Imperia Online България  
Април 19, 2024, 09:11:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Историята продължава  (Прочетена 57957 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vladi77bg
Сержант
**

Karma: +42/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 59


Профил
« Отговор #150 -: Февруари 13, 2011, 12:55:01 »

А бе хора вие сте наисистина жалки и особено тоя индивид победител който срина името на съюз като БГ АРМС който много уважавам просто немога да проумея как са взели такъв лумпен в техния съюз но искрено се надявам това да не се повтаря.Жвлая успех на всички истински играчи от BG_ARMS
Активен
kaly69
Гост
« Отговор #151 -: Февруари 13, 2011, 14:05:34 »

Кали няй малко я засяга, но да тя не играе в свят 2 няма нищо общо с него  но трябва да се заяжда иначе няма да може да спи Grin                                        
Напротив, победителче, аз играя в свят 2, включих се защото ерата обещаваше да е много интересна! В последствие прецених, че нямам физическата възмоожност да играя в два свята и се модирах. Така че, ако това ти е аргумента - не става  Wink
А от цялото мнение, което не ми се цитираше отново аз не разбрах нищо друго освен, че ти сочеше с пръст пак всички останали, но не и себе си. Разбирам, че нападението е най-добрата защита, ама вече издишаш....  *xxx*
« Последна редакция: Февруари 13, 2011, 14:48:55 от kaly69 » Активен
Оцеола
Редник
*

Karma: +8/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 6



Профил
« Отговор #152 -: Февруари 13, 2011, 16:58:03 »

 Здравейте ,имам контретен въпрос и съответно очаквам ако може конктретен отговор ...............Въпроса ми е следния : Според правилата на ИО може ли да се играе с 2 акаунта от 1 ип в един съюз и в един свят ........ възможни отговори 1. Да  2. Не ....И ако е да може ли да си ги развиваме със съпруга  ми  както си намерим за добре и да си бием избрани от нас хора с двата акаунта .Благодаря предварително!? Чудех се в кой форум точно да задам този въпрос и реших да е тук, тъй като този ми се стори най-посещаван, следователно и най-четен.
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #153 -: Февруари 13, 2011, 17:10:53 »

Здравейте ,имам контретен въпрос и съответно очаквам ако може конктретен отговор ...............Въпроса ми е следния : Според правилата на ИО може ли да се играе с 2 акаунта от 1 ип в един съюз и в един свят ........ възможни отговори 1. Да  2. Не ....И ако е да може ли да си ги развиваме със съпруга  ми  както си намерим за добре и да си бием избрани от нас хора с двата акаунта .Благодаря предварително!? Чудех се в кой форум точно да задам този въпрос и реших да е тук, тъй като този ми се стори най-посещаван, следователно и най-четен.
  По преценка на екипа,който има достатъчно ясен поглед в/у нещата
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #154 -: Февруари 13, 2011, 17:54:52 »

Здравейте ,имам контретен въпрос и съответно очаквам ако може конктретен отговор ...............Въпроса ми е следния : Според правилата на ИО може ли да се играе с 2 акаунта от 1 ип в един съюз и в един свят ........ възможни отговори 1. Да  2. Не ....И ако е да може ли да си ги развиваме със съпруга  ми  както си намерим за добре и да си бием избрани от нас хора с двата акаунта .Благодаря предварително!? Чудех се в кой форум точно да задам този въпрос и реших да е тук, тъй като този ми се стори най-посещаван, следователно и най-четен.

Играта от едно ИП на два или повече акаунта никога не е била забранявана. Играчи, ползващи един доставчик, много често се оказват с едно ИП. Проблемът е във взаимодействието на акаунти с едно ИП. Играта от един компютър може да доведе и до несъзнателно взаимодействие-примерно през пазара.
Активен

щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #155 -: Февруари 13, 2011, 17:55:47 »

Здравейте ,имам контретен въпрос и съответно очаквам ако може конктретен отговор ...............Въпроса ми е следния : Според правилата на ИО може ли да се играе с 2 акаунта от 1 ип в един съюз и в един свят ........ възможни отговори 1. Да  2. Не ....И ако е да може ли да си ги развиваме със съпруга  ми  както си намерим за добре и да си бием избрани от нас хора с двата акаунта .Благодаря предварително!? Чудех се в кой форум точно да задам този въпрос и реших да е тук, тъй като този ми се стори най-посещаван, следователно и най-четен.


