Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:21:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДЕГРАДАЦИЯТА на блица или как се претаква зелето:)  (Прочетена 12184 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #15 -: Февруари 13, 2011, 19:47:00 »

Тихо Тито! тихо ми пази и по нервите ми не лази! Ти си от марс,няма проблеми !! Ти какви дарения си получавал и давал ,само ти си знаеш!
Колкото и да ти е тъжно фактите са такива  *pardon* Никога не съм точил и се изказваш леко неподготвен ми се струва   [:-} [:-} [:-}
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #16 -: Февруари 13, 2011, 20:02:57 »

Тихо Тито! тихо ми пази и по нервите ми не лази! Ти си от марс,няма проблеми !! Ти какви дарения си получавал и давал ,само ти си знаеш! Бих се трогнал от темата,ако човека повдигнал въпроса и който и да е друг участник в тази тема не е точил!но се познаваме.....За това се чудя защо се повдигат подобни теми,да си  показваме манталитета ! Р.S-Oля оценявам факта ,че ,моето зеле не претака!Но както виждаш имам приятели които се грижат да не остана пренебрегнат:))това че тази ера не ти се е наложило да точиш-те  не ви дава право да всявате смут в играта,знам че фермерския живот е скука !!ТАКА е било и винаги ще бъде,мислех че си го разбрала. .....Винаги са ме дразнели хората ,който сочат с пръст...ниска култура! стремя се да ги отбягвам ,заразно е...! но има факти който не могат да се прескачат! ...От всичко което съм загубил през времето ми тук ,най-много ми липсва мозъка ..Smiley) PIS
Kолега , пак да повторя..Никога , по никакъв начин за 4 години игра в 6 свята не съм точил..Желаещи да ме уличат в нарушаване на правилата - много..Успех в това начинание - 0...Това обикновено го правят хора , които не могат сами да си осигурят нужното за да бъдат конкурентни на другите..На мен не ми се е налагало. Smiley Не търсете индулгенции , сочейки с пръст другите - както правилно отбелязахте е ниска култура..И ниско ниво.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #17 -: Февруари 13, 2011, 20:11:52 »

И разбира се аз примерно няма как да знам кой е точил миналата ера и кой не Smiley - значи си говорим празни приказки.  Няма как да знам дали всички медали освен моите и на съюза ми не са уговорени - значи си говорим празни приказки ...
Няма как да съм сигурна дали посочените факти са истина защото всъщност повечето неща тук казани, са си за люлинската дискотека  Grin  Докато не пуснат проверките -  всичко тук са празни приказки,може да са лъжи,гнусни инсинуации и какво ли още не.  Поредната тема достойна да се превърне в селски панаир
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
tyty_man85
Сержант
**

Karma: +28/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #18 -: Февруари 13, 2011, 20:59:33 »

Хааа авторката на темата с двата ника ще се прави на честна  Grin никчето на име мамута да ти говори нещо оля хаах.И на тебе ти знам бакиите ама не ги казвам до сега,доста времем си инахме скайповете а и имаме общи приятели които са ми казали много неща за тебе.Няма да търся цитати из скайпа поне за сега,зависи от това колко ще ме ядосаш още  *freak*.

П.П. Защо не постна битката на твоя човек крис как точи от артаниас или нещо я криеш хаха всички сте ми един дол дренки.Някой поне не се правят на света вода ненапита.
« Последна редакция: Февруари 13, 2011, 21:02:47 от tyty_man85 » Активен


Свят 10 Ера 27 N:1 военни т.
                      N:1 доблест
30.11.2012
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #19 -: Февруари 13, 2011, 21:09:07 »

