Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:59:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Историята продължава  (Прочетена 57771 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #135 -: Февруари 13, 2011, 01:27:34 »

Едно извинение на Стиви бих искал да видя аз обаче  Smiley
 Няма,той си е виновен  Grin  
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #136 -: Февруари 13, 2011, 01:32:46 »

И още един отговор от Победител1:

Ахиле ,не винаги е така както изглежда но вече е без значение и все пак ще ти кажа специално за теб (понеже опонентие от ком не заслужават обеснения )
 и когато се коппират съобщенията в 5 дискусии и се събират от 5 човека докато стигнат до вида в който е представен на леони ти какво очакваш да се получи ...............
[11:34:45 PM] pobeditel: [2/9/2011 6:26:52 PM] pobeditel: 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
[11:36:34 PM] pobeditel:  2011-02-09 18:25:48 GAMEMASTER stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 15:26:01
[11:08:20 AM] pobeditel: 2011-02-09 23:38:11 GAMEMASTER stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
[11:43:31 PM] pobeditel: като има е такива ''в еди си колко часа еди си кой каза '' и като има още 10 ето такива                                                                                         [10:17:55 PM | (10:18:12 PM — редактирано)]
[11:44:00 PM] pobeditel: пак е много добре че е само едно фалшивото съобщение ;)Няма да навлизам в подбробности кое как е станало и къде точно ,факт е има объркано(и) съобщения  но е и без значение за мен вече  Smiley Аз запразних вече с форума и ИО. Успех на теб!

П.П. От свое име ще добавя само че тази грешка доведе до загуба на БГ АРМС в 100% спечелена война........ Така че и аз не виждам къде би могъл да бъде умисъла тук...
Аз казах че не разбирам , но че от това което чета имам основателни съмнения , че съобщението е било подправено , а не сбъркано..По принцип много рядко Джеймс е бъркал и като бивш колега , на който винаги съм имал доверие за такива неща , съм склонен и в случая да му се доверя..Просто прекалено много съвпадения трябва да станат за да се получи това като грешка..Даже не знам дали е възможно..Друг е въпроса как е станало , защо е станало..Това не знам и не мога да знам.А и не искам да ставам ничий съдник.Всеки си има съвест.Всеки си преценява какво може да прави и докъде.Големи хора сме.
« Последна редакция: Февруари 13, 2011, 01:34:44 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #137 -: Февруари 13, 2011, 01:35:45 »

което и мен навежда на мисълта че не всички са равни- на въпрос към крум дали сина ми може да играе блиц ми беше отговорено че не може защото сме от едно IP.защо за мен е едно а за Фених и Ерато друго?
 *scratch* *scratch* *scratch*
Аз не мога да ти отговоря на този въпрос..Аз само посочвам факти..  *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
shpriglata
Сержант
**

Karma: +17/-49
Неактивен Неактивен

Публикации: 85



Профил
« Отговор #138 -: Февруари 13, 2011, 01:38:13 »

Аз не мога да ти отговоря на този въпрос..Аз само посочвам факти..  *pardon*
*beer*
Активен


                       КЛАСАЦИЯ СВЯТ 10 ЕРА 14
lina
AngelWings
Редник
*

Karma: +135/-116
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #139 -: Февруари 13, 2011, 01:39:43 »

И още един отговор от Победител1:

Ахиле ,не винаги е така както изглежда но вече е без значение и все пак ще ти кажа специално за теб (понеже опонентие от ком не заслужават обеснения )
 и когато се коппират съобщенията в 5 дискусии и се събират от 5 човека докато стигнат до вида в който е представен на леони ти какво очакваш да се получи ...............
[11:34:45 PM] pobeditel: [2/9/2011 6:26:52 PM] pobeditel: 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 18:25:48  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
[11:36:34 PM] pobeditel:  2011-02-09 18:25:48 GAMEMASTER stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
 2011-02-09 15:26:01
[11:08:20 AM] pobeditel: 2011-02-09 23:38:11 GAMEMASTER stivi30 залови и уби вашият шпионин вне...
[11:43:31 PM] pobeditel: като има е такива ''в еди си колко часа еди си кой каза '' и като има още 10 ето такива                                                                                         [10:17:55 PM | (10:18:12 PM — редактирано)]
[11:44:00 PM] pobeditel: пак е много добре че е само едно фалшивото съобщение ;)Няма да навлизам в подбробности кое как е станало и къде точно ,факт е има объркано(и) съобщения  но е и без значение за мен вече  Smiley Аз запразних вече с форума и ИО. Успех на теб!