  Колкото и да се измества темата, това само потвърждава това , че мн хора продължават да бъдат манипулирани от ,,  маестрото,,   заради който, -- БГ  АРМС  един достоен съюз , направиха 2 ,,неща,, 
1.  Заради размазването на ,,маестрото,, в макетата  по време на война, се наложи да се използват подли приоми.
2. Заради  уж ,,объркването,,   на  ,,маестрото,,  БГ АРМС  загуби  война и обвини играч в измама( без ,,маестрото да се извини за помията която отново създаде)
п.п.
 Докога .    Сега ИП-та, утре  ПС-та  и т.н.     
П.П.П.
За справка  Костолани и Лейди Ди                   *beer*

двата поста нямат нищо общо, Оцеола не е чувала за БГ АРМС и определено не пита за тях
 Grin
Активен

_petrucci_
Сержант
**

Karma: +249/-340
Неактивен Неактивен

Публикации: 75



Профил
« Отговор #156 -: Февруари 13, 2011, 18:35:35 »

Здравейте ,имам контретен въпрос и съответно очаквам ако може конктретен отговор ...............Въпроса ми е следния : Според правилата на ИО може ли да се играе с 2 акаунта от 1 ип в един съюз и в един свят ........ възможни отговори 1. Да  2. Не ....И ако е да може ли да си ги развиваме със съпруга  ми  както си намерим за добре и да си бием избрани от нас хора с двата акаунта .Благодаря предварително!? Чудех се в кой форум точно да задам този въпрос и реших да е тук, тъй като този ми се стори най-посещаван, следователно и най-четен.
Здравей ,аз лично играя с 15 акаунта в един свят.Имам 16 гнездов комутатор .Всяко с реално IP.Малко е объркващо в началото.Много често ми излиза съобщение "Не може да нападате себе си",но с времето се свиква,а и започваш все по лесно да се идентифицираш,кой си всъщност.Така че не е проблем .Изпробвано.Регвайте по няколко акаунта в повече и идвайте.Резерва е задължителен за дългите сетове,че членовете в семействата се увеличават за толкова дълго време.Знае ли се.
Активен
Marian1977
Лейтенант
***

Karma: +72/-76
Неактивен Неактивен

Публикации: 124



Профил
« Отговор #157 -: Февруари 13, 2011, 20:55:40 »

Пак не си наясно.   Ма навреме за 2ри път се появява, а заради кой ли?     Tongue
Заради Кънчо  [:-}
Активен

"Военната сила не е достатъчна за защитата на една страна, докато страна, защитавана от народа си е непобедима!" Наполеон Бонапарт. P.S.Ние сме миролюбиви хора, с военни наклонности...
http://www.youtube.com/watch?v=IvTT29cavKo
http://www.youtube.com/watch?v=eBszRs0zZlc&NR=1
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #158 -: Февруари 13, 2011, 22:12:52 »

Здравейте ,имам контретен въпрос и съответно очаквам ако може конктретен отговор ...............Въпроса ми е следния : Според правилата на ИО може ли да се играе с 2 акаунта от 1 ип в един съюз и в един свят ........ възможни отговори 1. Да  2. Не ....И ако е да може ли да си ги развиваме със съпруга  ми  както си намерим за добре и да си бием избрани от нас хора с двата акаунта .Благодаря предварително!? Чудех се в кой форум точно да задам този въпрос и реших да е тук, тъй като този ми се стори най-посещаван, следователно и най-четен.
     Точния отговор такъв какъвто ми бе даден преди време от Крум е - да може но да няма взаимодействие между акаунтите. Всички им е смешно вече с тези семейни игри но тогава реално играехме аз и приятелката ми. Предполагам някои от вас са засичали акаунта Тинчо в БГ2. След това за малко пробвахме заедно и версия 5. А какво е взаимодействие между акаунти:
  1. Най-тежко и най-наказвано (едно време....) да се атакуват 2та акаунта по между си дори ако единият акаунт е каса.
  2.Засичане с покупко продажба на пазара също доста наказван (едно време....)
  3.Едновременна атака от 2та акаунта по играч.Също наказвано( едно време...)
  4.Шпионаж от единия и атакуване на играч с втория акаунт. Зависи кои бяха хората. Веднъж се наказваше ...друг път се отговаряше, че няма основание за наказание....
 Някой ако се сеща още нещо може да допълни.
    Обратно на всичко което изредих по-горе в момента можете да правите каквото си искате докато не дойде Крумов ден. Но до тогава едва ли ще са останали играчи които помнят правилата и ще има една голяма олелия ама баце защо.... Вече само с умиление си споням за ери които на 10я ден от старта бяха с по 15-20 наказани играчи и дългия списък с наказани играчи който се получаваше до края на ерата.
 
