Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:10:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Поздрвление за всички играчи в бг4  (Прочетена 2481 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« -: Февруари 05, 2011, 15:24:16 »

Похвално е че поне се опитаваме да оправим нещата.
Едно голямо браво на всички приятели и противници.
На края ще и писне от нас и ще нахнат само тук подаръците  *hahaha*
Активен

Стачка!
fzr1000
Редник
*

Karma: +7/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 15



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 07, 2011, 06:38:51 »

Да ги махат. Ние не ги искаме ПОДАРЪЦИТЕ този който си може си може бият го ,бие не с изкуствено можене.Аз казвам за себе си  КRYON     BG4  Е ПРОТИВ ПОДАРЪЦИТЕ *rose*
Активен
Оцеола
Редник
*

Karma: +8/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 6



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 19, 2011, 23:27:58 »

Здравеите!Поздравявам и аз всички играчи в бг4! Аз лично не виждам и смисъла от sms-сите ,които вкарват играчите за развитие.Хора, та това е само игра!Игра като всички останали игри ,като не се сърди човече ,като табла,като шах и т.н.За да играете на  не се сърди човече бихте ли вкарвали кредити? За чий бяс?Нима няма по-добри неща, за които да си давате парите? *rose*
Активен
huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #3 -: Май 02, 2011, 17:24:04 »

Здравеите!Поздравявам и аз всички играчи в бг4! Аз лично не виждам и смисъла от sms-сите ,които вкарват играчите за развитие.Хора, та това е само игра!Игра като всички останали игри ,като не се сърди човече ,като табла,като шах и т.н.За да играете на  не се сърди човече бихте ли вкарвали кредити? За чий бяс?Нима няма по-добри неща, за които да си давате парите? *rose*

По принцип съм на друго мнение по въпроса, макар че нямам сега възможност за кредити аз мисля че все пак за да се развива играта трябва да се финансира или от играчите или от рекламите в нея, друг е въпроса дали продължава да се развива или вече е почнала да сеца откъдето може  Grin ,но  ако има видимо развитие и решаване на проблемите аз съм за финансирането ,все пак има екип който стои зад играта и те са хора трябва да се хранят!  Wink
Активен

TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #4 -: Май 02, 2011, 18:57:42 »

аз тази шега с поздравите не я схванах  *scratch*
Нали този път се разменяха с пълна сила подаръци - ето една снимчица от празниците точно https://sites.google.com/site/klasacia45/klasacii-2/2011-04-24Netnaklasacia.png?attredirects=0
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #5 -: Май 02, 2011, 18:59:19 »

аз тази шега с поздравите не я схванах  *scratch*
Нали този път се разменяха с пълна сила подаръци - ето една снимчица от празниците точно https://sites.google.com/site/klasacia45/klasacii-2/2011-04-24Netnaklasacia.png?attredirects=0

Ау, колко скромна ми е редичката с подаръци.  Undecided  Cry Подаръците са чудесно нещо.  *YAHOO* Tongue
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #6 -: Май 02, 2011, 19:01:35 »

Ау, колко скромна ми е редичката с подаръци.  Undecided  Cry

е не плачи де, идват нови празници Smiley)
24ти май... после 15ти юни (тогава зреят черешите) .... 2ри юни.... после 22ри юни началото на лятото.. и т.н.
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #7 -: Май 02, 2011, 19:10:54 »

е не плачи де, идват нови празници Smiley)
24ти май... после 15ти юни (тогава зреят черешите) .... 2ри юни.... после 22ри юни началото на лятото.. и т.н.

По църковния календар всеки ден е празник....  *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!