П.П. От свое име ще добавя само че тази грешка доведе до загуба на БГ АРМС в 100% спечелена война........ Така че и аз не виждам къде би могъл да бъде умисъла тук...

От 100 кладенеца вода ще извадите ама на момчето едно извинявай няма да кажете. ;D ;D
Активен
kaly69
Гост
« Отговор #140 -: Февруари 13, 2011, 02:39:39 »

Де бре, Кънчо, все сме правили всички тук засечки на блокове по шпионажи, как пък никой не обърка така прецизно копи-пейста бре... Как пък така се случи, че грешката е обхванала всичко правилно... Нали ако беше едно върху друго, щеше да има дублиране на дума, на буква поне.... Хайде стига ни ги пробутва тея глупости, че вече не е и смешно, ами жалко...
Цяла ера ти беше в основата на всяка една провокация, на всяка една обидна дума, на всеки един скандал. Още от първите и дни... Манипулираше и чужди и свои... Голям сеир направи.... Едно ти го признавам - добър манипулатор си! Ето и сега, веднага насочи интригата пак към комеконци.... Добре че варната така ненавреме сподели за съпругата си, че да не стане пак поредният глобален скандал... Да не прекалявам, че ще рекат, че отново стигам до личностни нападки, но тая обсебеност твоята на тема Комекон не е хич здравословна (ако ме разбираш какво имам впредвид...)
Ами поне вземи постъпи веднъж като мъж и се извини на Стиви, че направо е грехота твойто....  *hmm*
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #141 -: Февруари 13, 2011, 03:08:24 »

............
Ами поне вземи постъпи веднъж като мъж и се извини на Стиви, че направо е грехота твойто....  *hmm*

Мъж, мъж, колко да е мъж Smiley Човек винаги прави грешки, но трябва с гордо вдигната глава да застава зад тях и да носи последствията. Не само да реве колко е онеправдан и как видиш ли всичко е случайно и ние никога не знаем какво и как е станало след като ни хванат.Мамиш или не, като те хванат поне стой зад действията си, а недей пак да хулиш по другите и да се чудиш каква глупост още да напишеш. То е ясно, че Стиви извинение няма да види, ама поне на сейр пак ще се нагледаме Smiley

3. Грешката в никакъв случай не е умишлена фалшификация, най-малкото защото доведе до загуба на войната от БГ АРМС. И за де не останат у вас каквито и да е съмнения, ще обясня ситуацията предшестваща публикацията на Леони:
- БГ АРМС водеха във войната срещу драконите с малко над 100 точки - около 18 часа преди края на войната и практически нямаше начин Драконите да ги върнат, защото всички акаунти бяха он, а Индира - в мод (пак за да не се възползват от блока му и да наваксат изоставането);

Теоретично 100 точки са нищо за 18ч, а практически ИНДИВИДА или е излъгал умишлено своите съюзници или пак е решил да се направи на голямата работа и загубиха втора война БГармс от ИЗМАМНИКА и форумния боец Били Smiley По другите точки мисля няма смисъл да коментирам поредните нападки пуснати наслуки по наш адрес и бъга със задължителния блок, точно когато трябваше да влезне и да направи снимка на с-ието за заловения шпионин. След 4-5 дни като влезне, понеже той сигурно поне толкова ще е безкрайно зает и с миналите вече над 72ч от с-ието, то незнайно как ще е изчезнало и всички пак ще се чудят каква е била истината и къде сме се загубили в превода, как е станала грешката с копи-пейста, някоя друга опция, която ще измислим в следващите дни и тн. Само да обясня системата пази с-ията по 168ч, после изчезват, ако някой не знае де.
Активен
pobeditel
Гост
« Отговор #142 -: Февруари 13, 2011, 03:53:16 »

Мъж, мъж, колко да е мъж Smiley Човек винаги прави грешки, но трябва с гордо вдигната глава да застава зад тях и да носи последствията. Не само да реве колко е онеправдан и как видиш ли всичко е случайно и ние никога не знаем какво и как е станало след като ни хванат.Мамиш или не, като те хванат поне стой зад действията си, а недей пак да хулиш по другите и да се чудиш каква глупост още да напишеш. То е ясно, че Стиви извинение няма да види, ама поне на сейр пак ще се нагледаме Smiley

