Imperia Online България  
Април 25, 2024, 22:58:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДЕГРАДАЦИЯТА на блица или как се претаква зелето:)  (Прочетена 12203 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
shpriglata
Сержант
**

Karma: +17/-49
Неактивен Неактивен

Публикации: 85



Профил
« Отговор #30 -: Февруари 13, 2011, 21:28:39 »

  ами и аз вече се позапознах Smiley но ахиле - първо трябва да дойде контрола.... после играчите да влязат в час.Иначе е трудно.Става анархия и никой не обича да го правят на балама Sad
именно за това говорех щом може той можа и аз или ако не мога ще ям дървото после-грешката вече не е че не точиш а че не точиш колкото другите
Активен


                       КЛАСАЦИЯ СВЯТ 10 ЕРА 14
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #31 -: Февруари 13, 2011, 21:33:05 »

Ахиле как няма да точиш да правиш мултита след като ми е писнало турци българи да ме нападат с 3 ника и да си пращат камикадзетата си.Не ме познаваш но да ти кажа че не съм някой шматка който ще го правят на луд всяка ера,с тия смешни наказания от два дена как няма да се нарушават правилата ми кажи.Знаеш ли колко пъти съм докладвал и са наказвали играчи които са изпозлвали непозволени средства срещу мен,до кога да търпя тая помия.Ти не играеш сериозно и не ти пука с нас не е така.
Нали за това във всеки пост подчертавам , че липсата на проверки и наказания логично доведоха до ситуацията в момента..2 дена в блица са достатъчни да ти обезсмисля играта..Доказано..Турчетата дето я въведоха тая мода с мултита и точения бяха буквално разкоствани за 48 часа..В съчетание с блокираните им други акаунти привършваха ерите до 20 тия ден..Като те занулим и на всеки блок след това ти заминава всичко дето си направил и на 3 тия ден си мод..Въпроса е че ги няма наказанията..И света сега е анархия..Тотална.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
shpriglata
Сержант
**

Karma: +17/-49
Неактивен Неактивен

Публикации: 85



Профил
« Отговор #32 -: Февруари 13, 2011, 21:33:42 »

Ако те влече да псуваш - мятай го на лично! Там контрол все още няма!  Grin
само така мислиш пробвай и виж дали е така-За измама нема ядове ама да теглиш една на некои си наказан на секундата
Активен


                       КЛАСАЦИЯ СВЯТ 10 ЕРА 14
ceco_
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #33 -: Февруари 13, 2011, 21:36:17 »

така ти отърва за това неможеш да ме разбереш *crazy*
сигорно трябва да пропиша в рима за да ме рабереш Cry
моного хубаво си описала в рима съюзните постижения но точенето не е описано в рима доблесните играчи който точат зеле  Tongue и пият вино ама зелето с вино не върви *freak*
Активен
ziraku
Редник
*

Karma: +3/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #34 -: Февруари 13, 2011, 21:41:05 »

така ти отърва за това неможеш да ме разбереш *crazy*
сигорно трябва да пропиша в рима за да ме рабереш Cry
моного хубаво си описала в рима съюзните постижения но точенето не е описано в рима доблесните играчи който точат зеле  Tongue и пият вино ама зелето с вино не върви *freak*
защo изобщо си си губил времето да и четеш ГЛУПАВИТЕ РАЗСЪЖДЕНИЯ на Deli_inko
Активен
tyty_man85
Сержант
**

Karma: +28/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #35 -: Февруари 13, 2011, 21:43:13 »

Няколко пъти още в първата седмица пускахме за проверка хора които на 100% използват непозволени средства.За разлика от оля която очудващо изчезна от темата аз няма да поствам имена.Та отговор нямаше нито от крум нито от отон които са заети с новата скучновата игра.И тогава ми стана пределно ясно какво ще става тази ера, и след като прочетох в една друга тема че проверките са временно спрени ми стана още по-ясно  Smiley.
Нали за това във всеки пост подчертавам , че липсата на проверки и наказания логично доведоха до ситуацията в момента..2 дена в блица са достатъчни да ти обезсмисля играта..Доказано..Турчетата дето я въведоха тая мода с мултита и точения бяха буквално разкоствани за 48 часа..В съчетание с блокираните им други акаунти привършваха ерите до 20 тия ден..Като те занулим и на всеки блок след това ти заминава всичко дето си направил и на 3 тия ден си мод..Въпроса е че ги няма наказанията..И света сега е анархия..Тотална.
Активен


Свят 10 Ера 27 N:1 военни т.
                      N:1 доблест
30.11.2012
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #36 -: Февруари 13, 2011, 21:47:04 »

защo изобщо си си губил времето да и четеш ГЛУПАВИТЕ РАЗСЪЖДЕНИЯ на Deli_inko
Grin Grin Grin  - прав си,написаното от мен е далеч от нивото ви ... за да го разберете  Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
ceco_
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #37 -: Февруари 13, 2011, 21:49:37 »

нека калпазнка да ми напише този цитат на злата гад в рима " Щото си капитолирал от неправилния човек... Сега ще изгориш , след 2 дена пак "! Embarrassed вече като привъхте с претакането на зелето почнахте да определяте кой от кого да капитолира или се опиянихте от точене, та се самозабравите май. 48 часа минаха и чакам.
Активен
titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #38 -: Февруари 13, 2011, 21:52:43 »

както каза преди време-сега е като разграден двор ако не точиш те смазват
Аз съм добър пример ,че може да се играе и без да се точи . И не виждам да са ме смазали  Grin
 П.С. и не играя за нетни ,просто си развивам акаунта според играчите  *HUNTER* *BOSS*
Активен
shpriglata
Сержант
**

Karma: +17/-49
Неактивен Неактивен

Публикации: 85



Профил
« Отговор #39 -: Февруари 13, 2011, 21:55:13 »

Аз съм добър пример ,че може да се играе и без да се точи . И не виждам да са ме смазали  Grin
 П.С. и не играя за нетни ,просто си развивам акаунта според играчите  *HUNTER* *BOSS*
не ти си добър пример как можеш да се развиеш ако лидера ти е добър дипломат-никoй от силните играчи не ви напада номално е да се развиеш така,а дали си играч можем да поспорим виждал съм играчи на по 500к без армия
Активен


                       КЛАСАЦИЯ СВЯТ 10 ЕРА 14
ziraku
Редник
*

Karma: +3/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #40 -: Февруари 13, 2011, 21:55:27 »

Grin Grin Grin  - прав си,написаното от мен е далеч от нивото ви ... за да го разберете  Grin
ако беше го написала в някои друг форум на Ел.Багряна ,можеби щях да ти разбера творчеството  
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #41 -: Февруари 13, 2011, 21:58:31 »

Тази тема е за  чешена  езиците  така или иначе никои  нчма да спре да точи  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
ziraku
Редник
*

Karma: +3/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #42 -: Февруари 13, 2011, 21:59:39 »

Шкемби,метни една псувня на лично да се посмея де  Grin
кам теб нямам нисхто ли4но ,и не ми се дразни с теб.видя ли снимката .там сам на младини
Активен
tyty_man85
Сержант
**

Karma: +28/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #43 -: Февруари 13, 2011, 22:00:04 »

Тази снимка е като е бил на млади години
Шкемби,метни една псувня на лично да се посмея де  Grin
Активен


Свят 10 Ера 27 N:1 военни т.
                      N:1 доблест
30.11.2012
ceco_
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #44 -: Февруари 13, 2011, 22:02:45 »

когато е претаквал зеле като зелето на калпазанка. от тогава му е такова шкембето Grin Tongue Embarrassed Cry *hihi* *xxx*
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!