Imperia Online България  
Април 18, 2024, 18:29:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: липсващи подаръци  (Прочетена 19502 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #45 -: Февруари 11, 2011, 19:49:06 »

Подобаващо разбира се!Аз обаче в случаят съм прав!Питай който искаш в бг7!

Добре, отговарям подобаващо!

Прав си, ама друг път! Първо стореното от екипа не е магария. Второ не се "изнизват по терлички", както се изразяваш. И трето, кредитите не са загубени, т.е. нищо фатално не е станало. Ще имате по-малко подаръци през уикенда (които така или иначе не може да ползвате) и няма да имате кредити (които така или иначе в момента нямате). Сега да попитам за кое от описаното точно трябва да са ядосани играчите?
Активен

Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #46 -: Февруари 11, 2011, 19:49:28 »

Г-н Markedjani , тези кредити , които вие желаете да получите (за отнетите ви подаръци) са върнати на тези , които са заплатили с тях. На вас са върнати кредитите за подаръци , които вие сте пратили и са отнети от получателя.
в много голяма грешка си нищо не е върнато или поне на мене
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #47 -: Февруари 11, 2011, 19:50:59 »

в много голяма грешка си нищо не е върнато или поне на мене

Значи сте пращали подаръци на хора , които не са надминали лимита си
Активен

bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #48 -: Февруари 11, 2011, 19:51:04 »

Колеги от бг7!Трябваше да бойкотирате подаръците както ние направихме в бг4 и ако не друго то поне сега нямаше да се ядосвате и то с право!Ама айде следващият път дано сте с нас!Разбира се тези от вас които продължат с ИО и които още имат желание за игра! Smiley
Активен

Умри,но не се предавай!
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #49 -: Февруари 11, 2011, 19:52:20 »

Значи сте пращали подаръци на хора , които не са надминали лимита си
еми за това говоря бре колегаааааа аз на български ли говоря или на марсиански ... затова казах да не се дават некомпетентни отговори и в случея твоя ... *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER* пратени от мене 15 получени 11 - направи си разликата .
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #50 -: Февруари 11, 2011, 19:55:56 »

Ето един пример:А се разбрал с Б да разменят и наистина разменят, след което се оказва, че А е получил подаръци над лимита, поради тая причина трият подаръците, които А е получил от Б, Б си получава кредитите обратно, а А остава прецакан, понеже е изхарчил кредити, без да получи нищо от Б в замяна!Та кажи ми сега Джеймс!Ти ако си играч А няма ли да си ядосан? Smiley
Активен

Умри,но не се предавай!
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #51 -: Февруари 11, 2011, 19:58:59 »

Ето един пример:А се разбрал с Б да разменят и наистина разменят, след което се оказва, че А е получил подаръци над лимита, поради тая причина трият подаръците, които А е получил от Б, Б си получава кредитите обратно, а А остава прецакан, понеже е изхарчил кредити, без да получи нищо от Б в замяна!Та кажи ми сега Джеймс!Ти ако си играч А няма ли да си ядосан? Smiley
аз определено съм ядосан и повтарям няма да се моля сега на играчите да ми пращат отново подаръци които не ми трябват още повече че не се знае дали ще има хепи час отново ... а разменката бе точно тогава - и от тука идва другия въпрос как сега да накарам някои си да прати подарък които в момента е доста по скъп от времет на размяната ни и как ще го накарам да го направи ... не ядосан ами не знам как да го опиша състоянието ми в момента ...
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #52 -: Февруари 11, 2011, 20:02:09 »

Може би точната дума е БЕСЕН!Разбирам те добре Markedjani,че дори и мен ме хваща яд като чета,но както винаги и както се очаква,според модераторите нищо нередно не се е случило и са удивени,че има ядосани играчи!
Активен

Умри,но не се предавай!
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #53 -: Февруари 11, 2011, 20:06:07 »

