Imperia Online България  
Април 29, 2024, 17:00:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: липсващи подаръци  (Прочетена 19597 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #30 -: Февруари 11, 2011, 19:26:45 »

С риск да го отнеса аз,само да ви припомня че вече е петък вечер и в офиса няма никой..Съпорта май също не работи почивните дни..Така че каквито и проблеми да има - най-рано в понеделник..Не убивайте модераторите , моля - те нямат права в играта и не са виновни. Smiley
На теб къде ти е длъжността? Сега как ще ме банваш? Да си връщаш пагона, че лошо...
Активен

Моята вярност е моята чест!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #31 -: Февруари 11, 2011, 19:27:28 »

тогава да не дават некомпетентни отговори ... а да влезнат в положение и да не ...

как определяте 1 отговор за компетентен или не - на мен са ми върнати кредити за подарък , аз от моя страна знам на кого съм пращал и вече съм му писал да го попитам какво да му пратя на мястото на отнетия подарък, въпреки че не е от моя съюз.
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #32 -: Февруари 11, 2011, 19:28:02 »

На теб къде ти е длъжността? Сега как ще ме банваш? Да си връщаш пагона, че лошо...
Отказах се..Ще го преживея някак си че не мога да те банвам. *pardon*  Tongue
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #33 -: Февруари 11, 2011, 19:30:37 »

как определяте 1 отговор за компетентен или не - на мен са ми върнати кредити за подарък , аз от моя страна знам на кого съм пращал и вече съм му писал да го попитам какво да му пратя на мястото на отнетия подарък, въпреки че не е от моя съюз.
лесно е аз съм пратил на 3 различни играча от различни съюзи ... разменихме по 2 подаръка ... сега как да разбера кои какво и каде и кога и т.н. след като са изтрити и пратените от мене ... ако на тебе са отнети само 1 подарък на мене 3 липсват и не знам от кого и прочие а има хора на които им липсват по 5 ...
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #34 -: Февруари 11, 2011, 19:31:20 »

тогава да не дават некомпетентни отговори ... а да влезнат в положение и да не ...

Кой точно е некомпетентния отговор?
Активен

Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #35 -: Февруари 11, 2011, 19:32:48 »

Кой точно е некомпетентния отговор?
1-вия отговор на house83 и в частност че се връщат кредитите/диамантите.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #36 -: Февруари 11, 2011, 19:33:55 »

лесно е аз съм пратил на 3 различни играча от различни съюзи ... разменихме по 2 подаръка ... сега как да разбера кои какво и каде и кога и т.н. след като са изтрити и пратените от мене ... ако на тебе са отнети само 1 подарък на мене 3 липсват и не знам от кого и прочие а има хора на които им липсват по 5 ...

в меню подаръци ще видите тези дето сте пратили , какви са и за колко кредита - в меню мойте подаръци ще видите от кой сте получили подарък и ще си направите сметката кой на кого има да праща и за колко
Активен

James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #37 -: Февруари 11, 2011, 19:35:50 »

Както винаги екипа прави магариите петък вечер и се изнизва по пантофки за уикенда,а играчите да се ядосват и чудят!И после нека някой да каже защо мрънкаме!

Нали е една друга тема ставаше дума за тона, с който се разговаря. Какъв трябва да бъде тонът, с който да отвърна на този твой пост?
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 19:39:46 от James » Активен

anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #38 -: Февруари 11, 2011, 19:38:05 »

Отказах се..Ще го преживея някак си че не мога да те банвам. *pardon*  Tongue
Трудно...много трудно ще ти е. Както и да е... да не спамим.
Активен

Моята вярност е моята чест!
Inochko
Редник
*

Karma: +2/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #39 -: Февруари 11, 2011, 19:38:10 »

лесно е аз съм пратил на 3 различни играча от различни съюзи ... разменихме по 2 подаръка ... сега как да разбера кои какво и каде и кога и т.н. след като са изтрити и пратените от мене ... ако на тебе са отнети само 1 подарък на мене 3 липсват и не знам от кого и прочие а има хора на които им липсват по 5 ...
Ами  пука им на тях .И тези   да не работят в банка  та ще ми почиват  за да вкараме  диамнти не се почива .Нали разбирате че когато има  гаф  трябва да има компетентен да го оправи .И ти господине като  си писал   аз казвам че на мен са ми отнети и хората трябва да ми партят гилдии примерно по ваще лайняни правила .А аз съм заредила гилдиите  почти на макс какво може да ми пратят усмивка Huh?Huh?
няма да спра да пиша и да ви дразня  докато не си получа   диамантите  на всеки ваш тъп отговор как да пишеш на този или на онзи да се молиш ще  пиша и аз   че това е тъпо ,олигофренско  и  слабоумно .И ако има някой изгода от тази работа със сигурност не е екипа   щато като   спрат да вкаравт такива като нас  диваци  диаманти  ще им отиде заплатката по дяволите а след такива гафове 50% от хората бият назад  .Е те ще го усетят ама  дали въобще  мислят .
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #40 -: Февруари 11, 2011, 19:38:27 »

1-вия отговор на house83 и в частност че се връщат кредитите/диамантите.

В поста на Ахил, под който си се изказал, се визират само екипа и модераторите.
Активен

anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #41 -: Февруари 11, 2011, 19:42:05 »

в меню подаръци ще видите тези дето сте пратили , какви са и за колко кредита - в меню мойте подаръци ще видите от кой сте получили подарък и ще си направите сметката кой на кого има да праща и за колко
Мисля, че много се набляга на това. Който кярил - кярил... да не съм отнела аз подаръка който съм пратила на човека. Не ми се занимава с разследване на кой колко и какво и кой да дава и кой да взима и прочие... егати дребнавоста би било. Ако един човек е получил от теб, а неговия е изтрит..то от друг аз съм получила, а неговия подарък е изтрит.
За мен въпроса е, че направо супер ме разсмиват админите с тази неориентираност. Да кажеш че от вчера правят тази игра... Колкото и да им плащат - много им е.
Активен

Моята вярност е моята чест!
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #42 -: Февруари 11, 2011, 19:42:55 »

Нали е една друга тема ставаше дума за тона, с който се разговаря. Какъв трябва да бъде тонът, с който да отвърна на този твой пост?

Подобаващо разбира се!Аз обаче в случаят съм прав!Питай който искаш в бг7!
Активен

Умри,но не се предавай!
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #43 -: Февруари 11, 2011, 19:43:08 »

леле те са били моите подаръци повече 15 а сега са 11 , да вижда се на кои съм пратил и от кои съм получил ... но няма да си правя труда да се моля на играчите да ми пращат нещо което не искам ... ако в понеделник няма връщане на кредитите се сбогувам с играта като цяло .
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #44 -: Февруари 11, 2011, 19:48:09 »

леле те са били моите подаръци повече 15 а сега са 11 , да вижда се на кои съм пратил и от кои съм получил ... но няма да си правя труда да се моля на играчите да ми пращат нещо което не искам ... ако в понеделник няма връщане на кредитите се сбогувам с играта като цяло .

Г-н Markedjani , тези кредити , които вие желаете да получите (за отнетите ви подаръци) са върнати на тези , които са заплатили с тях. На вас са върнати кредитите за подаръци , които вие сте пратили и са отнети от получателя.
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!