Imperia Online България  
Април 26, 2024, 08:18:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класация свят 1 ера 15 ....  (Прочетена 9610 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« -: Февруари 07, 2011, 16:43:55 »

ВОЕННА








НЕТНА









ДОБЛЕСТ


Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 07, 2011, 17:27:58 »

Браво на CrishtiaN, че успя да измъкне нетната. Valentino къде изчезна от схемата ?
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 07, 2011, 17:31:29 »

Браво на CrishtiaN, че успя да измъкне нетната. Valentino къде изчезна от схемата ?
там където му е местото на Валентино...в небитието  *ok*Честито на победителите  *beer*
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 07, 2011, 18:15:21 »

Първо , искам да честитя на всички победители в класациите..Радвам се , че мога да напиша това изречение , защото ако не бяха взети мерки за военната щях да започна по различен начин..Браво на Блатото - доминиращ съюз през ерата и невероятно силна игра на Крокодил и Владо/Deva Vu/ ..Браво на Крис - след толкова ери постоянство , заслужено взима класация. *beer* На румънчето му е малко рано за това..Ако продължава със същия хъс неминуемо ще заслужи титлата император.Какво стана с него. Съвсем изненадващо за мен след като цяла ера балансираше между Блатото и Троя , и за мен безусловно вървеше към победа в нетото, реши в края да се присъедини към единия съюз.Което автоматично го постави като цел но1 в списъка на другия..Признавам - Кро ме изненада с тоя ход и ми даде съвсем малко  време за реакция *beer* .За моя радост Тигърчето взе и второ , още по необмислено решение - да не сейва армията си в последния ден , когато беше на 100% победител..И това съответно не остана ненаказано..Сигурен съм , че са го предупредили да се пази , но не е послушал по-опитните играчи на Блатото.Което още веднъж показва , че не е готов да бъде пръв.И всичко си дойде на местата. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #4 -: Февруари 07, 2011, 18:24:57 »

Честито на всички.
Признавам, че помислих първо, че Тигъра се е разбил в атака, защото не видях съборена крепост при него.
След което гледах битките му и забелязах че от 2 загубени атаки в нападение, са станали 5 и това ме навя на мисълта, че при сейв се е разбил. В последствие разбрах, че Иво след като се дебнеха с Кро цяла ера е сменил курса на атаката си към Тигъра.

Искам да поздравя специално Крокодил и Дежа_ву.



Благодаря на всички Троянци!
Успех на Всички!
« Последна редакция: Юли 03, 2011, 09:54:03 от CrishtiaN » Активен

CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #5 -: Февруари 07, 2011, 18:56:15 »

  Ако ми беше в обхвата, нямаше да ти простя Tongue Tongue

Не се съмнявам  Wink
Активен

CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #6 -: Февруари 07, 2011, 18:59:47 »

Че си щял да ме нападнеш Smiley  Smiley
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 07, 2011, 19:00:00 »

Шегува се Grin..Специални поздрави към всички членове на Троя..За мен беше привилегия да играя с вас Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #8 -: Февруари 07, 2011, 19:04:48 »

Мдааа, поздрави на всички от  Троя,  както и на  войниците от блатото.  Кристияне, как ще нападна бе..ааа...айде честита нетна *beer* *beer*
*cocktail*
 *SMOKE*
Активен

Bella
Сержант
**

Karma: +114/-147
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


СПАРТА E ЗА ЧЕСТНА ИГРА!


Профил WWW
« Отговор #9 -: Февруари 07, 2011, 19:22:47 »

Цялата ера 15 на свят 1 беше като фантазия от много изненади и приятни и неприятни.
Вчера бях на линия за да видя как тичаха армиите на Крокодил и на Дежавю по картата и се вземаха по 3к военни от битка, но разбира се само Валентино трябваше да бъде наказан. Глас администраторски - глас божи ще кажа и спирам по темата.
Най-добрият за мен играч във военната класация е наредения на 3-тото място след двамата блатни магьосника на бъгове и прочие други специалитети. Играча се казва Okean и аз се въхищавам на духа и уменията му. Играч, който спазва правилата и е на това място в класацията  е достоен за уважение и затова го поздравявам .  *cocktail*
За мен той е истинския победител във военната класация -Okean bgflag

 
Активен

"Тези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност". Бенджамин Франклин, 1775 г.
Deja_vu
Редник
*

Karma: +25/-49
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 07, 2011, 19:50:35 »

