Imperia Online България  
Март 28, 2024, 11:09:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Историята продължава  (Прочетена 57759 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #180 -: Февруари 14, 2011, 14:22:30 »

аз съм настроена на любовна вълна,което значи че матаматиката днес ми невърви *hihi*
Вчера В.Валънтаин го описа като болестно състояние това *freak* Ще чакам да доразвие теорията..Явно е на прав път Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
strast i seks
Гост
« Отговор #181 -: Февруари 14, 2011, 14:42:08 »

Вчера В.Валънтаин го описа като болестно състояние това *freak* Ще чакам да доразвие теорията..Явно е на прав път Grin
Любовта е болест, която, като всяка друга болест, се лекува в леглото Wink
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #182 -: Февруари 14, 2011, 14:45:59 »

Любовта е болест, която, като всяка друга болест, се лекува в леглото Wink

Леко не съм съгласен-може да се излекува на толкова много места.  *pardon* Grin
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #183 -: Февруари 14, 2011, 14:46:28 »

Любовта е болест, която, като всяка друга болест, се лекува в леглото Wink
Зависи от лекуващият лекар..Може да се задълбочи там.. *hihi* Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
strast i seks
Гост
« Отговор #184 -: Февруари 14, 2011, 14:53:03 »

важното е да се лекува,а къде,колко и как личния лекар ще прецени Tongue
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #185 -: Февруари 14, 2011, 18:11:06 »

аз съм патологичен случай... нуждая се от ежедневни терапии и процезури на лечение   Grin
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #186 -: Февруари 14, 2011, 20:59:34 »

Голямо полягане в свят 2, да не повлачи крак човек  Grin Grin

Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
_petrucci_
Сержант
**

Karma: +249/-340
Неактивен Неактивен

Публикации: 75



Профил
« Отговор #187 -: Февруари 14, 2011, 22:56:48 »

          Не знам защо но твоя отговор е много близък до този на екипа когато спряха наказанията по IP. Това беше началото, после взеха още няколко неадекватни решения и се стигна до тук. Четох снощи една тема за блица. И там положението е същото даже мисля доста по-грозно от тук. И тогава екипа (визирам Крум) и сега никой май не иска да проумее, че говоря за точно определени по време съвпадения по IP.
         Никой не може да ме убеди, че да се пуснат атаки от няколко акаунта по един и то сихронизирани, така че да се съберат в рамките на 10мин. и от едно и също IP е просто съвпадение и резултат от развитието на комуникациите. Щом хората са толкова близки за да си сихронизират атаките значи са пределно наясно, че играят с едно IP и щом са избрали да играят в един свят - моля да се съобразяват с правилата. Имали сме хора в съюза, които работят на едно и също място. Веднага сме им разяснявали това положение и сме им забранявали подобен род взаимодействия.
         Никой не може да ме убеди, че собственика на акаунт с максимално развит шпионаж се занимава с толкова динамичен бизнес, че постоянно си сменя местоположението и то все по някакво "съвпадение" се покрива IPто му с това на някой който атакува в момента.Въобще не ме интересува обикновения шпионаж. Говоря за ползването на този акаунт за воденето на битки. За отрязъка от един час преди битката когато всяко съвпадение е просто "случайност".
        Знам, че всичко това се заобикаля много лесно. Но по-добре слаб контрол от колкото никакъв.
        И за последно не искам никой да критикувам, нито визирам някой от играещите в момента. Говоря принципно за нещата така както аз ги разбирам. Може би не съм прав и бъркам в нещо но нещата повече от видимо са много зле и лесно няма да могат да се оправят.
Знам за какво говориш.Аз некоректно поясних по горе.Визирах принципни ситуации ,заради които възникват подобни казуси.Опитвам се да гледам като търговец върху проблемите ,които се наслагват в играта.В предвид имам хипотезата  - ако аз притежавах игралната платформа,кои несъвършенства бих допуснал умишлено да съществуват ,кои поради трудова нерентабилност,кои заради техническа невъзможност,кои според очакванията ,че геймплея става труден и същевременно завладяващ.
Аз лично смятам,че тази структура на класиката е вече нерентабилна ,не предполага вмъкването на финасови доилки в нея (гилдии,подаръци,премиуми) и прави подръжката и чисто трудово и рекламно непечеливша.Смятам също,че при наличието на 5 игри с по 100 свята обслужвани от 4-5 програмиста ,едва ли мениджмънта ще задели 1 трудомесец да се обслужва 4 свята ,в които се пускат не повече от 300 смс-а на месец.Усилията са насочени към световете където може да се манипулира потребителя. Логиката ,че виждаш ли подаръците не влияят на равнопоставеността,понеже представляват просто само 100 часа доход от ера дълга 8-9000 часа е за такива като нас дето си правим тънки сметки на парата.На другоземските играчи им дреме за 20 -50 евро на месец.Обаче като тези подаръци започват да се подаряват през ден по някакъв си повод ,кое не му се изкривява на геймплея.Само че ние сме прекалено комплексирани и преживяваме трудно ,че можем да бъдем изиграни или победени.На чужденеца в 90% му е все тая ,че ще му избиеш армията или че ще го грабиш през час.И след като таргета е такъв ,нормално е да се гледа да се задоволят тези потребности на потребителите,а не да се човърка за някакъв си чекър дето дразни 5-10 души примерно.
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
Не очаквайте нищо да се случи от това ,което ви се иска.Играйте си така както е и свиквайте.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #188 -: Февруари 14, 2011, 23:24:32 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #189 -: Февруари 14, 2011, 23:40:04 »


Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
Не очаквайте нищо да се случи от това ,което ви се иска.Играйте си така както е и свиквайте.
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Добре, че за 02.02. не пуснаха подаръци, че кво ли щяхме да видим....
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #190 -: Февруари 15, 2011, 15:28:32 »

Aбе да пратя по пощата маргаритка на някой играч, че от 2 седмици само слушам - "ще играя - няма да играя, ще играя - няма да играя"
поне да реши окончателно и да каже  Grin Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #191 -: Февруари 16, 2011, 01:25:44 »

Aбе да пратя по пощата маргаритка на някой играч, че от 2 седмици само слушам - "ще играя - няма да играя, ще играя - няма да играя"
поне да реши окончателно и да каже  Grin Grin Grin Grin

 *hahaha*
Активен

borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #192 -: Февруари 16, 2011, 12:47:04 »

Цитат
Цитат на: billyes в Декември 09, 2010, 10:39:39  
 брог ,виж сега ако станеш ма"ршъл си е чиста победа за теб,аз те виждам каса или мод,плю по форума прави се на велик,ще те смая като хлебарка
Цитат
Цитат на borg_12 Декември 11, 2010, 03:04:11

Ей "терминатор" като съм решил да стана маршал значи ще стана дори и да си скъсаш "тапата". Това за касата- опитай да ме направиш! Голямо предимство ще е за теб че ще играя на по-малко нетни от теб и с по-малка армия. Да не говорим че имаш цял съюз зад гърба.

Били ето ти военното класиране към момента. Аз Маршал станах. Каса не съм. Смаян не съм, а за теб топ 10 е мираж.  Grin



TORRO - 30375 военни
Petrucci-13710 военни
Billyes -   8462 военни
Доблестта сам си я сравни!
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 12:59:47 от borg_12 » Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #193 -: Февруари 16, 2011, 13:06:17 »

Честита ти звезда  *bravo*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #194 -: Февруари 16, 2011, 17:40:32 »

a kak  да има лично мнение ,като неиграе в този свят  *pardon*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!