Теоретично 100 точки са нищо за 18ч, а практически ИНДИВИДА или е излъгал умишлено своите съюзници или пак е решил да се направи на голямата работа и загубиха втора война БГармс от ИЗМАМНИКА и форумния боец Били Smiley По другите точки мисля няма смисъл да коментирам поредните нападки пуснати наслуки по наш адрес и бъга със задължителния блок, точно когато трябваше да влезне и да направи снимка на с-ието за заловения шпионин. След 4-5 дни като влезне, понеже той сигурно поне толкова ще е безкрайно зает и с миналите вече над 72ч от с-ието, то незнайно как ще е изчезнало и всички пак ще се чудят каква е била истината и къде сме се загубили в превода, как е станала грешката с копи-пейста, някоя друга опция, която ще измислим в следващите дни и тн. Само да обясня системата пази с-ията по 168ч, после изчезват, ако някой не знае де.


Да е ясно на всички казах веднъж поемам си отговорноста не бягам от отговорност след като съобщението в моя акаунт е от сеат а в форума е стиви е моя вината ,как е станало и по какъв начин  кой ,как  и с какво е подвел Леони  е без значение !  

Кали няй малко я засяга, но да тя не играе в свят 2 няма нищо общо с него  но трябва да се заяжда иначе няма да може да спи Grin

Борето и сънслип - 2 акаунта от 1 ип думкат яко по барона- съвпадения няма                     Сънлип развива яко спай и снима на ред Борето с спай 1 (най вероятно)                          Но историята помни много наказани от 1 семейство за игра в един съюз в един свят НО на борето му отговорили ''стига да няма съвпадения няма проблем е то какви повече да има 2 ацц бият едно Grin:D                                                  теоритична разлика между които и други 2 акаунта от 1 ип да бият по един и съш няма но при налични проврки те изгарят ..............двоен стандарт за пореден път няма Smiley  

Еди -откривател на бъгови от които се облагодетелства послва ги без да ги докладва като ги открие друг и ги отранят -разтяга локуми че ще докладва когато той си иска и които си иска бъгове понеже е богопомазан Wink     Та аджеба кой ти би телеграма да се ровиш из кодовете на играта ?!                              ТОВА Е КОМЕКОН                                                                                                             Ако нещо Стиви е обиден ще му се извиня когато той ми се извини за името на съюза който беше направил Wink                  

SOMEBODY
Trusted Member


Karma: +323/-171
 Неактивен

Публикации: 266


          Re:Смешно
« Отговор #12 -: Януари 21, 2011, 12:20:16 »   

Аз за последно ще отговоря в този форум. Може при Еркеш да съм имал милион провинения..................Аз от ИО съм взел повече отколкото съм очаквал, имах известни сантименти към тази игра и се борих за нея, до момента в който осъзнах, че се превръщам в най-големия Дон Кихот или казано по друг начин най-големия глупак. Смея да твърдя, че за тези 2-3 месеца с Еркеш, открих велики бъгове, огромни пропуски в играта и тн. Бъдете живи и здрави всичките и врагове и приятели, аз така или иначе спирам с ИО, защото не ми се играе по този начин, губи се тръпката. Благодаря за подкрепата на всички мой приятели, радвам се че никой от тях не поиска да разбере за какви бъгове и пропуски става дума и се радвам, че тези неща сигурно ще си заминат с мен и още 2ма души.

велик откривател на бъгове -споделящ ги избирателно  *xxx* *xxx* *xxx*  

една интересна снимка от предния ден ...........                                                      



Сам си трия акаунта понеже ми е втори ,първия наказан (чакам отговор от съпорта за причината  )просто за да я знам иначе официално заявявам ,че няма да ви досаждам във форума на богопомазаните и в ИО ако има някой желание да ме пита да го направи по скайп не е нужно да мърсите темата с моите измами  Wink Успехи на всички
 п.с
SOMEBODY
Trusted Member

          Re: Нова Ера,ДОБРИЯ,ЛОШИЯ И ЗЛИЯ
« Отговор #4180 -: Февруари 01, 2011, 07:32:24 »

