Imperia Online България  
Април 25, 2024, 22:11:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: липсващи подаръци  (Прочетена 19553 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Inochko
Редник
*

Karma: +2/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #15 -: Февруари 11, 2011, 18:57:33 »

Някой направи ли си труда изобщо да прочете какво написах по - горе?!?...

Да уточня, никой няма да бъде ощетен по никакъв начин, особено що се отнася до кредити за които е похарчил реални средства. И друг път са се губили кредити и са били възстановявани на играчите. Нищо фатално не се е случило
Ок прочетох  го за мен тези кредити са изгубени  и искам да ми се въстановят    нямам интерес да се моля на някой за гилдии ила каквото и да било защото ако ми проверите АСС ще видите  че всимко е заредено и тъй като съм платила с крединта карта имам и  документ   за това  така че ако мисли някой че ще мине номера с Не е получен такъв СМС   няма да стане  .Нека не  стигаме до акцесии от самото начало на играта   върнете си ни кредитите  какот отнехне нашите подаръци така отнемете и на другите играчи автоматично щом е заложено в системата  всичко ще е наред и  няма да спорим за глупости .
Активен
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #16 -: Февруари 11, 2011, 19:00:21 »

пращал съм подаръци на играчи от 3 съюза ... виждам че са изтрити и пратените от мене към еди кои си ... сега от каде да разбера на кои какво съм пратил и за колко ... пращал съм подаръци и за 59 кредита така че някаква яснота за простотията която спретнахте ...
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #17 -: Февруари 11, 2011, 19:02:38 »

Ок прочетох  го за мен тези кредити са изгубени  и искам да ми се въстановят    нямам интерес да се моля на някой за гилдии ила каквото и да било защото ако ми проверите АСС ще видите  че всимко е заредено и тъй като съм платила с крединта карта имам и  документ   за това  така че ако мисли някой че ще мине номера с Не е получен такъв СМС   няма да стане  .Нека не  стигаме до акцесии от самото начало на играта   върнете си ни кредитите  какот отнехне нашите подаръци така отнемете и на другите играчи автоматично щом е заложено в системата  всичко ще е наред и  няма да спорим за глупости .
Ама вие нали доброволно сте ги пратила тия подаръци *scratch* Ако не ги получат бенефициентите , ще ви върнат кредитите..Думата е "ексцесии", между другото..Нека не стигаме до "ексцесии"

    * Eксцес — прекаляване, крайност, излишество, невъздържаност, необузданост;
    * Ексцесия — изстъпление, буйство, безчинство, безредица

[редактиране] Източник

„Български синонимен речник“, Любен Нанов Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
open
Редник
*

Karma: +6/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #18 -: Февруари 11, 2011, 19:07:03 »

Липсват ми подаръци, липсват ми и диаманти! Какво се прави по въпроса?!? Или едното ми върнете или другото! А не така да ме одерете като бирници... че ще стане нецензурно. Очаквам развитие по проблема!
Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #19 -: Февруари 11, 2011, 19:07:05 »

пращал съм подаръци на играчи от 3 съюза ... виждам че са изтрити и пратените от мене към еди кои си ... сега от каде да разбера на кои какво съм пратил и за колко ... пращал съм подаръци и за 59 кредита така че някаква яснота за простотията която спретнахте ...

Виждал ли си опция да пращаш подарак армия или ресурс  на стойност 59 кредита  *scratch*  не се правете на маимуни ясно ви бе обяснено , че са премахнати само подараци съдържащи  армия и ресур  получени над допустимият лимит от 40 часа добив
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #20 -: Февруари 11, 2011, 19:09:31 »

Според мен сгрешената дума е "абсцеси"!....."Нека не  стигаме до абсцеси от самото начало на играта" Grin
Мисля че в случая не сте прав , господине , и си държа на моята теза..Но да не разводняваме темата , че и без нас стана горещо.. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Inochko
Редник
*

Karma: +2/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #21 -: Февруари 11, 2011, 19:10:33 »

Виждал ли си опция да пращаш подарак армия или ресурс  на стойност 59 кредита  *scratch*  не се правете на маимуни ясно ви бе обяснено , че са премахнати само подараци съдържащи  армия и ресур  получени над допустимият лимит от 40 часа добив
Престанете  вие да се правите на малоумни   колегата казва че не знае какво е премахнато ок .Аз лично искам да ми се въстановят   кредитите мога да ви кажа и кои са  и приключвам темата няма да се моля на никой отнова да ми праща нещо и пак казвам  имма си заредени гилдии не са ми нужни  мога да си разполагам с кредитите за в бъдеще   като 10 часов добив за това да спрем да спамим и спорим
Активен
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #22 -: Февруари 11, 2011, 19:11:30 »

