Imperia Online България  
Април 26, 2024, 21:43:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: липсващи подаръци  (Прочетена 19564 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« -: Февруари 11, 2011, 18:16:31 »

интересно защо изчезват подаръци които сме разменили ... от 14 на 11 за мене ... на други членове на съюза са повече ... какво става   Shocked Shocked Shocked
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 11, 2011, 18:17:44 »

Премахват се подаръци с ресурс и армия , надвишаващи лимита , като платените Диаманти за тях се въстановяват
Активен

anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #2 -: Февруари 11, 2011, 18:23:20 »

Премахват се подаръци с ресурс и армия , надвишаващи лимита , като платените Диаманти за тях се въстановяват
Че какъв лимит има?
Активен

Моята вярност е моята чест!
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 11, 2011, 18:25:26 »

40-часов добив на империята (без да се включва добивът на злато)
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 18:28:51 от yovanna » Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 11, 2011, 18:26:04 »

Че какъв лимит има?

4 х Армия и 4 х ресурс
Активен

Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 11, 2011, 18:31:03 »

ок но не си виждам кредитите тогава след като са ми отнети ....
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 11, 2011, 18:33:39 »

ок но не си виждам кредитите тогава след като са ми отнети ....

кредитите се въстановяват на акаунта от който са пратени премахнатите подаръци
Активен

Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 11, 2011, 18:36:16 »

добре де значи там кадето съм пратил подаръци и си стоят а получателите които са пратили на мене - подаръците са ми отнети а на другия които ми е пратил са върнали кредитите ... кои е преее...ния  в случея . много недомислено се получи 200 диаманта съм разфърлял и сега сам на нула поради факта че .... бе заеби супер сте
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 11, 2011, 18:40:40 »

добре де значи там кадето съм пратил подаръци и си стоят а получателите които са пратили на мене - подаръците са ми отнети а на другия които ми е пратил са върнали кредитите ... кои е преее...ния  в случея . много недомислено се получи 200 диаманта съм разфърлял и сега сам на нула поради факта че .... бе заеби супер сте

нека ви пратят подаръци с гилдии и премиум и всичко ще си е по правилата
Активен

Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #9 -: Февруари 11, 2011, 18:47:19 »

прекрасно сега как да се моля на които ми е пратил подаръка да проверява дали са му върнали кредитите и да ми праща наново подарък ... прекрасно предложение  *xxx* *xxx* *xxx* ... ами тези на които са анонимни подаръците как да разберат на кого да пишат за проблема а ? много се изложихте тука спор няма ... и наи вече промяната е от час някаде ... довечера хората като се приберат от работа и видят че им липсват подаръци тогава ще е интересното ... лично аз си чакам кредитите за отнетите подаръци !
Активен
Inochko
Редник
*

Karma: +2/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 11, 2011, 18:48:18 »

нека ви пратят подаръци с гилдии и премиум и всичко ще си е по правилата
Нещо сте се объркали  иди ги търси  това са хора от играта  и ако решат  може да не ги върнат  това са несериозни от ваша страна действия и  не  говори добре  за самата игра  и организация на  средата на бонусите да измислите това правило   .Отнемете  подаръците и на тези играчи  на които са пратени  така ще въстановите диамантите  на ощетения и всичко е ок .Ако в последствое решат да си разметят  ще са наясно ,но да карате самите играчи да стават полицай или админи и да се молят  не е  много уместно да става въпрос за 1 подарък ок но говорим за доста повече  
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #11 -: Февруари 11, 2011, 18:50:21 »

прекрасно сега как да се моля на които ми е пратил подаръка да проверява дали са му върнали кредитите и да ми праща наново подарък ... прекрасно предложение  *xxx* *xxx* *xxx* ... ами тези на които са анонимни подаръците как да разберат на кого да пишат за проблема а ? много се изложихте тука спор няма ... и наи вече промяната е от час някаде ... довечера хората като се приберат от работа и видят че им липсват подаръци тогава ще е интересното ... лично аз си чакам кредитите за отнетите подаръци !

Промяна няма , това са условията , заложени и казани още преди пускане на подаръците. А до колкото анонимните подаръци , те са анонимни за всички , с изключение на подателя и получателя , тъй че всеки знае от кого и на кого !
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #12 -: Февруари 11, 2011, 18:52:40 »

Нещо сте се объркали  иди ги търси  това са хора от играта  и ако решат  може да не ги върнат 

Ако пратите подарък на акаунт с уговорка за размяна на подарък , но той не ви отвърне на жеста , пак ли от Екипа ще си търсите подаръка  ;D
Активен

Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #13 -: Февруари 11, 2011, 18:54:29 »

е как не е фатално след като колегата по отгоре е написъл че няма да се връща нищо ... лично аз как да потърся сега някои които ми е пратил подарък и ми е отнет ... разменили сме за което съм си платил с кредити (смс) и сега ... бе няма начин
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #14 -: Февруари 11, 2011, 18:56:38 »

Спамер. Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!