измамник съм и съм си го признал и съм застанал зад действията си    *pardon*






                                                                                    
                                  
« Последна редакция: Февруари 13, 2011, 03:55:52 от pobeditel » Активен
kalpazancho
Сержант
**

Karma: +36/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Профил
« Отговор #143 -: Февруари 13, 2011, 03:59:28 »

Боже, Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже?!........
Що за безочие? Що за наглост? Що за гьонсуратлък?
Не ви ли е срам бе? Доказаните изманици от фенклуба на фейсбук обвиняват в измама човек, на който му е отнето правото да се защити!!! Толкова ли ви е доблестта и мъжеството, за което говорите? И толкова бързо ли забравихте собствените си прегрешения (за които дори аничка си призна в същия този раздел на форума), и след разкриването на които бяхте се скрили като мишки в дупките си, а иначе доблестният и много храбър бейлис побърза да се скрие в мод, за да не го накажат? Защото ако екипа беше намясто, щеше да накаже виновните, а не само да елиминира въпросния бъг с фейсбука, и сега нямаше изобщо да водим този разговор.
А на експерта по водене на войни (Аничка) ще кажа, че когато водиш с над 100 точки в последните 18 часа и всичките активни акаунти в съюза вече имат направен блок, просто няма шанс противникът ти да обърне резултата без някой в съюза да допусне груба грешка (както в случая), особено ако противникът не е с превъзхождаща армия. Но той го знае по-добре и от мен това... просто така му изнася...
П.П. Извинението, за което толкова много плачете, е вече дадено автора на публикацията! Затова най-добре е наистина да спрете със спекулациите.
« Последна редакция: Февруари 13, 2011, 04:04:22 от kalpazancho » Активен
kalpazancho
Сержант
**

Karma: +36/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Профил
« Отговор #144 -: Февруари 13, 2011, 04:11:04 »

Не ме давай мен за пример , че някой ще остане с убеждението че играя с повече от един акаунт.Това което твърдя ,е в отговор на твърдение в твой пост че играта на семейства била забранена в един свят..Казах ти че от много отдавна има такива прецеденти в ИО и те не са били наказвани стига между акаунтите да няма взаимодействия..Това съм казал.И дадох за пример Феникс и Ерато в блица.
Ахиле, ти за разлика от феновете на фейсбук си доблестен човек и като такъв ми кажи дали според теб не е взаимодействие между акаунти, когато от два акаунта (развити по абсолютно идентичен начин с малки изключения и граещи също толкова идентично) споделящи 1 ИП се пускат атаки към трети акаунт? Лично за мен ако това не е взаимодействие, то няма какво друго да е! И в такъв случай какво според теб е взаимодействие между акаунти? Особено откакто са спрени атаките между акаунти, споделящи 1 ИП.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #145 -: Февруари 13, 2011, 04:14:29 »

Боже, Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже?!........
Що за безочие? Що за наглост? Що за гьонсуратлък?
Не ви ли е срам бе? Доказаните изманици от фенклуба на фейсбук обвиняват в измама човек, на който му е отнето правото да се защити!!! Толкова ли ви е доблестта и мъжеството, за което говорите? И толкова бързо ли забравихте собствените си прегрешения (за които дори аничка си призна в същия този раздел на форума), и след разкриването на които бяхте се скрили като мишки в дупките си, а иначе доблестният и много храбър бейлис побърза да се скрие в мод, за да не го накажат? Защото ако екипа беше намясто, щеше да накаже виновните, а не само да елиминира въпросния бъг с фейсбука, и сега нямаше изобщо да водим този разговор.
А на експерта по водене на войни (Аничка) ще кажа, че когато водиш с над 100 точки в последните 18 часа и всичките активни акаунти в съюза вече имат направен блок, просто няма шанс противникът ти да обърне резултата без някой в съюза да допусне груба грешка (както в случая), особено ако противникът не е с превъзхождаща армия. Но той го знае по-добре и от мен това... просто така му изнася...
П.П. Извинението, за което толкова много плачете, е вече дадено автора на публикацията! Затова най-добре е наистина да спрете със спекулациите.
Малко преекспонираш нещата..Много удивителни , много епитети , много възклицания.Доказани измамници в ИО има , когато хора бъдат наказани..Тези дето са наказани за това дето ги обвиняват стават хора нарушили правилата.Темата с бъга беше коментирана на дълго и широко..Имаше проверка имаше отговор..Дори да се съмнявате в някой , не може да слагате всички под общ знаменател..Вините са нещо персонално..Да сте видели някой тук да хули БГ Армс?Правото да се защити му е отнето заради нарушение..Има правила , има хора които ги съблюдават.Никой от форумните потребители не е виновен за това.Това с мода на Били и другите модове какво да го коментирам - в момента доста хора са в мод..Всички ли се крият да не ги накажат? Несериозно е..Никой не "плаче" за извинение - мисля че при така стеклите се обстояелства не е нужно някой да плаче - това е просто задължително нещо , ако човек държи на себе си и достойнството си.Нещото с което съм съгласен е че трябва да се спре с тази постоянна конфронтация на махленско ниво..Игра е ..Противниците са тези , които ни правят играта интересна..Нека ги уважаваме..Без тях и нас няма да ни има. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #146 -: Февруари 13, 2011, 04:20:58 »