И разбира се аз примерно няма как да знам кой е точил миналата ера и кой не Smiley - значи си говорим празни приказки.  Няма как да знам дали всички медали освен моите и на съюза ми не са уговорени - значи си говорим празни приказки ...
Няма как да съм сигурна дали посочените факти са истина защото всъщност повечето неща тук казани, са си за люлинската дискотека  Grin  Докато не пуснат проверките -  всичко тук са празни приказки,може да са лъжи,гнусни инсинуации и какво ли още не.  Поредната тема достойна да се превърне в селски панаир
Deli , когато докладите говорят , всички мълчим..Вълка е прав в няколко неща , едно от които е , че сме играли достатъчно дълго , за да можем да преценим..Друг е въпроса , че заради липса на проверки и наказания , всеки се спасява кой както може в блица..Това е и причината за оценката ми за света от известно време насам.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ceco_
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #20 -: Февруари 13, 2011, 21:11:45 »

туке момента някой да се изви в стихотворна форма *freak* за битките който като начинаеш е сътворил  Sad 8)нали така Deli_inko  
Активен
shpriglata
Сержант
**

Karma: +17/-49
Неактивен Неактивен

Публикации: 85



Профил
« Отговор #21 -: Февруари 13, 2011, 21:13:15 »

Мда..Аз..И още много големи и добри играчи от миналото..Блица не беше помията , която е сега..Беше хубав свят , в който правилата се спазваха , а провинилите се - наказваха. Smiley
както каза преди време-сега е като разграден двор ако не точиш те смазват а не знам оля дали не спомена точенето на алергозана нарочно.Всеки се прави на светец но вади кирливите ризи на другите.Едно не мога да разбера ако искате честна игра защо самите вие не спазвате правилата.До края на ерата остават броени дни силите са горе долу равни най интересното предстои-дайте да доиграем тази ера пък после да му мислим кой крив и кой прав.Не е тайна кой от кого и колко е дръпнал а и как точно но не ми се вижда правилно да проускаш само тези дето си им от агитката
Активен


                       КЛАСАЦИЯ СВЯТ 10 ЕРА 14
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #22 -: Февруари 13, 2011, 21:15:53 »

Grin стихотворната форма е само в хрониките цецко  

Deli , когато докладите говорят , всички мълчим.
 Smiley Ахиле знаеш ли играта има много проблеми,няма нужда да ги изброявам.Навсякъде е бълвоч - навсякъде има бъгове,хакове,чекъри,скриптове,програми - ние няма как да се преборим с тях Smiley Само екипа може.  Затова и блица ми харесва - тук поне чекъра не може да те спаси - майнта му на 1м източено злато,за мен то е нищо пред едногодишната борба с чекърите миналата ера примерно   *beer*  *FRIEND* Не ме разбирай погрешно - ти си от малкото доблестни рицари тук. Аз нямам претенциите да съм такава Smiley Аз съм си калпазанка  Embarrassed
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
tyty_man85
Сержант
**

Karma: +28/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #23 -: Февруари 13, 2011, 21:19:05 »

2011-01-21 00:40:46     Kalis[none]    artanias[HARDCORE]     0     120164     0     0     0     0     0
2011-01-21 20:30:09    Kalis[none]    artanias[HARDCORE]    0    711346    3    0    0    0    0

Приятелите на оля се леко пропуснати,ак осе чудите защо я махнах от скайпа ето сега вече знаете.Лицемерна и двулична,приятели сте и само докато вдигне армия после подобно нещо няма за нея.

П.П.Една ера оля няма да е в грях и веднага се показа,много долни хора сте да знаете Grin.
« Последна редакция: Февруари 13, 2011, 21:22:11 от tyty_man85 » Активен


Свят 10 Ера 27 N:1 военни т.
                      N:1 доблест
30.11.2012
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #24 -: Февруари 13, 2011, 21:21:46 »

