Imperia Online България  
Март 28, 2024, 16:09:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: подаръци  (Прочетена 3181 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vortepbg
Лейтенант
***

Karma: +9/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 122


Профил
« -: Февруари 13, 2011, 23:18:07 »

акаунта ми е inha и играя в свят 84.
така много теми се изписаха по проблема с подаръците.никой не е пратил на някой подарък без да получи съответния насреща.
и както при много други играчи така и при мен ми изчезна един подарък.и как точно ми махнахте 1 първия подарък който ми пратиха не разбрах(предполагам се ползва FIFO структура).
в съощените което пуснахте в играта никъде не пиши за лимит с който в момента се оправдавете.и ние играчите не сме длъжни да спим в форума за да можем да се информираме за това какво става в играта
1. От 07.02.2011 до 14.02.2011 всички играчи в ИО ще могат да зарадват своите любими хора с подаръци.
Подаръците ще могат да се отворят на 14.02.2011, в 12:00 сървърно време. Неотворените подаръци ще се отворят автоматично на 16.02.2011, при влизане в играта.
Важно е да знаете, че ако Ви атакуват, няма да можете да отворите подаръците си.
2. От 07.02.2011 до 14.02.2011 всички закупени диаманти ще бъдат с 20% повече.

Честит Св. Валентин на всички!

искам да знам как ще бъдем компенсирани всички на които са ни изчезнали подаръци - или си ни върнете кредитите или си ни дайте подаръците.и без неща от рода на има лимит за определени подаръци.защото ако имаше желание от ваша страна можеше да напишете код(като да не ти позволи да получаваш повече от 4 подаръка от даден вид) чрез който да не се стига до сегашното положение.
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2011, 23:19:45 »

акаунта ми е inha и играя в свят 84.
така много теми се изписаха по проблема с подаръците.никой не е пратил на някой подарък без да получи съответния насреща.
и както при много други играчи така и при мен ми изчезна един подарък.и как точно ми махнахте 1 първия подарък който ми пратиха не разбрах(предполагам се ползва FIFO структура).
в съощените което пуснахте в играта никъде не пиши за лимит с който в момента се оправдавете.и ние играчите не сме длъжни да спим в форума за да можем да се информираме за това какво става в играта
1. От 07.02.2011 до 14.02.2011 всички играчи в ИО ще могат да зарадват своите любими хора с подаръци.
Подаръците ще могат да се отворят на 14.02.2011, в 12:00 сървърно време. Неотворените подаръци ще се отворят автоматично на 16.02.2011, при влизане в играта.
Важно е да знаете, че ако Ви атакуват, няма да можете да отворите подаръците си.
2. От 07.02.2011 до 14.02.2011 всички закупени диаманти ще бъдат с 20% повече.

Честит Св. Валентин на всички!

искам да знам как ще бъдем компенсирани всички на които са ни изчезнали подаръци - или си ни върнете кредитите или си ни дайте подаръците.и без неща от рода на има лимит за определени подаръци.защото ако имаше желание от ваша страна можеше да напишете код(като да не ти позволи да получаваш повече от 4 подаръка от даден вид) чрез който да не се стига до сегашното положение.

Ще бъдат върнати кредитите.
Активен

vortepbg
Лейтенант
***

Karma: +9/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 122


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2011, 23:22:47 »

Ще бъдат върнати кредитите.
мерси за експресния отговор.затварям темата
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2011, 10:43:25 »

Диаманти ще бъдат върнати на тези, които са подарили, а подаръците им са били отнети от човека, на кого са били подарени.

Хората, на които се отнемат подаръци, са имали такива извън лимита от 40-часовия добив в армия и ресурс, т.е. несправедливо са щели да получат повече от всички останали хора с подаръци. Те няма за какво да се компенсират, тъй като не са ощетени.
Активен

Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 14, 2011, 18:12:29 »

Диаманти ще бъдат върнати на тези, които са подарили, а подаръците им са били отнети от човека, на кого са били подарени.

Хората, на които се отнемат подаръци, са имали такива извън лимита от 40-часовия добив в армия и ресурс, т.е. несправедливо са щели да получат повече от всички останали хора с подаръци. Те няма за какво да се компенсират, тъй като не са ощетени.
ощетени са как да не са ... нали са платили за тези подараци (при разменка), а сега подарака им е отнет и не са им върнали кредитите за които са платили реални пари .......... а сега ми кажи как не са ощетени
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 14, 2011, 18:37:23 »

Това, че сте се уговаряли е ваше лично взаимоотношение. Това, че на единият се е уговорил с повече хора за размяна, а другият с по-малко, също.

Няма ощетени. Личните си угоиворки си ги разисквайте помежду си, нямат нищо общо с бъга и с взетите мерки.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!