Imperia Online България  
Март 29, 2024, 05:32:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Историята продължава  (Прочетена 57778 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Аничка БореЛинкова
Гост
« Отговор #60 -: Февруари 11, 2011, 04:30:15 »


П.С Победителче , знам че се шегувате , че спорите , че се дракате по някой път , но да ти кажа тоя ник някак не ти отива..Изглежда пошло , а на всичкото отгоре е провокативен към други участници във форума..Което от моя гледна точка е в разрез с правилата.. Smiley
Всеки си има гледни точки моята явно е по различна ..........В интерес на истината и моята приятелка се казва Ани  *pardon* А за Фамилията която съм избрал е за да напомня ,че едно време не допускаха 2 акаунта от едно семейство да играят в един свят и най-вече в един съюз  .........Дори си спомням че има и наказани за това  Wink Нямам намерение да се дразня с никой затова и съм намалил участието във форума айде наздраве за гледните точки   Embarrassed *beer*
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 04:38:00 от Аничка БореЛинкова » Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #61 -: Февруари 11, 2011, 10:34:41 »

предполагам бирата те е хванала  Grin Grin
   совите не са това което са, моето момче Smiley Имаше едно време един такъв филм... Пак повтарям - оставям ви да си мислите, че сте ме засекли  Grin
Активен
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #62 -: Февруари 11, 2011, 10:54:06 »

   совите не са това което са, моето момче Smiley Имаше едно време един такъв филм... Пак повтарям - оставям ви да си мислите, че сте ме засекли  Grin

http://www.vbox7.com/play:375b994c&al=1&vid=260649  Grin
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #63 -: Февруари 11, 2011, 11:40:40 »

Всеки си има гледни точки моята явно е по различна ..........В интерес на истината и моята приятелка се казва Ани  *pardon* А за Фамилията която съм избрал е за да напомня ,че едно време не допускаха 2 акаунта от едно семейство да играят в един свят и най-вече в един съюз  .........Дори си спомням че има и наказани за това  Wink Нямам намерение да се дразня с никой затова и съм намалил участието във форума айде наздраве за гледните точки   Embarrassed *beer*
Taka e.Но трябва да има  уважение към останалите участници.Не да бъдат провокирани.Когато собствените ни гледни точки се разминават с правилата , не се променят правилата.Играта на семейства в един свят я има откакто я има ИО..Феникс и Ерато са много добър пример за това. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #64 -: Февруари 11, 2011, 11:41:42 »

нищо не ти разбрах, я дай пак  Grin

Ако можех да рисувам тук, щях да ти го нарисувам, но нали съм си тъпичък и не знам как, та явно няма да мога да ти го обясня, нямам думи за толкова ИНТЕЛЕКТ  Grin Grin Grin Grin
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #65 -: Февруари 11, 2011, 12:17:32 »

но нали съм си тъпичък   Grin Grin Grin Grin
прав си, но не е нужно да си толкова самокритичен... И за рисуването си прав, така пациентите с шизофрения и раздвоение на личността се лекуват... демек рисувай си на воля по-лошо няма да стане Grin
Активен
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #66 -: Февруари 11, 2011, 12:37:00 »

Г-не от фенклуба на Фейсбук, моля те да не спамиш - моят пост си е абсолютно свързан с темата и хрониките - за пореден път съюзът БГ АРМС разкрива и докладва реална измама в играта, с което помага на екипа да изчисти бъговете и да си подобри защитата срещу помощните продукти, които се използват.

Цитат на: Krum

Няма 26 часова активност. Това съобщение


Цитат
2011-02-09 15:26:01  GAMEMASTER  stivi30 залови и уби вашият шпионин внедре...

е фалшиво. Истинското име, стоящо там е seat.

Яне Янев се е регнал във форума ни.  Grin
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
stivi30
DRAGON
Редник
*

Karma: +208/-139
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #67 -: Февруари 11, 2011, 12:39:29 »

Яне Янев се е регнал във форума ни.  Grin


 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #68 -: Февруари 11, 2011, 12:41:17 »

Яне Янев се е регнал във форума ни.  Grin


 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

stivi30
DRAGON
Редник
*

Karma: +208/-139
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #69 -: Февруари 11, 2011, 12:51:27 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=35358.0
Активен
Аничка БореЛинкова
Гост
« Отговор #70 -: Февруари 11, 2011, 13:01:54 »