Ахиле, ти за разлика от феновете на фейсбук си доблестен човек и като такъв ми кажи дали според теб не е взаимодействие между акаунти, когато от два акаунта (развити по абсолютно идентичен начин с малки изключения и граещи също толкова идентично) споделящи 1 ИП се пускат атаки към трети акаунт? Лично за мен ако това не е взаимодействие, то няма какво друго да е! И в такъв случай какво според теб е взаимодействие между акаунти? Особено откакто са спрени атаките между акаунти, споделящи 1 ИП.
Не е важно аз какво мисля..В случая по-важно е как се тълкува "взаимодействие"..От опита ми при докладвания и при проверки , взаимодействие е когато има атаки между самите два акаунта..Или е замесен трети с цел точене..Или във версия 4 има съвпадение/ не се гледа само ИП/ по ИП и има покупко-продажба на ресурс..Т.е. за мен трактовката е че трябва да има преки допирателни между тези акаунти / атаки , пазар/ , за да има наказание..Има и единични други случаи  на наказания, но те по скоро не касаят ситуацията в момента..Пак казвам - не е важно аз какво мисля..Факт е , че дори и във 2 ри свят в момента има повече от едно играещо семейство..Не е наказано нито едното от двете/ за две знам/ , което означава , че аршина е еднакъв.. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
_petrucci_
Сержант
**

Karma: +249/-340
Неактивен Неактивен

Публикации: 75



Профил
« Отговор #147 -: Февруари 13, 2011, 04:23:24 »


Да е ясно на всички казах веднъж поемам си отговорноста не бягам от отговорност след като съобщението в моя акаунт е от сеат а в форума е стиви е моя вината ,как е станало и по какъв начин  кой ,как  и с какво е подвел Леони  е без значение !  

Кали няй малко я засяга, но да тя не играе в свят 2 няма нищо общо с него  но трябва да се заяжда иначе няма да може да спи Grin

Борето и сънслип - 2 акаунта от 1 ип думкат яко по барона- съвпадения няма                     Сънлип развива яко спай и снима на ред Борето с спай 1 (най вероятно)                          Но историята помни много наказани от 1 семейство за игра в един съюз в един свят НО на борето му отговорили ''стига да няма съвпадения няма проблем е то какви повече да има 2 ацц бият едно Grin:D                                                  теоритична разлика между които и други 2 акаунта от 1 ип да бият по един и съш няма но при налични проврки те изгарят ..............двоен стандарт за пореден път няма Smiley  

Еди -откривател на бъгови от които се облагодетелства послва ги без да ги докладва като ги открие друг и ги отранят -разтяга локуми че ще докладва когато той си иска и които си иска бъгове понеже е богопомазан Wink     Та аджеба кой ти би телеграма да се ровиш из кодовете на играта ?!                              ТОВА Е КОМЕКОН                                                                                                             Ако нещо Стиви е обиден ще му се извиня когато той ми се извини за името на съюза който беше направил Wink                  

SOMEBODY
Trusted Member


Karma: +323/-171
 Неактивен

Публикации: 266


          Re:Смешно
« Отговор #12 -: Януари 21, 2011, 12:20:16 »   