Виждал ли си опция да пращаш подарак армия или ресурс  на стойност 59 кредита  *scratch*  не се правете на маимуни ясно ви бе обяснено , че са премахнати само подараци съдържащи  армия и ресур  получени над допустимият лимит от 40 часа добив
при намалението мисля че бе 59 или там някаде не помна точната цифра но не бе 19/9 ... и след като са ми премахнати подаръците защо не са ми върнали кредитите ... лесно е да се прецени и види , премахват моя и на този на когото аз съм пратил подарък - след махането на 2-та подаръка се връщат и кредитите ... а сега е друго аз съм пратил на някои си които е получил подаръка ,неговия ми е отнет ... на мене са взети кредитите на отсрещната страна са върнати ... какво излиза играчът Х има подарък от мене и са му върнали кредитите ... прекрасно ...
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #23 -: Февруари 11, 2011, 19:13:25 »

Липсват ми подаръци, липсват ми и диаманти! Какво се прави по въпроса?!? Или едното ми върнете или другото! А не така да ме одерете като бирници... че ще стане нецензурно. Очаквам развитие по проблема!

Нецензурно няма как да стане. За всеки отнет подарък са въстановени кредитите на този , който е платил за подаръка.
Активен

anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #24 -: Февруари 11, 2011, 19:14:41 »

нека ви пратят подаръци с гилдии и премиум и всичко ще си е по правилата
Бе гилдии... нямам гилдия която да ми изтича преди юли...
Въпреки цялата ми търпимост, честно... направо се уливате с тези промени по никое време. Да рече човек че са ви първи подаръци, да разбера...а то са втори...и не се сетихте какво ще стане преди да ги активирате ли?
Нейсе.
Казвате като се изключи добива на злато. Златото има ли ограничения в подъраците? А с армията какъв е случая? Често ако изпратя първо ресурс, после не мога вече да пратя армия. Ако пратя първо ярмия после няма проблем и ресурс да пратя... Значи ли това че ресурса нужен за армията влиза в този лимит? Вероятно..но моля поправете поне условията...
Активен

Моята вярност е моята чест!
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #25 -: Февруари 11, 2011, 19:16:19 »

Нецензурно няма как да стане. За всеки отнет подарък са въстановени кредитите на този , който е платил за подаръка.
повярваи ми има начин но не искам до там да се стига ...
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #26 -: Февруари 11, 2011, 19:18:13 »

Бе гилдии... нямам гилдия която да ми изтича преди юли...
Въпреки цялата ми търпимост, честно... направо се уливате с тези промени по никое време. Да рече човек че са ви първи подаръци, да разбера...а то са втори...и не се сетихте какво ще стане преди да ги активирате ли?
Нейсе.
Казвате като се изключи добива на злато. Златото има ли ограничения в подъраците? А с армията какъв е случая? Често ако изпратя първо ресурс, после не мога вече да пратя армия. Ако пратя първо ярмия после няма проблем и ресурс да пратя... Значи ли това че ресурса нужен за армията влиза в този лимит? Вероятно..но моля поправете поне условията...

това " Като се изключи златото " не значи че може злато да се праща на воля , а че добива на злато Не влиза в сметките за подаръците
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #27 -: Февруари 11, 2011, 19:18:48 »

С риск да го отнеса аз,само да ви припомня че вече е петък вечер и в офиса няма никой..Съпорта май също не работи почивните дни..Така че каквито и проблеми да има - най-рано в понеделник..Не убивайте модераторите , моля - те нямат права в играта и не са виновни. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #28 -: Февруари 11, 2011, 19:21:27 »

С риск да го отнеса аз,само да ви припомня че вече е петък вечер и в офиса няма никой..Съпорта май също не работи почивните дни..Така че каквито и проблеми да има - най-рано в понеделник..Не убивайте модераторите , моля - те нямат права в играта и не са виновни. Smiley
тогава да не дават некомпетентни отговори ... а да влезнат в положение и да не ...
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #29 -: Февруари 11, 2011, 19:25:45 »

С риск да го отнеса аз,само да ви припомня че вече е петък вечер и в офиса няма никой..Съпорта май също не работи почивните дни..Така че каквито и проблеми да има - най-рано в понеделник..Не убивайте модераторите , моля - те нямат права в играта и не са виновни. Smiley
Както винаги екипа прави магариите петък вечер и се изнизва по пантофки за уикенда,а играчите да се ядосват и чудят!И после нека някой да каже защо мрънкаме!
Активен

Умри,но не се предавай!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!