Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:46:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Историята продължава  (Прочетена 57769 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #45 -: Февруари 10, 2011, 21:42:15 »

в момента, имаш 24 часа за игра и 6 часа в жълтата зона, за блок........... голяма част от играчите играят по 30 часа и изместват блока....... в другата тема има игра 27 часа, така че е в рамките на нормалното според мен.
Когато влезеш в игра след като си направил 6 часов блок, часовника за активността ти показва 24:00 в зелено и започва да намалява. След 18 часа игра влизаш в жълтата зона от 6:00 до 0:00 и ако нямаш блок когато часовника се нулира играта те заключва за 6 часа. По твоята логика жълтата зона трябва да е след 24 часа игра или часовникът да показва в жълто часовете от 0:00 до - 6:00 а сам знаеш че там минуси няма
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #46 -: Февруари 10, 2011, 21:52:39 »

Когато влезеш в игра след като си направил 6 часов блок, часовника за активността ти показва 24:00 в зелено и започва да намалява. След 18 часа игра влизаш в жълтата зона от 6:00 до 0:00 и ако нямаш блок когато часовника се нулира играта те заключва за 6 часа. По твоята логика жълтата зона трябва да е след 24 часа игра или часовникът да показва в жълто часовете от 0:00 до - 6:00 а сам знаеш че там минуси няма

Сега пак смятах, принципно си прав, но мисля че дава някво отклонение за игра......... може би наистина само екипа може да даде достоверна информация.
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #47 -: Февруари 10, 2011, 21:54:26 »

 в първия си вариянт 6-часовия блок даваше такава възможност ,сега мисля че цвест е прав
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #48 -: Февруари 10, 2011, 22:03:44 »

Викаш ако тоя не се беше прибрал, защо не го бях следил, а колко по-лесно щеше да е ако го бях следил, нямаше да играя на тука има, тука нема Smiley
нищо не ти разбрах, я дай пак  Grin
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #49 -: Февруари 10, 2011, 22:05:57 »

нищо не ти разбрах, я дай пак  Grin
Мен ме разбра нали  Wink
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #50 -: Февруари 10, 2011, 22:38:33 »

Всъщност имам и един въпрос..Първите ми отговори са от Tuborg..После са от Барончето..Колко са никовете? Първата страница на темата..Прочитате я и няма съмнение , че става въпрос за един и същ човек..Разговора си е води в първо лице.. Smiley Не се заяждам , но правилата са си правила..Особено относно броя на форумните акаунти. Smiley Още повече , че беше зададен въпроса от Веспасиан и досега е без отговор. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
je4ko
Редник
*

Karma: +14/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 9



Профил
« Отговор #51 -: Февруари 10, 2011, 22:42:44 »

Мен ме разбра нали  Wink                    тебе с тоя хем голем.хем 4етвъртит.хем на време забоден нема как да не те е разбрал [:-}
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #52 -: Февруари 11, 2011, 00:00:13 »

            Наскоро ме заключи играта автоматично, че се бях заплеснал нещо (нали и парички трябва да изкарваме) и ме заключи като си изтекоха 24те часа. Нито минута повече. Даже останах с впечатление, че ме заключи 10на минути по-рано но за последното не съм сигурен. Май някой е забравил да си спре програмата  Grin. А не знам защо в последно време чувам, че със Стиви играе Били. Същият, който си направи форум в който да си се величае.....,че тук циганчето дето го хвалеше май умря .... Grin
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #53 -: Февруари 11, 2011, 00:05:09 »

            Наскоро ме заключи играта автоматично, че се бях заплеснал нещо (нали и парички трябва да изкарваме) и ме заключи като си изтекоха 24те часа. Нито минута повече. Даже останах с впечатление, че ме заключи 10на минути по-рано но за последното не съм сигурен. Май някой е забравил да си спре програмата  Grin. А не знам защо в последно време чувам, че със Стиви играе Били. Същият, който си направи форум в който да си се величае.....,че тук циганчето дето го хвалеше май умря .... Grin

Стиви е бил на сбирката, трябвало е да го попитат как го прави, но с тия 24-26-28-30 часа, дори аз се омотах.........
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #54 -: Февруари 11, 2011, 00:19:18 »

Със старата схема на блока можеше да се мърда с часовете. При тази - абсурд. А след толкова "оправяни" по няколко пъти бъгове и всяка седмица нови изцепки с програми, доходи и какво ли още не оставащи си без последствия е ясно, че вече сме доиграващи....Едва ли на някой разумен въобще му пука вече за ИО.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #55 -: Февруари 11, 2011, 00:56:13 »

Мен ме разбра нали  Wink
  оставям те да си мислиш, че си ме хванал  Grin
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #56 -: Февруари 11, 2011, 00:57:59 »

  оставям те да си мислиш, че си ме хванал  Grin
Знаеш ли защо ромите не играят шах?  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #57 -: Февруари 11, 2011, 01:01:08 »

 оставям те да си мислиш, че си ме хванал  Grin
предполагам бирата те е хванала  Grin Grin
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 01:04:08 от Boreto » Активен

Аничка БореЛинкова
Гост
« Отговор #58 -: Февруари 11, 2011, 03:58:21 »

Моля да погледнете тази тема - http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=35358.0.
Били за пореден път надмина себе си и доказа мястото си в зала на срама, където между впрочем вече е бил, както си спомнят по-старите играчи тук...
E ако пуснат официално проверките трябва много други освен Били да накажат най-малкото за наглеждане и атаки и проведени битки  от 1 ип с няколко акаунта............ а и бъговете като сложим .....Но не е лошо поне ако има пропуск в системата за задължителния 6 часов блок да се оправи поне........другия вариант като преписваме часовете и никовете да сме объркали нещо което ще проверим след 2 дни   Smiley

Братле,ще се научите ли най-накрая,че до 30 часа може да си oн...като влезеш в жълтите 6 часа можеш да ги доиграеш без да те заключи...

Такъв филм няма спрял съм си мода на 09.02.2011 и съм седял без да спя 24 часа от 1 до 18-ия са си зелени числата ,след 18-ия час стават жълти часовете,последния час(т.е.24-ия) преди автоблока става с червени числа освен ако незнаете някой бъг нещо  *pardon*
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 04:02:47 от Аничка БореЛинкова » Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #59 -: Февруари 11, 2011, 04:20:02 »

Не смятам че системата може да сбърка.Най вероятно нещо не сте записали правилно.А и ми се струва абсурдно каквато и да е програма да извършва каквито и да е действия без това да се отчете от системата за действие..Мисля че някой ми беше писал че си блоква системата ,, така че според мен някъде другаде е объркването.

П.С Победителче , знам че се шегувате , че спорите , че се дракате по някой път , но да ти кажа тоя ник някак не ти отива..Изглежда пошло , а на всичкото отгоре е провокативен към други участници във форума..Което от моя гледна точка е в разрез с правилата.. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!