Imperia Online България  
Април 18, 2024, 22:23:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Историята продължава  (Прочетена 57946 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kaly69
Гост
« Отговор #105 -: Февруари 11, 2011, 16:46:23 »

Аз също не искам да се заяждам,затова формулирам какви може да са възможните теоретични версии според мен (повтарям теоретични)! В коя от тях вярвам аз не бързам да декларирам , тъй като нещата макар и очевидни не са доуточнени! А аз знам точно колкото и ти ,т.е. от постовете във форума!
Виж сега, преди има-няма месец, тоя форум, в тоя точно свят изригна с обвинения, сочения с пръст, обиди и да не казвам още какво.... Тогава почти нямаше човек (освен доколкото помня ахил), който да заяви "аз не бързам да декларирам".... Страница след страница кънтеше ВИНОВЕН!!!!! Няма да седна да споря дали е имало вина или не, но си спомням как тогава не се търпеше противоположно мнение. Точка! Заклеймено ВИНОВЕН! Беше меко казано грозно...... А тогава дори и не се състоя проверка. Отказаха. Въпреки всичко ВИНОВЕН си остана, до ден днешен....
Може би на това се е разчитало, че не се правят проверки Smiley Но сега проверка се състоя. И то благодарение на факта, че става въпрос за блок. И проверката каза - ФАЛШИФИКАЦИЯ.... Дали е умишлена или не, лично за мен това е без всякакво съмнение... Очевадно е, че се е извършило преправяне и то доста некадърно.... Но друг ще дава обяснения по този въпрос... Въпреки, че знам какво ще каже, пак ще са завоалирани приказки за бързо ловене на шпиони, триене, за да няма дублиране и т.н. и т.н.... Само че, за да обвиниш така сериозно някой, то трябва да внимаваш дори как и какво следиш и впоследствие копираш....
Защото стореното понякога е непоправимо....

Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #106 -: Февруари 11, 2011, 16:47:00 »

Не можа да преживее умиротворяването на форума това момче и тва е. Требе се леят лайна....

Няма какво да го чакаме  по две прости причини:

1. Крум каза, че е фалшиво - след като е влязал в акаунтите
2. Прочетете внимателно коментара на Джеймс - не може повече от 40 символа.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #107 -: Февруари 11, 2011, 16:58:20 »

Сега разбирате ли защо не приемаме скрийншотове, цитирани диалози, копи и пейстове от екрани в играта и прочие за доказателства?
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #108 -: Февруари 11, 2011, 16:59:38 »

Сега разбирате ли защо не приемаме скрийншотове, цитирани диалози, копи и пейстове от екрани в играта и прочие за доказателства?

Да, прав сте. Къде са ни класациите?
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #109 -: Февруари 11, 2011, 17:09:54 »

Сега разбирате ли защо не приемаме скрийншотове, цитирани диалози, копи и пейстове от екрани в играта и прочие за доказателства?
Логично е те да са само отправна точка за евентуални проверки.Аз лично още не мога да приема че това е умишлено действие , но с ръка на сърцето ще си призная че всички доказателства сочат натам..Прекалено много съвпадения трябва да се  случат в точно определена поредица за да се стигне до извода , че е случайно..А от скромния ми житейски опит знам , че това е почти невъзможно..Точно определена грешка , точно определен брой символи и т.н ..Описани са досега - да не се повтарям..Дали е направено да се уязви даден човек и се е разчитало на липсата на проверки - незнам..Факта обаче че се стигна дотук/ а то си беше тенденция от последния месец/ , говори че нещо много се е объркало в нас..За съжаление..Надявам се да разбирате , че днес е един много тъжен ден за нас..Не за ИО..За нас  потребителите.Ние си го гледахме , ние си го поихме , ние си го хранихме..И си е наша рожба.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #110 -: Февруари 11, 2011, 17:21:51 »

Не можа да преживее умиротворяването на форума това момче и тва е. Требе се леят лайна....

Няма какво да го чакаме  по две прости причини:

1. Крум каза, че е фалшиво - след като е влязал в акаунтите
2. Прочетете внимателно коментара на Джеймс - не може повече от 40 символа.

Само да уточня-просто тези съобщения са ограничени до 40 символа. Част от кода на играта взема първите 40 (или колкото са зададени) символа от съобщението и слага след тях три точки. Обърнете внимание на вашите съобщения-една част са ограничени до 35 символа (военните например), а друга до 40(като обсъжданите). Не могат да бъдат повече. Могат да са по-малко, ако самото съобщение е по-кратко.
Активен

borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #111 -: Февруари 11, 2011, 17:50:56 »

Историята стана като СРС-тата с ББ.  Smiley
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #112 -: Февруари 12, 2011, 14:05:40 »

Били пак в мод  Cry
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
stivi30
DRAGON
Редник
*

Karma: +208/-139
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #113 -: Февруари 12, 2011, 16:03:26 »