и нещо друго да попитам да не отварям нова тема - все още ли е бета версия на играта .интересно ми е щото ако е така защо отваряте нови и нови светове ... да лъжете хората да си пращат кинтите и да се измъквате от отговорност ли или да се бъзикате с народа (не само БГ).
Активен
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #54 -: Февруари 11, 2011, 20:07:47 »

Може би точната дума е БЕСЕН!Разбирам те добре Markedjani,че дори и мен ме хваща яд като чета,но както винаги и както се очаква,според модераторите нищо нередно не се е случило и са удивени,че има ядосани играчи!
Работата им не е да пискат срещу екипа. Ако окачиш пагон и ти ще се опитваш да обясниш някак ситуацията. Мани модераторите..те не са направили нищо. Цялата работа ми прилича да те ядоса шефа и да пребиеш жена си от бой заради това. Силно казано де..но...
Активен

Моята вярност е моята чест!
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #55 -: Февруари 11, 2011, 20:08:59 »

и нещо друго да попитам да не отварям нова тема - все още ли е бета версия на играта .интересно ми е щото ако е така защо отваряте нови и нови светове ... да лъжете хората да си пращат кинтите и да се измъквате от отговорност ли или да се бъзикате с народа (не само БГ).
Бета та дрънка... ако не беше така нямаше тази история с подаръците да се случи. Просто има пет бета версии.... с тенденция към увеличение. Към Гама версия..
Активен

Моята вярност е моята чест!
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #56 -: Февруари 11, 2011, 20:11:31 »

Ами  пука им на тях .И тези   да не работят в банка  та ще ми почиват  за да вкараме  диамнти не се почива .Нали разбирате че когато има  гаф  трябва да има компетентен да го оправи .И ти господине като  си писал   аз казвам че на мен са ми отнети и хората трябва да ми партят гилдии примерно по ваще лайняни правила .А аз съм заредила гилдиите  почти на макс какво може да ми пратят усмивка Huh?Huh?
няма да спра да пиша и да ви дразня  докато не си получа   диамантите  на всеки ваш тъп отговор как да пишеш на този или на онзи да се молиш ще  пиша и аз   че това е тъпо ,олигофренско  и  слабоумно .И ако има някой изгода от тази работа със сигурност не е екипа   щато като   спрат да вкаравт такива като нас  диваци  диаманти  ще им отиде заплатката по дяволите а след такива гафове 50% от хората бият назад  .Е те ще го усетят ама  дали въобще  мислят .
Класика , класика *freak*
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 20:27:27 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #57 -: Февруари 11, 2011, 20:11:57 »

Работата им не е да пискат срещу екипа. Ако окачиш пагон и ти ще се опитваш да обясниш някак ситуацията. Мани модераторите..те не са направили нищо. Цялата работа ми прилича да те ядоса шефа и да пребиеш жена си от бой заради това. Силно казано де..но...
Ами ние като играчи нямаме достъп до баровците,а след като модераторите бачкат за тях и са представители на собствениците на ИО значи няма с кой друг да се ядем и да държим отговорни освен модераторите!Както е казано чист пагон чиста съвест!Който обаче е сложил лентичка или пък звездичка ще се налага да носи отговорност!
Активен

Умри,но не се предавай!
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #58 -: Февруари 11, 2011, 20:13:07 »

Бета та дрънка... ако не беше така нямаше тази история с подаръците да се случи. Просто има пет бета версии.... с тенденция към увеличение. Към Гама версия..

алфа , бета , гама , няма значение в4а нали не е бета там процедурата бе същата и подараците над лимита също бяха отнети  *pardon*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #59 -: Февруари 11, 2011, 20:15:07 »

интересно на кого ще му изпуши главата и да потърси официално отговорност ... има запитвания макар преди време в друга тема да се оправдаха че 82 е бета тестер свят и всеки които се е логнал се е съгласил че ще има промени и т.н. следите ми мисълта ... интересно ми е сега кои ще се сбърка и ще отвори нова тема ...
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!