш сигурно ми убягва  и мерси за минусчето Smiley веднага го лепна Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #24 -: Февруари 17, 2011, 16:33:13 »

Ти къде беше по това време , че знаеш кой е ревал и кой не е ?!? А точно това с доблестта явно ти убягва защо се прави.

я се успокоте идете ми запалете по една провка  Wink

долеста във версия 5 беше сгрешена като цяло беше променена пос фактом но пък  и с 165 морал в атак хич не е зле и в защита ощететени са доста малко хора а те ма не са от тук пишещите
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #25 -: Февруари 17, 2011, 16:33:36 »

В тая игра има баланс ..Независимо коя е версията..И основния принцип в тоя баланс е че имаш толкова армия , колкото можеш да издържаш..Като си направиш добра икономика , ще имаш голяма армия..Като не - не..Не може някакви изкуствени заместители да изместват центъра на геймплея..Началния морал и в тая и в оная версия и изобщо в ИО като цяло е помагал за битки..За нищо друго..От него нищо не зависи..Като направиш икономика да издържаш 2 млн армия , ще я имаш..Като я имаш - ще се биеш.Да разчиташ че незначителен компонент , който на всичкото отгоре може да бъде изкривен , ще ти дава предимство до безкрай е крайно несериозно.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
deadcrow
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 34



Профил
« Отговор #26 -: Февруари 17, 2011, 16:35:15 »

Ами аз съм единия ощетен и едно аверче дето ме нападаше  Grin Grin Grin Grin нападна ме със 245 морал а сега  Grin Grin Grin Grin смешно е
Активен

DC'r
perun
Лейтенант
***

Karma: +30/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 121



Профил
« Отговор #27 -: Февруари 17, 2011, 16:35:30 »

Ахиле, не ми отговори на въпроса играеш ли новата версия ?
Активен

Не е важно какво мислиш, а какво вършиш.
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #28 -: Февруари 17, 2011, 16:40:12 »

Ами аз съм единия ощетен и едно аверче дето ме нападаше  Grin Grin Grin Grin нападна ме със 245 морал а сега  Grin Grin Grin Grin смешно е

е добре и това как точно би ти помогнало ако реши да удряш някой с елитки че немога да се сетя  Wink

стоим и се се борим за доблес  *scratch*

съжалявам но никога не съм разбирар това поняти да губиш тонове армия за нещо имагинерно  *freak* звучи поскоро мазохично
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
perun
Лейтенант
***

Karma: +30/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 121



Профил
« Отговор #29 -: Февруари 17, 2011, 16:41:06 »

Не искам да бъда грешно разбран , ясно ми е че не може да се вдига до безкрай морала. Въпроса ми е защо точно с 20 е максимума .. В така създалата се ситуация имперец ще атакува номад със 110 макс морал. Номадът в защита ще е със  130 ако говорим за максимални стойности.Импрец в защита ще е с 120 морал , номад в нападение 130 . Говоря за незаградени провинции    
Активен

Не е важно какво мислиш, а какво вършиш.
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!