Както се казва гузен негоден бяга  *hahaha*
Активен
kalpazancho
Сержант
**

Karma: +36/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Профил
« Отговор #114 -: Февруари 12, 2011, 19:31:12 »

Искам да помоля да се спре със спекулациите около Индира, защото той самият няма как да се защити. Затова вместо него аз ще отговоря на всички обвинения:
1. Индира няма как лично да даде обяснение за грешката, защото достъпът му до този форум е прекратен без обяснение за причината.
2. Грешката с докладите за заловените шпиони е абсолютно случайна - получена е при копирането от ИО в скайп и разместването на редовете, както и от последващото неколкократно препредаване през скайп;
3. Грешката в никакъв случай не е умишлена фалшификация, най-малкото защото доведе до загуба на войната от БГ АРМС. И за де не останат у вас каквито и да е съмнения, ще обясня ситуацията предшестваща публикацията на Леони:
- БГ АРМС водеха във войната срещу драконите с малко над 100 точки - около 18 часа преди края на войната и практически нямаше начин Драконите да ги върнат, защото всички акаунти бяха он, а Индира - в мод (пак за да не се възползват от блока му и да наваксат изоставането);
- преди да излезе в мод Индира копира в скайп докладите си от заловените шпиони на Стиви (не лично на човек от съюза, а на приятел), за да могат другите да следят кога ще излезе в блок, при което явно се е получила грешката, а резултатът от нея вече го знаете - неправилно изчислен блок и посрещната атака на Шадоус от Стиви;
- поради факта, че докладите са копирани непосредствено преди да бъде активиран мода, практически не е имало начин да се хване допуснатата грешка и съответно да се предотврати загубената битка и последващата публикация.
Сами разбирате, че ако БГ АРМС са знаели, че въпросният доклад (от 15 и нещо си часа) е от друг играч, никога нямаше да допуснат грешката да атакуват докато противника е онлайн.
4. Индира отново е в мод, защото когато го прекъсна, се оказа, че му остават 59 минути до заключването на акаунта за задължителен блок, като при това в онлайн статистиката му последните поне 18-19 часа са зелени (има снимка на това, ако случайно Крум или някой друг се поинтересуват за поредния неприятен бъг в играта им).

П.П. Не мисля, че е коректно да се напада човек за умишлена измама и какви ли още не прегрешения, при условие, че му е отнета думата и правото да се защити.
П.П.П. Г-да богоизбрани, това ли е разбирането ви за толерантност и зачитане на чуждото мнение?!... Или в случая като типични представители на хората с власт в България вашата гледна точка е единствената възможна и единствената правилна?! И когато според вас се касае за умишлена фалшификация, значи на 100% е така?!... Huh? *crazy*
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #115 -: Февруари 12, 2011, 19:35:43 »

Само да уточня-просто тези съобщения са ограничени до 40 символа. Част от кода на играта взема първите 40 (или колкото са зададени) символа от съобщението и слага след тях три точки. Обърнете внимание на вашите съобщения-една част са ограничени до 35 символа (военните например), а друга до 40(като обсъжданите). Не могат да бъдат повече. Могат да са по-малко, ако самото съобщение е по-кратко.
 


 
И когато според вас се касае за умишлена фалшификация, значи на 100% е така?!... Huh? *crazy*


Стига де ... Smiley как става това разбъркване на редовете  Smiley Или само на стиви името така случайно попадна там. Поне си замълчете,вместо да пишете 2 педи оправдания да се бяхте извинили на стиви!
« Последна редакция: Февруари 12, 2011, 19:37:49 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #116 -: Февруари 12, 2011, 20:13:42 »

Искам да помоля да се спре със спекулациите около Индира, защото той самият няма как да се защити. Затова вместо него аз ще отговоря на всички обвинения:
1. Индира няма как лично да даде обяснение за грешката, защото достъпът му до този форум е прекратен без обяснение за причината.
2. Грешката с докладите за заловените шпиони е абсолютно случайна - получена е при копирането от ИО в скайп и разместването на редовете, както и от последващото неколкократно препредаване през скайп;
3. Грешката в никакъв случай не е умишлена фалшификация, най-малкото защото доведе до загуба на войната от БГ АРМС. И за де не останат у вас каквито и да е съмнения, ще обясня ситуацията предшестваща публикацията на Леони:
- БГ АРМС водеха във войната срещу драконите с малко над 100 точки - около 18 часа преди края на войната и практически нямаше начин Драконите да ги върнат, защото всички акаунти бяха он, а Индира - в мод (пак за да не се възползват от блока му и да наваксат изоставането);
- преди да излезе в мод Индира копира в скайп докладите си от заловените шпиони на Стиви (не лично на човек от съюза, а на приятел), за да могат другите да следят кога ще излезе в блок, при което явно се е получила грешката, а резултатът от нея вече го знаете - неправилно изчислен блок и посрещната атака на Шадоус от Стиви;
- поради факта, че докладите са копирани непосредствено преди да бъде активиран мода, практически не е имало начин да се хване допуснатата грешка и съответно да се предотврати загубената битка и последващата публикация.
Сами разбирате, че ако БГ АРМС са знаели, че въпросният доклад (от 15 и нещо си часа) е от друг играч, никога нямаше да допуснат грешката да атакуват докато противника е онлайн.
4. Индира отново е в мод, защото когато го прекъсна, се оказа, че му остават 59 минути до заключването на акаунта за задължителен блок, като при това в онлайн статистиката му последните поне 18-19 часа са зелени (има снимка на това, ако случайно Крум или някой друг се поинтересуват за поредния неприятен бъг в играта им).