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #159 -: Февруари 14, 2011, 00:23:29 »

Пак не си наясно.   Ма навреме за 2ри път се появява, а заради кой ли?     Tongue
не знам кой е наясно и кой не е, ама цитираш Оцеола, която няма и хабер от БГ АРМС.. да не говорим че дори няма рег в свят 2 класически.. но пък ти я уведомяваш, без дори да дадеш отговор на нейните въпроси. отговорите ти към нейния пост са ти без всякаква връзка с цитирания текст  Smiley

П.П. знам, че пак някой ще остроумничи .. поне кажете кой е Кънчо  Huh?
Активен

_petrucci_
Сержант
**

Karma: +249/-340
Неактивен Неактивен

Публикации: 75



Профил
« Отговор #160 -: Февруари 14, 2011, 00:45:18 »

     Точния отговор такъв какъвто ми бе даден преди време от Крум е - да може но да няма взаимодействие между акаунтите. Всички им е смешно вече с тези семейни игри но тогава реално играехме аз и приятелката ми. Предполагам някои от вас са засичали акаунта Тинчо в БГ2. След това за малко пробвахме заедно и версия 5. А какво е взаимодействие между акаунти:
  1. Най-тежко и най-наказвано (едно време....) да се атакуват 2та акаунта по между си дори ако единият акаунт е каса.
  2.Засичане с покупко продажба на пазара също доста наказван (едно време....)
  3.Едновременна атака от 2та акаунта по играч.Също наказвано( едно време...)
  4.Шпионаж от единия и атакуване на играч с втория акаунт. Зависи кои бяха хората. Веднъж се наказваше ...друг път се отговаряше, че няма основание за наказание....
 Някой ако се сеща още нещо може да допълни.
    Обратно на всичко което изредих по-горе в момента можете да правите каквото си искате докато не дойде Крумов ден. Но до тогава едва ли ще са останали играчи които помнят правилата и ще има една голяма олелия ама баце защо.... Вече само с умиление си споням за ери които на 10я ден от старта бяха с по 15-20 наказани играчи и дългия списък с наказани играчи който се получаваше до края на ерата.
 
Бобо ,няма как да стане вече този контрол ,за който говориш.Самата система за комуникация вече не е толкова статична ,колкото беше преди 5 години.С навлизането на мобилността и на телефонните платформи за интернет комуникация ,контрола е невъзможен.Няма как човек да бъде заставен да играе само от един адрес ,след като на работа има още няколко ,в телефона си също.Това едно.И след като така или иначе негласно беше позволено наглеждането - то на практика не е ли същото.Дали ще играя аз и жена ми в един свят и един съюз ,или аз ще гледам теб и ти мен - каква е разликата.
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #161 -: Февруари 14, 2011, 02:21:24 »

Аз също съм задавал въпроса на Крум отговора беше, "няма проблем да играете, но ако е в един свят и има взаимодействие си носите отговорноста" ...... нещо подобно беше, цитирам по памет..... знам, че мното хора ги дразни, но аз моята половинка си я намерих в тази игра...... и нито аз и нито тя, никой няма да се опита да забрани на другия да играе........ най ме дразни, че всички заслуги се преписват на мене, но Лина си е боец, и си играе играта с хъс и търпение....... и нейните успехи са си нейни.... колкото и някой да ги боли, че жена им свива сърмите, и ги мачка по пътя си, няма да омаловажат с приказките си нейните възможности и умения..... тези които я познават, знаят за какво става на въпрос, колко активен играч е, и колко може...... аз поне знам, и на мене ми е достатъчно.... дали тя развива шпионажа, аз нападам....... какво искате...... като си тръгна да нападам да не попитам жена си какво има врага ли..... или да направя шпиоини за да изглежда нормално..... или се едно хората нямат скайп, че да постнат вътре инфото /без да го редактират/......