Grin стихотворната форма е само в хрониките цецко  
  Smiley Ахиле знаеш ли играта има много проблеми,няма нужда да ги изброявам.Навсякъде е бълвоч - навсякъде има бъгове,хакове,чекъри,скриптове,програми - ние няма как да се преборим с тях Smiley Само екипа може.  Затова и блица ми харесва - тук поне чекъра не може да те спаси - майнта му на 1м източено злато,за мен то е нищо пред едногодишната борба с чекърите миналата ера примерно   *beer*  *FRIEND* Не ме разбирай погрешно - ти си от малкото доблестни рицари тук. Аз нямам претенциите да съм такава Smiley Аз съм си калпазанка  Embarrassed
Дели , именно от майна му на това , майна му на онова , стигнахме до тук..Като не подценявам и вината на Екипа..Но и Шприглата е прав - играчите точат - не Екипа..И се почва с едни наглед невинни неща , компромис тук , компромис там..Или играеш честно или не..Няма такова  нещо като полубременно животно..Пак казвам - от наглед дребните неща се в съчетание с липсата на проверки и наказания се стигна до тук..Блица беше един уникален свят , с много играчи..Ама много и наистина играчи..Всички дето пишат тук с изключение на теб знаят..Сега стана свят с малко играчи и много акаунти.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ceco_
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #25 -: Февруари 13, 2011, 21:22:01 »

Що си мъчеш мозъка във стихове да го описваш кат си рицър с две лица да в бица само това го можеш . *gamer* [:-} Tongue Cry
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #26 -: Февруари 13, 2011, 21:25:27 »

Дели , именно от майна му на това , майна му на онова , стигнахме до тук..Като не подценявам и вината на Екипа..Но и Шприглата е прав - играчите точат - не Екипа..И се почва с едни наглед невинни неща , компромис тук , компромис там..Или играеш честно или не..Няма такова  нещо като полубременно животно..Пак казвам - от наглед дребните неща се в съчетание с липсата на проверки и наказания се стигна до тук..Блица беше един уникален свят , с много играчи..Ама много и наистина играчи..Всички дето пишат тук с изключение на теб знаят..Сега стана свят с малко играчи и много акаунти.
  ами и аз вече се позапознах Smiley но ахиле - първо трябва да дойде контрола.... после играчите да влязат в час.Иначе е трудно.Става анархия и никой не обича да го правят на балама Sad
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #27 -: Февруари 13, 2011, 21:26:27 »

Що си мъчеш мозъка във стихове да го описваш кат си рицър с две лица да в бица само това го можеш . *gamer* [:-} Tongue Cry
  Grin  цецко... ама изобщо изобщо не те разбирам какво пишеш  Grin Grin Grin Grin   По-добре не се хаби

    п.с ... май май    *SARCASTIC* *SARCASTIC* *SARCASTIC*
« Последна редакция: Февруари 13, 2011, 21:29:05 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
tyty_man85
Сержант
**

Karma: +28/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #28 -: Февруари 13, 2011, 21:26:54 »

Ахиле как няма да точиш да правиш мултита след като ми е писнало турци българи да ме нападат с 3 ника и да си пращат камикадзетата си.Не ме познаваш но да ти кажа че не съм някой шматка който ще го правят на луд всяка ера,с тия смешни наказания от два дена как няма да се нарушават правилата ми кажи.Знаеш ли колко пъти съм докладвал и са наказвали играчи които са изпозлвали непозволени средства срещу мен,до кога да търпя тая помия.Ти не играеш сериозно и не ти пука с нас не е така.
Дели , именно от майна му на това , майна му на онова , стигнахме до тук..Като не подценявам и вината на Екипа..Но и Шприглата е прав - играчите точат - не Екипа..И се почва с едни наглед невинни неща , компромис тук , компромис там..Или играеш честно или не..Няма такова  нещо като полубременно животно..Пак казвам - от наглед дребните неща се в съчетание с липсата на проверки и наказания се стигна до тук..Блица беше един уникален свят , с много играчи..Ама много и наистина играчи..Всички дето пишат тук с изключение на теб знаят..Сега стана свят с малко играчи и много акаунти.
Активен


Свят 10 Ера 27 N:1 военни т.
                      N:1 доблест
30.11.2012
ziraku
Редник
*

Karma: +3/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #29 -: Февруари 13, 2011, 21:28:27 »

Ебаси,ако се погледнете отстрани - ще умрете от смях какви незначителни неща ви вълнуват искрено! Grin
П.с. Хората си впрягат енергията и мисълта как да измислят нещо иновативно в живота и технологиите - вие се ядосвате за някакви виртуални цифрички,че и искрени емоции вкарвате
Аз няма да се обаждам ,че пак ще ме накажат
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!