Imperia Online България  
Март 29, 2024, 05:03:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Крокодила напуска ИО за неопределено време .....  (Прочетена 3353 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« -: Февруари 06, 2011, 13:12:52 »

Ерата в свят 1 приключва ....  с нея приключва и моето присъствие тук ....

В Империя Онлайн открих СВОЯТА игра .... тя ми донесе много емоции не винаги приятни нo като се върна назад, положителните са били повече Wink

Искам да благодаря на всички играчи които минаха през годините през Блатото ... в крайна сметка, те са хората които поддържаха интереса ми и правеха пребиването ми тук приятно ...

Ако взема да ги изброявам ... ще стане поменник от имена .... но след като историята я няма ще си припомня част от тях ...

Roso, Doby, Jplivo ( те бяха началото) , ЗМЕЯ, РОБУСТА, ТРИПИН, Ледения (който в същност беше момиченце със зверски много хъс за игра), Rion (Уникален играч на никой не пожелавам такъв противник дори и на себе си ), xzyx - Сашко (един превъпитан хулиган Wink ), NIDIN - още един вкаран в правия път ... многократно защитаващ името на съюза в свят 2  *beer* ,  Оля ( LadyROVENA - познавате я  *rose*), Vrag - НИКИ, CVEST  - и в момента едни от най-силните играчи в класиките, със сигурност пропускам някой ... но всеки е останал някъде в някое кътче на спомените ми  *beer*

През Блатото са преминали и други играчи ... кои от любопитство, кои по други свои причини Wink
Джибрата (djibril), moonlight_ (Луничката  *rose* ), Кабасамура, Титов, Гроби, SCILA - чаровницата, вписала се отлично в Блатото но, която по душа винаги си остана Алкохоличка  *rose* ......  

Благодаря Ви, с много то Вас сме изкарали не една безсънна нощ .. за всички Вас и на тези, които пропускам .... в крайна сметка за мен Вие сте Играта  *beer* *beer* *beer* Ще ми липсвате  Undecided

Специално искам да благодаря на Владо ( Deja_vu ) .. в същост, той е основната причината да играя последните ери ... предизвикателството да има край мен човек с по-голям хъс от мене за игра, с който мога да премеря умения в един приятелски двубой с постоянна помощ по между ни, независимо от постоянното ни вътрешносъюзно състезание ...  *beer*


На всички приятели от Форума ... тези, които ме подкрепяха през годините в сблъсъците с екипа .... на тези, които подкрепиха Стачката в ИО ... на тези, които вярваха в това, че ИО може да е едно приятно място ако се положат малко усилия и искаха да видят любимата игра по-добра и с по-малко проблеми ... поклон ....

Специално искам да Благодаря за присъствието във форума на двама от Модераторите ... които за мен винаги ще заслужават да се изпишат имената им с Главна буква :

Хане - Chingiz, ако помниш аз предложих да ти дадат модераторски права ... и в нито един момент, не съм се усъмнил, че съм дал правилно предложение ... и, че ти си един от най-достойните хора в ИО .... мислех, да те подрача  че така и не почерпи ... но след последните събития мисля, че ти дължа едно ИЗВИНЯВАЙ, че те вкарах в това ... дано не ми се сърдиш *beer*

Лейди  *rose* - както неведнъж съм ти казвал, прекалено лично и прекалено на вътре взимаше нещата в тази Игра ... а никой няма да ти върне нервите които си потрошила тук ... винаги ми е било приятно да коментирам с теб играта и винаги ще съм ти задължен, за съдейтвието което ми оказваше при прокарването на изчистването на проблеми в играта  *rose*

Има един, човек от екипа на играта, който заслужава моите адмирации ... той е решил страшно много проблеми само за няколко минути ... отделяйки от личното си време и почивката ... и извън преките си задължения. Caxo ... дано това мое откровение, не ти навлече неприятности ... но не мога да пропусна да ти Благодаря .. имам да черпя ... за много пъти  *beer* *beer* *beer*


За всички мои врагове и критици ... да сте живи и здрави ... Крокодила винаги е бил един и същ ... може малко да се е поуморил, остарял ... но никога не отстъпвал от принципите си и позициите си ... дали го вярвате или не .. това си е Ваш избор  *pardon*

Дано някога попаднете на човек, на който съм обяснявал играта или е играл достатъчно дълго с мен .... на който да вярвате и той да ви отговори на питанията и съмненията  *beer*

Приключвам с ИО ... понеже МОЯТА ИО е мъртва ... ИО в която се влюбих, беше игра с правила, поддръжка, екип на който можеше да зададеш въпрос на ЛС, да видиш действие или решение на поставен проблем в разумен срок .... игра без "помощни прграми", "възможности на браузъра", безкрайни експлоатирани Бъгове.... игра в която голяма част от мошениците получваха възмездие ... игра в която основното беше умението на играча и сблъсъка беше на личности а не на технологии, игра която не е ЗАРЯЗАНА ЗА НЕОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ ... Игра която имаше ИСТОРИЯ ...