Яне Янев се е регнал във форума ни.  Grin
А ти от къде разбра че е той да не ти е дружка  ;D Ще разберем утре като минат модовете кое как е станало  Smiley
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #71 -: Февруари 11, 2011, 13:08:02 »

DRAGON опъна гащите на тия самохвалци не 1 път а 2 ,първия път по техния начин ...........,втория ги би по всички правила,







P.S.
  когато те мислят за толкова добър...все едно си програма  ..........Deli *rose*


 Аз повече няма да пиша в този форум,има форум където като лъжеш има последствия,там може да ме намерите за повече коментари.
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 13:10:10 от billyes » Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #72 -: Февруари 11, 2011, 13:14:03 »

Въпроса тук е кой е дал на Леони въпросното съобщение..Щото той борави с нещо което му е предоставено..А това съобщение , ако е фалшиво, както написа Крум трябва да е фалшифицирано от някой..Да е сменено име..Няма как да стане случайно..Пиша го , щото в стремежа  да се орезили някой , явно всичко вече е позволено..Вчерашната тема предизвика доста полемика , доста обвинения бяха хвърлени , доста обиди се размениха..Ако това е следствие на целенасочено действие на някой с цел да орезили играч , мисля че трябва да се вземат много сериозни мерки , спрямо човека който си го е позволил..Освен че се губи времето на С.М се насажда и една стилистика във Форума , която е недопустима..Пак казвам - това не става случайно - не е грешка..Съобщението или го има или не.Дано утре всичко се изясни.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Аничка БореЛинкова
Гост
« Отговор #73 -: Февруари 11, 2011, 13:31:20 »

Въпроса тук е кой е дал на Леони въпросното съобщение..Щото той борави с нещо което му е предоставено..А това съобщение , ако е фалшиво, както написа Крум трябва да е фалшифицирано от някой..Да е сменено име..Няма как да стане случайно..Пиша го , щото в стремежа  да се орезили някой , явно всичко вече е позволено..Вчерашната тема предизвика доста полемика , доста обвинения бяха хвърлени , доста обиди се размениха..Ако това е следствие на целенасочено действие на някой с цел да орезили играч , мисля че трябва да се вземат много сериозни мерки , спрямо човека който си го е позволил..Освен че се губи времето на С.М се насажда и една стилистика във Форума , която е недопустима..Пак казвам - това не става случайно - не е грешка..Съобщението или го има или не.Дано утре всичко се изясни.
Съобщенията са копирани в скайп , и ако това съобщение е ''фалшиво'' (което значи че или ника или часа са фалшифи) значи варианта е само един........При копиране на съобщенията да е копиран и часа на следващото(''фалшиво'' )и после при копиране на следващото да са се слели или нещо подобно ,защото стиви не ловеше винаги по един спай а по няколко и да няма дуплиране съм изтивал някой ............. НО ще се разбере не по рано от утре когато спрем моя и арагон неговия  мод .И ако има грешка значи ЛЕОНИ НЯМА ВИНА  за цялата история .........Трябва видим дали арагон дали аз съм объркал ,а вече за валшифициране както хортуваш е малко пресилено бих казал .............Когато се модирах в 11:00и си легнах ....... След което  се писали тия теми и се е докладвало ,малко прибързано ако знаех че ще се докладва щях да снимам смс-те........Вобще идея си нямам кой кого е обидил ,аз не съм обиждал никой!
Утре като се установи положението какво е ако има грешка от моя страна си поемам отговорноста!
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #74 -: Февруари 11, 2011, 13:51:50 »

Toва също може да обясни случилото се..Има  повече от едно обяснение в случая..С играчите от БГ АРМС се познавам от години - от самото начало на играта ми в ИО..Останал съм с отлични впечатления от всички..Изключително морални и честни хора са тези , с които съм играл.Имаше случай в 1 международен преди години , когато го доказаха по безспорен начин , като се дистанцираха включително от лидера си тогава..Нямам съмнения относно морала там..Иска ми се обаче , като се хвърлят такива бомби с очаквани последици , всеки от нас да си дава сметка за това и да бъде безкрайно отговорен и към себе си , и към съюза си и към опонентите си..Форума се превърна в нелицеприятно място именно заради липсата на отговорност , заради провокациите , заради нас самите.Надявам се случая да бъде изяснен..Ако някой е грешил да се извини.Но повече се надявам да се нормализира тона най-накрая.И да сме отговорни към това което пишем.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!