Аз за последно ще отговоря в този форум. Може при Еркеш да съм имал милион провинения..................Аз от ИО съм взел повече отколкото съм очаквал, имах известни сантименти към тази игра и се борих за нея, до момента в който осъзнах, че се превръщам в най-големия Дон Кихот или казано по друг начин най-големия глупак. Смея да твърдя, че за тези 2-3 месеца с Еркеш, открих велики бъгове, огромни пропуски в играта и тн. Бъдете живи и здрави всичките и врагове и приятели, аз така или иначе спирам с ИО, защото не ми се играе по този начин, губи се тръпката. Благодаря за подкрепата на всички мой приятели, радвам се че никой от тях не поиска да разбере за какви бъгове и пропуски става дума и се радвам, че тези неща сигурно ще си заминат с мен и още 2ма души.

велик откривател на бъгове -споделящ ги избирателно  *xxx* *xxx* *xxx*  

една интересна снимка от предния ден ...........                                                      



Сам си трия акаунта понеже ми е втори ,първия наказан (чакам отговор от съпорта за причината  )просто за да я знам иначе официално заявявам ,че няма да ви досаждам във форума на богопомазаните и в ИО ако има някой желание да ме пита да го направи по скайп не е нужно да мърсите темата с моите измами  Wink Успехи на всички
 п.с
SOMEBODY
Trusted Member

          Re: Нова Ера,ДОБРИЯ,ЛОШИЯ И ЗЛИЯ
« Отговор #4180 -: Февруари 01, 2011, 07:32:24 »

измамник съм и съм си го признал и съм застанал зад действията си    *pardon*






                                                                                    
                                  
Такава снимка се прави много лесно ,стигаш до съобщението ,в което е изписано до кога си в мод и часа позеленява ,и така като го правиш 23 пъти  и ето ти бъг.
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #148 -: Февруари 13, 2011, 10:15:03 »

Боже, Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже?!........
Що за безочие? Що за наглост? Що за гьонсуратлък?

Чакай малко първо не съм доказан измамник и фен на фейсбук. Накзан бях в БГ3, за тестване на ред бъгове, не знам точно за кой от всичките бях наказан, не съм и питал, не ме е интересувало. Накзанието ми дойде 10на дни след аферата "фейсбук" и отстраняването на проблема, признах си че съм тествал и ползвал бъгове там и какво от това ? Бях ли наказан, бях, тръгнах ли да търся плоски извинения и да се чудя как е станало и къде съм се загубил в превода, не не съм. Обясних бъговете на екипа в последствие защото така АЗ съм решил, никой не може да ме застави да го направя, аз не съм бета тестер нито платен член на екипа на ИО, част от тях са оправени, част не знам, не ползвам В4А повече. Не виждам това какво общо има с 2 и с това, че даден индивид е набедил някого умишлено и после се чуди, как да се оправдае и да не застане зад действията си ? Как въпросния индивид има време да снима как "уж" или реално, не е моя работа, има 57 мин до задължителен блок, а няма 20 сек да снима въпросното с-ие ? 2 и 200 сте ми всичките, но само да пускате разни нападки и разни обвинения, а пък като ви хванат в поредното нарушение или измама, да се чудите от къде да донесете вода и да нямате доблестта да застанете пред хората и да кажете да направих защото така сметнах за правилно или защото така исках или защото това е моя работа какво ще правя, ей това е най-жалкото. Както вече казах след 3г активна игра ми изтриха акаунт за ползване и търсене на бъгове и признах, че съм мамил, а колко акк на индивида са изтрити за много по-краткия му престой в ИО и въпреки всичко той има наглостта да ме сочи мен с пръст ? Айде гледайте си първо в собственото канче, после в моето.
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #149 -: Февруари 13, 2011, 10:22:28 »

           Че е бъг - бъг е. Не може (по-скоро не трябва явно може)  да ти отчита активност по време на мод така както и не трябва да ти отчита активност при натискане на "вход" по време на задължителен блок. Не ме разбирайте погрешно не искам никой нито да защитавам нито да нападам но са малки неща които никой няма време да отстрани. Всички са заети с направа на дизайна на кутиите за подаръци за Великден сигурно... Играта е оставена на самотек, за положението се обвиняват играчите. Въобще ИО пародия....която поне за мен не мисля да продължава. Както казах преди няколко дни - доиграваме.
« Последна редакция: Февруари 13, 2011, 10:24:24 от bobosam » Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!