 Поздравления и от мен на всички участвали в ерата!Все повече оредяваме по една или друга причина и си е постижение ,че успяхме да се съберем и толкова тази ера...
 Искам да изкажа голямото си уважение към джибрил и Bad Boys!!!джи,за нас вие сте истинските победители!!!
 Респект към представянето и търпението  ти Kрис!Имам някои забележки,но колкото и да ми е болно за тигърчето не успя да се представи по-най-добрият начин,а и накрая нямах времето и нервите да му показвам как се прави сеив на армия:(
 честито и наздраве,Кро!Отново доказа,че си най-добрият!Довечера да ми пуснеш един робер за компенсъция:))
 Белла,отново си гледала някакъв друг сериал...Сигурно аз съм единствен,които от вчера сутринта до краят на ерата нямаше битка в нападение,нито в защита,но това на теб ти е простено да си расиш глупости...Но иначе само адмирации мога да изкажа за представянето на Океан!!!
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 07, 2011, 20:13:08 »

Браво и за друг член на TROY , който поради липса на време за игра в онлаин свят не искаше да е в тежест , но винаги остава един от нас - Веспасиан или както е споменат в класациите - Mezo..3 ти по доблест и 4 ти по военни.. *beer* Искам специално да поздравя Майчето за духа и и желанието и за борба в първата и ера в свят 1..Заслужава го момичето..А дали е толкова Good Girl - противниците и надали са на това мнение..Да поздравя и Барни за доброто класиране - стара се много момчето и постигна нещо наистина добро..Емо и Шишарката нямаха време за игра/ единия замина отново в Испания и е с малко дете , Шишо е на работа и учи и му е доста трудно/ и логично се оттеглиха , но се стараха , колкото им позволяваше времето..Поздрави към всички от Троя на първо място..Поздрави към всички участвали в тази , по всичко личи , последна от поредиците силни ери , които направиха свят 1 светая светих на ИО..За мен беше удоволствие и привилегия да играя с вас!
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #12 -: Февруари 07, 2011, 20:45:33 »

Със самото постване на класирането мисля, че съм отдал дължимото на всички участници в ерата ...

Разликата ни във военни точки с Владо е смешно малка ... и единственото, което трябваше да направи е да се разбие в атака за да вземе военната .... но постъпи като истински играч и не пожела да я вземе по този начин  *beer*

Респект приятелю ... взе повече медали от мен ... направи много по-силни битки ... просто не ти достигнаха играчи в обхват да ме отнесеш  *beer*

Поздравил съм на лични 3-ти и 4-тия по военни точки още преди края на ерата ... на тяхното нето .. постижението им е забележително  *beer*

Кристиян много добре знае защо взе НЕТОТО ... все пак такава е играта ... някой печели ... друг губи ... някой си държи на думата дори и когато не е в негов интерес ... поздравления за постижението  *beer*


Следих играта на Tazito ... той със сигурност щеше да се присъедини към групата на "големите звезди", ако не беше станал жертва на прекалено добрата засечка на Владо и един непоправим бъг при който му изчезна армията, без да отчете военни точки от битката и оставяйки го без никаква армия през последните 3 дни от ерата ... чувствай се Маршал с главно М  *beer*

Дано следващата ера е по-интересна за участниците  *beer*
« Последна редакция: Февруари 07, 2011, 20:56:26 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
tazito
Сержант
**

Karma: +26/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #13 -: Февруари 07, 2011, 21:59:25 »

Кроки  Cry Cry, къде ми е съюзната бре човек.Ами сега как ще ни напишат в аналите на играта.Цели 20 загуби и не можем да ги видим тук,да им се порадва мало и голямо.Това буди в мен огромна тъга Cry.

Дотук бяхме с кърпичките и сополите.Нека се поздравим на първо място за интересната ера,и на второ за що годе добрата активност на играчи в ерата.Кро мерси за топлите думи,за мен дали ще съм с голяма звезда или не не е било от голямо значение през времето което съм играл.Винаги играта на първо място ми е носела удоволствие,а пък тази ера имахме други нагласи за едни хубави и незабравими съюзни воини,но уви всичко потъна в калта омесена между фарса ,бъговете и смехотворното надлъгване.
 Блатари наздраве ви вдигам за добрата игра и за усърдието  в дебненето *beer*
Кристиане не си честен,и аз колко те палих не помня,не може само блатарите да споменаваш, ама ми свърши кибрита по едно време Wink Честито и наздраве и на теб *beer*
И на финала Йонко,Момчил,Боби и Ванката радвам се че бях със вас през тази ера,каквото и да се е получило от това което мислехме майната му.Надявам се някои ден и дано да е скоро да вдигнем истинска наздравица.Благодаря ви.

П.П. Лелеее то на оскарите не е така благодарствено. Grin *cocktail* *cocktail* *beer* *beer*
Активен
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #14 -: Февруари 07, 2011, 22:52:31 »

Tazi  Smiley прости моята памет, не е къса  *rose*

Разбира се, че ценя приятелските палежи, които ми помогнаха да не горя всеки път на 20%
Специално мерси на Хана Огрес и всички от зеалотите. Спам Крю в частност Абсолюта също помогнаха с клечките

Благодаря на всики за 11 процентовото огънче  *rose*
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!