Imperia Online България  
Април 20, 2024, 02:03:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: липсващи подаръци  (Прочетена 19516 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #75 -: Февруари 11, 2011, 20:34:44 »

модераторите познават екипа или част от него или поне имат контакт с тях - факт неоспорим - след като се констатира някакъв сериозен проблем а този е такъв (говорим за плащания и прочие) редно е от тяхна страна не да говорят глупости и да размиват темата а да се свържат с тях да докладват проблема и да дадът някакъв компетентен отговор от сорта ще се направи еди какво си и еди кога си и т.н след като са толкова загрижени за играта и за другите "играчи като тях " !!!
Е аз го написах ама си пропуснал явно..В петък вечер отговора е "В понеделник Екипа ще го погледне"..Винаги е било така..И като дойде екипа в понеделник отстранява проблемите. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #76 -: Февруари 11, 2011, 20:38:14 »

модераторите познават екипа или част от него или поне имат контакт с тях - факт неоспорим - след като се констатира някакъв сериозен проблем а този е такъв (говорим за плащания и прочие) редно е от тяхна страна не да говорят глупости и да размиват темата а да се свържат с тях да докладват проблема и да дадът някакъв компетентен отговор от сорта ще се направи еди какво си и еди кога си и т.н след като са толкова загрижени за играта и за другите "играчи като тях " !!!
Това за загрижеността си прав. Грижовни са - дума да няма. И имат контакт с екипа наистина. Но както знам, за екипа това с което се занимават модераторите е едно голямо НИЩО, което се заплаща при това много скъпо! (Примерно възможноста да определяме кой какво има право да казва, кога и как - тоест да държим камшик, без значение дали и как го използваме). Просто има сред модераторите два типа хора... много добри човечета които наистина искат да помагат там където се намират безкористно. Все едно в нета или в реалното... И хора които имат нужда от все някаква значимост.
Невремето бах админ в един чат на Сърча... сърч.бг.. та от тогава знам... най-големия критик го направи оператор и му дай власт... и ти става вярно куче. Бие повече от теб.
Активен

Моята вярност е моята чест!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #77 -: Февруари 11, 2011, 20:39:48 »

всички си траикаха и трупаха подараци над допустимите 40 часа  Sad

Винаги когато са на далавера си траят , но после пищят - защо никой не каза , абе хора , получих 5-ти подарък с ресурс , а сега ревът че им няма подаръците. Трябваше дори да го направят , като отвориш 4 подаръка с рес и 4 с армия , останалите подобни да са празни
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #78 -: Февруари 11, 2011, 20:41:59 »

 *hahaha* *ok*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #79 -: Февруари 11, 2011, 20:42:20 »

На коледа лимитът бе 100 часа в армия и 100 часа в ресурс , а сега офицялно бе обявено че лимитът е 40 часа , но се оказа  , че не беше  точно така до днес на обяд  и екипа взе мерки и го поправи , ако някои се беше сетил да докладва за проблема в началото на седмицата сигурно щяха да го оправят още тогава , но не всички си траикаха и трупаха подараци над допустимите 40 часа  Sad
Явно това с обявените лимити съм го пропуснала. Сега го научавам. Това може да оправдае мерките които са предприели, но не обяснава защо са им бъгясали и петте бета версии. Лошо няма.. тъкмо си мислех, че с толкова подаръци щената на ресурса ще литне да огромни небеса.... всеки беше натрупал между 50 и 100 милиона в злато егати... един подърак при мен е три милиона злато...
Активен

Моята вярност е моята чест!
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #80 -: Февруари 11, 2011, 20:42:25 »

само да кажа че на коледните подараци нямаше ограничение и никои не каза че е 100 часов да не ми се оправдавате ... колкото сега за тези подараци каза се че е 40 часов и всеки чакаше хепито - а то бе вчера доколкото помна ...
Активен
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #81 -: Февруари 11, 2011, 20:44:01 »

