Imperia Online България  
Април 16, 2024, 08:59:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Историята продължава  (Прочетена 57914 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
leonny
Редник
*

Karma: +45/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #30 -: Февруари 10, 2011, 19:50:37 »

Леони, айде сам си махни поста да оживее  поне една тема бе.   *stop*
Г-не от фенклуба на Фейсбук, моля те да не спамиш - моят пост си е абсолютно свързан с темата и хрониките - за пореден път съюзът БГ АРМС разкрива и докладва реална измама в играта, с което помага на екипа да изчисти бъговете и да си подобри защитата срещу помощните продукти, които се използват.
Активен

cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #31 -: Февруари 10, 2011, 19:52:11 »

Братле,ще се научите ли най-накрая,че до 30 часа може да си oн...като влезеш в жълтите 6 часа можеш да ги доиграеш без да те заключи...
Така беше по старите правила когато заключваха за 10 часа

"На 03.05.2010, в 14:00 сървърно време (GMT +2), в играта ще бъде въведено ново правило, което ще се нарича „Задължителен 6-часов офлайн блок".

1. Правилото важи само за играчи над 1000 нетни точки и важи за всички светове без класическите и Блиц света.
2. Максималното време, което един играч може да прекара онлайн в играта, е 24 часа.
3. При изтичане на разрешения 24 часов онлайн период акаунтът на играча ще бъде автоматично заключван за следващите 6 часа. През този 6-часов блок играчът няма да може да влиза в акаунта си.

4. Ако играчът направи 6-часовия си блок по-рано от предвиденото (по негово желание), таймерът му ще се нулира и ще започне да отброява нови 24 часа.
5. При влизане в играта системата ще уведомява играча за размера на направения от него офлайн блок и дали това е довело до рестартиране на 24-часовия таймер.
6. Играчът ще може да вижда оставащото му време до настъпването на задължителния 6-часов блок в интерфейса на играта."

Според т.1 явно идеята е била новите правила за блока да се въведат само за версия 4 но в крайна сметка се въведоха и в класиките и замениха старите

Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #32 -: Февруари 10, 2011, 19:54:19 »

Братле,ще се научите ли най-накрая,че до 30 часа може да си oн...като влезеш в жълтите 6 часа можеш да ги доиграеш без да те заключи...

На 18-тия час те вкарва в жълтите 6 часа , не веднъж съм попадал в тях  ;D
Активен

leonny
Редник
*

Karma: +45/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #33 -: Февруари 10, 2011, 19:56:57 »

ЦВЕСТ, благодаря! *rose*
Активен

daywallker
Редник
*

Karma: +28/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #34 -: Февруари 10, 2011, 20:02:32 »

Веспасианчо ти кои беше , че не те познавам???
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #35 -: Февруари 10, 2011, 20:05:36 »

Ама не..Не може се карате сега тук и да се обиждате..Почти всички сте ми приятели - крайно неприятно ми е да го гледам..Има питане - трябва отговор от администратор..После да не пита някой що стила на писане е такъв..Като няма официална позиция с която да се изясни въпроса и се почва с личните нападки..И не са виновни играчите.Форума е функция на играта.Сега има съмнения , няма отговори..И темата става нелицеприятна. Sad
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #36 -: Февруари 10, 2011, 20:13:07 »

мда ...пак се започва
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #37 -: Февруари 10, 2011, 20:25:57 »

Нали ти казах - късмета е до време.. ;D
е така се успокоява всеки който си седи по цял ден вкъщи, не работи и няма личен живот... Вика си "еххх нямах късмет, ако бях спечелил от ТОТОто...", аз залагам повече на друга схема Smiley
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #38 -: Февруари 10, 2011, 20:26:32 »

пак ще ни изтрият - усещам го  Lips Sealed
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #39 -: Февруари 10, 2011, 20:28:52 »

е така се успокоява всеки който си седи по цял ден вкъщи, не работи и няма личен живот... Вика си "еххх нямах късмет, ако бях спечелил от ТОТОто...", аз залагам повече на друга схема Smiley

Викаш ако тоя не се беше прибрал, защо не го бях следил, а колко по-лесно щеше да е ако го бях следил, нямаше да играя на тука има, тука нема Smiley
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #40 -: Февруари 10, 2011, 20:33:57 »

е така се успокоява всеки който си седи по цял ден вкъщи, не работи и няма личен живот... Вика си "еххх нямах късмет, ако бях спечелил от ТОТОто...", аз залагам повече на друга схема Smiley
Да де..И аз това казвам - късмета е до време..Трябва се внимава. [:-}
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #41 -: Февруари 10, 2011, 20:58:36 »

Така беше по старите правила когато заключваха за 10 часа

"На 03.05.2010, в 14:00 сървърно време (GMT +2), в играта ще бъде въведено ново правило, което ще се нарича „Задължителен 6-часов офлайн блок".

1. Правилото важи само за играчи над 1000 нетни точки и важи за всички светове без класическите и Блиц света.
2. Максималното време, което един играч може да прекара онлайн в играта, е 24 часа.
3. При изтичане на разрешения 24 часов онлайн период акаунтът на играча ще бъде автоматично заключван за следващите 6 часа. През този 6-часов блок играчът няма да може да влиза в акаунта си.

4. Ако играчът направи 6-часовия си блок по-рано от предвиденото (по негово желание), таймерът му ще се нулира и ще започне да отброява нови 24 часа.
5. При влизане в играта системата ще уведомява играча за размера на направения от него офлайн блок и дали това е довело до рестартиране на 24-часовия таймер.
6. Играчът ще може да вижда оставащото му време до настъпването на задължителния 6-часов блок в интерфейса на играта."

Според т.1 явно идеята е била новите правила за блока да се въведат само за версия 4 но в крайна сметка се въведоха и в класиките и замениха старите


в момента, имаш 24 часа за игра и 6 часа в жълтата зона, за блок........... голяма част от играчите играят по 30 часа и изместват блока....... в другата тема има игра 27 часа, така че е в рамките на нормалното според мен.
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #42 -: Февруари 10, 2011, 21:00:45 »

Г-не от фенклуба на Фейсбук, моля те да не спамиш - моят пост си е абсолютно свързан с темата и хрониките - за пореден път съюзът БГ АРМС разкрива и докладва реална измама в играта, с което помага на екипа да изчисти бъговете и да си подобри защитата срещу помощните продукти, които се използват.
Предлагам, да попиташ и да се консултираш, дали наистина е така както казват останалите, че може да седиш 30 часа он лайн преди задължителния блок.... Smiley
Активен

Aragorn
Редник
*

Karma: +33/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« Отговор #43 -: Февруари 10, 2011, 21:06:22 »

nqmam kirilica no samo 6te kaja moderatorite ili tam kakvi sa ne si var6ta rabotata da svar6i erata 6te kaja za6to Smiley
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #44 -: Февруари 10, 2011, 21:23:32 »

nqmam kirilica no samo 6te kaja moderatorite ili tam kakvi sa ne si var6ta rabotata da svar6i erata 6te kaja za6to Smiley
И аз ще кажа на ББ, че не си върши работата, ама ще изчакам да му изтече мандата. Несериозно е. *pardon*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!