пп. Обичам те Мило *friends* *friends* *friends* *heart* *heart* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose*..... радвам се, че играя и се бия редом с тебе .... набий още двама трима.... поне да знам за какво реват из форума като, женчовци....
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #162 -: Февруари 14, 2011, 09:07:43 »

Бобо ,няма как да стане вече този контрол ,за който говориш.Самата система за комуникация вече не е толкова статична ,колкото беше преди 5 години.С навлизането на мобилността и на телефонните платформи за интернет комуникация ,контрола е невъзможен.Няма как човек да бъде заставен да играе само от един адрес ,след като на работа има още няколко ,в телефона си също.Това едно.И след като така или иначе негласно беше позволено наглеждането - то на практика не е ли същото.Дали ще играя аз и жена ми в един свят и един съюз ,или аз ще гледам теб и ти мен - каква е разликата.
          Не знам защо но твоя отговор е много близък до този на екипа когато спряха наказанията по IP. Това беше началото, после взеха още няколко неадекватни решения и се стигна до тук. Четох снощи една тема за блица. И там положението е същото даже мисля доста по-грозно от тук. И тогава екипа (визирам Крум) и сега никой май не иска да проумее, че говоря за точно определени по време съвпадения по IP.
         Никой не може да ме убеди, че да се пуснат атаки от няколко акаунта по един и то сихронизирани, така че да се съберат в рамките на 10мин. и от едно и също IP е просто съвпадение и резултат от развитието на комуникациите. Щом хората са толкова близки за да си сихронизират атаките значи са пределно наясно, че играят с едно IP и щом са избрали да играят в един свят - моля да се съобразяват с правилата. Имали сме хора в съюза, които работят на едно и също място. Веднага сме им разяснявали това положение и сме им забранявали подобен род взаимодействия.
         Никой не може да ме убеди, че собственика на акаунт с максимално развит шпионаж се занимава с толкова динамичен бизнес, че постоянно си сменя местоположението и то все по някакво "съвпадение" се покрива IPто му с това на някой който атакува в момента.Въобще не ме интересува обикновения шпионаж. Говоря за ползването на този акаунт за воденето на битки. За отрязъка от един час преди битката когато всяко съвпадение е просто "случайност".
        Знам, че всичко това се заобикаля много лесно. Но по-добре слаб контрол от колкото никакъв.
        И за последно не искам никой да критикувам, нито визирам някой от играещите в момента. Говоря принципно за нещата така както аз ги разбирам. Може би не съм прав и бъркам в нещо но нещата повече от видимо са много зле и лесно няма да могат да се оправят.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Оцеола
Редник
*

Karma: +8/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 6



Профил
« Отговор #163 -: Февруари 14, 2011, 11:45:29 »

Честит Св.Валентин и Трифон Зарезан на всички!  *rose*  Благодаря на James за отговора, но не ми стана ясно какво точно означава взаимодействие между акаунтите.James даваш ми отговор само за взаимодеиствие в пазара т.е. покупко-прадажби ако има ,но не получих  отговор ако искам да атакувам играч и с двата ни акаунта --моя и този на супруга ми.Ще съм ти благодарна ако получа точен отговор.Благодаря предварително.
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #164 -: Февруари 14, 2011, 11:58:49 »

Честит Св.Валентин и Трифон Зарезан на всички!  *rose*  Благодаря на James за отговора, но не ми стана ясно какво точно означава взаимодействие между акаунтите.James даваш ми отговор само за взаимодеиствие в пазара т.е. покупко-прадажби ако има ,но не получих  отговор ако искам да атакувам играч и с двата ни акаунта --моя и този на супруга ми.Ще съм ти благодарна ако получа точен отговор.Благодаря предварително.

Взаимодействието на пазара беше само за пример. По принцип няма наказания за този тип атака, за която говориш.
Активен

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!