Всичко това вече го няма  Undecided

Сбогом ПРИЯТЕЛИ .... Крокодила отива в своето Блато ... с гордо вдигнат глава ...  *beer* *beer* *beer*

Но винаги се оглеждайте ... не се знае, дали в някой момент няма да изкочи една голяма зелена паст от плиткото поточе което пресичате леко расеяни Wink

Р.Р. Ще помоля да не се злоупотребява със името на съюза Blatoto .... макар, че имаше през годините доста посегателства срещу него ... но това име не заслужава да бъде опетнявано а няма как да бъде защитено  Sad
« Последна редакция: Февруари 07, 2011, 00:35:07 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 06, 2011, 15:13:37 »

Единственото което мога да кажа е "Виж ми подписа" :-)
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 06, 2011, 18:12:45 »

Зелен,ще ме просълзиш само като те чета братче......в началото на играта бехме приятелски съюзи...после бехме и приятели,в една ера едничка върли врагове Smiley после съвсем случайно по едно време ми беше и лидер  ;)всички тези състояния са ми доставяли огромно удоволствие от играта,наистина играта губи един достоен противник или съюзник.....кой катко иска те възприема :)не ти остана време досега да се понапием заедно,дано сега имаш повечко време...че и състезание с хана треа правим с въдиците  Tongue  *beer*
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 06, 2011, 18:32:05 »

Кро ....сбогом няма да ти кажа ....защото си длъжник Smiley)) ... а аз знам да взимам с лихвите Smiley ....явно дойде времето за пенсийте и на едни от най старите играчи в ИО  ....аз също много мислих последните три дена и комай я доиграя световете в които съм започнал ..я не  ....времето ще покаже ......но форума винаги е отворен и за пенсионери като нас Smiley .Няма да оставяме и бриджа ..я:). А за съзтезанието с въдица в ръка наистина трябва да помислим сериозно ...ей го ..останаха някакви два три месеца до началото на сезона , трябва да се подготвим подобаващо  та ако ще и накрая на света да се ходи .....а за вашите шарани по Цонево доста съм слушал:)
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 06, 2011, 19:02:31 »

До скоро Кро, винаги си бил симпатичен участник и опонент.... мога да кажа само едно голямо  *beer* *beer* *beer* и дано, се случи пак някой ден, да се срещнем из бойните полета............... но както всички знаят, това не зависи от нас ................ още веднъж  *beer* *beer* *beer* и респект от мен!
Активен

vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #5 -: Февруари 06, 2011, 20:17:49 »

 *GIVE_HEART* минаваме от един отбор не играем ама навестяваме приятелите си ежеседмично  Smiley
Активен

Age of Extinction
xzyx
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 06, 2011, 21:23:58 »

Кро пак ме оставяш без думи  Sad ти наистина си много готин човек и ще липсваш на всички (Евчето пак е скептично настроена  Grin ) за мен беше не само чест и удоволствие,но и адски забавно и весело да се бия редом с теб и увековечените бойци от блатото *beer* *beer* *beer*

ПП когато имам път към вашия край ще те притесня задължително за по бира  Tongue
жив и здрав  *beer*
Активен
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 06, 2011, 21:39:41 »

мдааа.
едно много голямо  *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
В случаите когато сме се засичали беше удоволствие.
Наистина загубата е голяма.
Надявам се все пак поне малка част от новите играчи да изпитат това което е била ИО за нас.

Чест и Уважение.
 *beer* *beer* *beer*
Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
grobar696
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 06, 2011, 23:17:33 »

Та по темата искам да кажа само, че още един от Най - големите се оттегля от играта. Кро искам да ти кажа, че си страхотен лидер и играч и изобщо ще липсваш на всички били те врагове или приятели по бойните полета на ИО, и когато решиш да се върнеш знай, че ще има кой да се зарадва на това...
« Последна редакция: Февруари 06, 2011, 23:38:11 от _LadyBlack » Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 06, 2011, 23:52:29 »

Ерата в свят 1 приключва ....  с нея приключва и моето присъствие тук ....

За всички мои врагове и критици ... да сте живи и здрави ...

И понеже и аз се отказвам, но като твой критик ти пожелавам много здраве и късмет в живота.
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Deja_vu
Редник
*

Karma: +25/-49
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 07, 2011, 00:47:13 »

Както вече неведнъж сам споделял за мен ,Кро си остава най-добрият лидер и воин в ИО.Не искам да обидя никoй друг,но игралното му дълголетие е най-дребната причина да твърдя това,за разлика от много други бързо изгряващи,но и още по-бързо залязващи \"звезди\" по-бойните поля на играта.Съжалявам единствено,че доста късно успях да се приобщя към Блатото,но веднъж блатар-такъв за цял живот:)
И макар ,Кро,че доста неща си ме научил на любимата ми виртуална игра,все пак да знаеш,че има и аз какво да ти покажа в бриджа...А и имаме закачка да се пробваме някоя бъдеща ера  в борба за нетните:))
Много успехи в действителният живот ти желая,шастие и здраве на семейството ти и теб, и се надявам съвсем скоро да успея, и те изнудя за една,надявам се, забавна и лежерна ера за първото място в нетните,ако се намерят и дразнители тогава още по-добре:)
 *beer*
Активен
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 07, 2011, 08:02:16 »

Много успехи и по другите бойни полета!!  *beer*

С Теб сме си раменяли остри думи, за част от които съжалявам! Smiley Ако има нещо извинявай! Smiley
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #12 -: Февруари 07, 2011, 19:57:21 »

В началото - голям приятел..После - голям опонент..Винаги - голям играч. За мен беше чест. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #13 -: Февруари 07, 2011, 20:00:27 »

Дано това неопределено време се окаже кратко *beer* *beer* *beer*
Активен
viki4
Гост
« Отговор #14 -: Февруари 07, 2011, 20:24:44 »

РЕСПЕКТ.  *rose*
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!