другото което е само за доказване на думите ми 100 часов не е 50 к катафракт на 400 к нетни ...
Активен
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #82 -: Февруари 11, 2011, 20:44:41 »

Винаги когато са на далавера си траят , но после пищят - защо никой не каза , абе хора , получих 5-ти подарък с ресурс , а сега ревът че им няма подаръците. Трябваше дори да го направят , като отвориш 4 подаръка с рес и 4 с армия , останалите подобни да са празни
Недей така..ние си плащаме да играем, те получават пари за да играем. Те трябва да контролират, а не ние да се самоконтролираме. Мечтата на всяка сервитьорка е клиентите й да изпращат бакшиша в дома й, докато тя си лежи... ама не...
Активен

Моята вярност е моята чест!
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #83 -: Февруари 11, 2011, 20:50:12 »

Ели и на мен ми е драго да те чета! Smiley  *cocktail*
и на мене  *rose*
Активен
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #84 -: Февруари 11, 2011, 20:52:18 »

Ели и на мен ми е драго да те чета! Smiley  *cocktail*
Мен ако питаш - хайде да не казвам какво направиха с близък роднина от женски пол на играта с тези подаръци. Според мен това ограничение е съвсем съзнателно пропуснато. За кой дявол са ми сега 770 диаманта ми кажи...а имам виртуални диаманти за които съм платила реални пари СЕГА.
Активен

Моята вярност е моята чест!
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #85 -: Февруари 11, 2011, 20:58:11 »

Екипа да не спи, а да ме награди с една от гилдиите завинаги. Всички са ми активирани до юли - така че няма да се набутате.
И един въпрос... защо мога да видя какво съм изпратила аз на другите, а не мога да видя те какво са ми изпратили. Тайната ми мисъл е какво ми е оставено от "системата" ви... за да си правя сметката кога да си отворя и кой подарък и кой да изчака до 16-ти...
Активен

Моята вярност е моята чест!
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #86 -: Февруари 11, 2011, 21:00:21 »

Екипа да не спи, а да ме награди с една от гилдиите завинаги. Всички са ми активирани до юли - така че няма да се набутате.
И един въпрос... защо мога да видя какво съм изпратила аз на другите, а не мога да видя те какво са ми изпратили. Тайната ми мисъл е какво ми е оставено от "системата" ви... за да си правя сметката кога да си отворя и кой подарък и кой да изчака до 16-ти...
По принцип подаръците се виждат като се отворят *pardon* Не ли?!
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #87 -: Февруари 11, 2011, 21:00:42 »

Ами ти защо не си почина от играта,както се беше зарекла? А се впускаш в някакви бета авантюри с постоянно променящи се правила? Нали знаеш,че това е пряк път към шизофренията ... аз ли съм или не съм! Grin
Казах, че като пуснат петицата ще играя... за четворките вече нямам нерви..да не говорим за класиките. Тук е песен... влизам за по час два на ден... досега само веднъж са ме ограбили сериозно. Щото тия четворки са направени така, че за да спечелиш трябва яко лъжене и мажене...
Активен

Моята вярност е моята чест!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #88 -: Февруари 11, 2011, 21:01:17 »

Happy hour - всички подаръци на половин цена   Оставащо време:
01:59:11

Хайде бързо  Grin
Активен

anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #89 -: Февруари 11, 2011, 21:04:36 »

По принцип подаръците се виждат като се отворят *pardon* Не ли?!
Като се отворят може вече да ми е късно. Въпроса е имам ли злато в подаръците за да ми стигне за каквото съм си наумила или ми оставиха гилдии и армии и щуротии... Един нямаше какво да ми прати и ми прати диаманти моля ти се... вече супа от деаманти ще си правя... Чети внимателно въпроса ми модераторче.... питах за преди да се отворят... в списъка на изпратените подаръци като поставиш мишката се вижда какво съм пратила... а какво съм получила няма как да се види. Така ли е замислено - да е изненада?
Активен

Моята вярност е моята чест!
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!