П.П. Не мисля, че е коректно да се напада човек за умишлена измама и какви ли още не прегрешения, при условие, че му е отнета думата и правото да се защити.
П.П.П. Г-да богоизбрани, това ли е разбирането ви за толерантност и зачитане на чуждото мнение?!... Или в случая като типични представители на хората с власт в България вашата гледна точка е единствената възможна и единствената правилна?! И когато според вас се касае за умишлена фалшификация, значи на 100% е така?!... Huh? *crazy*
Аре стига с теа шейсе и шес хиляди марки бре, кви шейсе и шес хиляди марки?

Ти нас за какви ни имаш? Фалшификацията беше направена за да се изкара проверка на Стиви и Били, не сме раснали у саксия.
Активен
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #117 -: Февруари 12, 2011, 20:15:35 »

Кънчо, Кънчо, на дъното си, ама продължаваш да дълбаеш... Верно, както Кали писа, за създалата се ситуация единственият виновник е Стиви, защото е ловил шпионите по много наведнъж, а не един по един, за да е по-лесно следенето.
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #118 -: Февруари 12, 2011, 20:18:21 »

За мен въпросът е не дали е фалшифицирано, а кой го е направил. Ясно е, че е фалшификат, не е случайна грешка. Няма как случайно един текст от средата на изречение да бъде заменен с друг.
Не разбирам много от компютри..Даже хич..Не знам кое с колко символа е , кое как се прави..Изобщо съм много бос - признавал съм си го сто пъти..За мен тук меродавно е мнението на Джеймс..Всичко останало ми изглежда несъстоятелно.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #119 -: Февруари 12, 2011, 21:18:54 »

Искам да помоля да се спре със спекулациите около Индира, защото той самият няма как да се защити. Затова вместо него аз ще отговоря на всички обвинения:
1. Индира няма как лично да даде обяснение за грешката, защото достъпът му до този форум е прекратен без обяснение за причината.
2. Грешката с докладите за заловените шпиони е абсолютно случайна - получена е при копирането от ИО в скайп и разместването на редовете, както и от последващото неколкократно препредаване през скайп;
3. Грешката в никакъв случай не е умишлена фалшификация, най-малкото защото доведе до загуба на войната от БГ АРМС. И за де не останат у вас каквито и да е съмнения, ще обясня ситуацията предшестваща публикацията на Леони:
- БГ АРМС водеха във войната срещу драконите с малко над 100 точки - около 18 часа преди края на войната и практически нямаше начин Драконите да ги върнат, защото всички акаунти бяха он, а Индира - в мод (пак за да не се възползват от блока му и да наваксат изоставането);
- преди да излезе в мод Индира копира в скайп докладите си от заловените шпиони на Стиви (не лично на човек от съюза, а на приятел), за да могат другите да следят кога ще излезе в блок, при което явно се е получила грешката, а резултатът от нея вече го знаете - неправилно изчислен блок и посрещната атака на Шадоус от Стиви;
- поради факта, че докладите са копирани непосредствено преди да бъде активиран мода, практически не е имало начин да се хване допуснатата грешка и съответно да се предотврати загубената битка и последващата публикация.
Сами разбирате, че ако БГ АРМС са знаели, че въпросният доклад (от 15 и нещо си часа) е от друг играч, никога нямаше да допуснат грешката да атакуват докато противника е онлайн.
4. Индира отново е в мод, защото когато го прекъсна, се оказа, че му остават 59 минути до заключването на акаунта за задължителен блок, като при това в онлайн статистиката му последните поне 18-19 часа са зелени (има снимка на това, ако случайно Крум или някой друг се поинтересуват за поредния неприятен бъг в играта им).

П.П. Не мисля, че е коректно да се напада човек за умишлена измама и какви ли още не прегрешения, при условие, че му е отнета думата и правото да се защити.
П.П.П. Г-да богоизбрани, това ли е разбирането ви за толерантност и зачитане на чуждото мнение?!... Или в случая като типични представители на хората с власт в България вашата гледна точка е единствената възможна и единствената правилна?! И когато според вас се касае за умишлена фалшификация, значи на 100% е така?!... Huh? *crazy*
Всички знаят, че няма начин едно име да се замени с друго колкото и копирания да има..... или копи - пейст вече слага букви по избор от телепатия.....

пп. Кажи на кънчо че оака тотално името на бг армс............ а те все още са си истинки играчи, просто не знам защо се подават на лесно манипулиране.
Активен

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!