Imperia Online България  
Април 28, 2024, 09:19:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДО КЪДЕ ВОДИ УМОПОМРАЧЕНИЕТО И ЛИПСАТА НА ЗДРАВ СЪН  (Прочетена 2698 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
master ioda
Редник
*

Karma: +22/-40
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Не води битки които не можеш да спечелиш, освен, а


Профил
« -: Април 27, 2011, 15:34:10 »

до къде води води липсата на  нормален живот:
"Dimitar(все известен като kuber-bg3)който не познава според поста от снимката му играчите от charity а на практика са акаунти създени за бърз стар с цел източване максимално   Ето и малко факти!!!!"
тази пр....................я е написана от моят любимец победителчо.
по големи глупости не бях чел и не мислех че разумен човек  може да роди такива мисли.
както и да е.......................
не мислех да пиша   за това , но след като вчера имаше подобна тема и е била изтрита , днес се появява друга такава.
дразнещото е че в случая ме намесва в некви интриги и измами човек познат единствено като такъв по бг световете.
Първо искам да кажа ,че  не се връзвам на подобни глупости и знам че това  е плод единствено на злобата на индивиди склонни към измами и кражби на акаунти които  в началото на ерата опожарявах и грабих за наказание.
Второ кубер от бг 3 го познавам лично и знам че тази ера не играе , точно заради подлоста и безочливото  мамене на победител и виктория от които беше отвратен.
Трето този димитър не го знам какъв е но по моя преценка е  точно такъв тип играч като победител и за това при войната се съсредоточихме към него главно. лошото е че се оказа добър играч и успя да извади скрита армия и да ни победи - но толкова мога и така играя.
Четвърто - не желая повече да ме намесвате в подобни долни инсценировки и да ме вкарвате във филми от тъй наречената научна фантастика - до месец мисля да се оттегля за известно време от ио и не желая такива интриганти и измамници да ми петнят името с подобни  лъжи - така че просто не се занимавайте с мен повече.
пожелавам ви успешна игра  и най - вече тази ера да се научите да играете и да не ни срамите и пред чужденците!!!!!!!!!!!
 bgflag bgflag bgflag
Активен

Ако можеш да си орел не се напъвай да си пръв сред гаргитe
viki4
Гост
« Отговор #1 -: Април 27, 2011, 15:45:31 »

Определено раздвоението на личноста е порок на психиката. От темата не разбрах нещо: Защо се чустваш вкаран във филм и драматизираш толкова много,  при условие че никой даже не се е сетил за теб, нито те е споменавам в близките дни, после говориш за Димитър, за Кубер, за мен, за Победител. Явно си се объркал отново или влизаш в роля на Кубер или Димитър, когато са заети. Явно това ти е проблема, за да приемаш толкова лично темите насочени, към тях. *pardon*

Второ кубер от бг 3 го познавам лично
Трето този димитър не го знам какъв е ................не желая повече да ме намесвате в подобни долни инсценировки и да ме вкарвате във филми .......
« Последна редакция: Април 27, 2011, 15:52:14 от viki4 » Активен
master ioda
Редник
*

Karma: +22/-40
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Не води битки които не можеш да спечелиш, освен, а


Профил
« Отговор #2 -: Април 27, 2011, 15:50:39 »

нямам нищо против да покажеш такава кореспонденция - просто защото такава не съществува.
а за филмите  и за намасването ще кажа че вчера ме намеси по име а днес  намесваш съюза  ни което пак е обидно.
Активен

Ако можеш да си орел не се напъвай да си пръв сред гаргитe
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #3 -: Април 27, 2011, 15:51:26 »

до къде води води липсата на  нормален живот:
"Dimitar(все известен като kuber-bg3)който не познава според поста от снимката му играчите от charity а на практика са акаунти създени за бърз стар с цел източване максимално   Ето и малко факти!!!!"
тази пр....................я е написана от моят любимец победителчо.
по големи глупости не бях чел и не мислех че разумен човек  може да роди такива мисли.
както и да е.......................
не мислех да пиша   за това , но след като вчера имаше подобна тема и е била изтрита , днес се появява друга такава.
дразнещото е че в случая ме намесва в некви интриги и измами човек познат единствено като такъв по бг световете.
Първо искам да кажа ,че  не се връзвам на подобни глупости и знам че това  е плод единствено на злобата на индивиди склонни към измами и кражби на акаунти които  в началото на ерата опожарявах и грабих за наказание.
Второ кубер от бг 3 го познавам лично и знам че тази ера не играе , точно заради подлоста и безочливото  мамене на победител и виктория от които беше отвратен.
Трето този димитър не го знам какъв е но по моя преценка е  точно такъв тип играч като победител и за това при войната се съсредоточихме към него главно. лошото е че се оказа добър играч и успя да извади скрита армия и да ни победи - но толкова мога и така играя.
Четвърто - не желая повече да ме намесвате в подобни долни инсценировки и да ме вкарвате във филми от тъй наречената научна фантастика - до месец мисля да се оттегля за известно време от ио и не желая такива интриганти и измамници да ми петнят името с подобни  лъжи - така че просто не се занимавайте с мен повече.
пожелавам ви успешна игра  и най - вече тази ера да се научите да играете и да не ни срамите и пред чужденците!!!!!!!!!!!
 bgflag bgflag bgflag

Охоо ти не се беше появявал във форума над 20 дни бре Shocked Shocked Shocked Сега си адвокат ,затова щете оставя да си съчиняваш филмите  Wink И защо разби твоя личния акаунт а взе пак чужд ? Нормално за теб всяка ера така правиш 1 месец лаеш във форума колко сте велики но стратегията ви се провали >>>промениха се пак неща виж в подписа на доктора  Wink и бързо изоставихте половината си аццта много рано тая ера  *hihi* *hihi* сега 4-5 месеца докато си развиеш новия си акаунт ще кротуваш после пак ще започнеш с хрониките  Grin Grin Grin
П.П позволяваш ли да снимам една  кореспонденция между теб и мой приятел (писани смс от теб от новото ти ацц  в които му обесняваш кой си) ?
Активен

master ioda
Редник
*

Karma: +22/-40
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Не води битки които не можеш да спечелиш, освен, а


Профил
« Отговор #4 -: Април 27, 2011, 15:56:24 »

ми аз позволих отдавна, ама май им е трудно монтирането та ще се позабави малко!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен

Ако можеш да си орел не се напъвай да си пръв сред гаргитe
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #5 -: Април 27, 2011, 15:56:41 »

Казвал ли съм ви, че ви обичкам?  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
i1978
Гост
« Отговор #6 -: Април 27, 2011, 15:58:48 »

до къде води води липсата на  нормален живот:
"Dimitar(все известен като kuber-bg3)който не познава според поста от снимката му играчите от charity а на практика са акаунти създени за бърз стар с цел източване максимално   Ето и малко факти!!!!"
тази пр....................я е написана от моят любимец победителчо.
по големи глупости не бях чел и не мислех че разумен човек  може да роди такива мисли.
както и да е.......................
не мислех да пиша   за това , но след като вчера имаше подобна тема и е била изтрита , днес се появява друга такава.
дразнещото е че в случая ме намесва в некви интриги и измами човек познат единствено като такъв по бг световете.
Първо искам да кажа ,че  не се връзвам на подобни глупости и знам че това  е плод единствено на злобата на индивиди склонни към измами и кражби на акаунти които  в началото на ерата опожарявах и грабих за наказание.
Второ кубер от бг 3 го познавам лично и знам че тази ера не играе , точно заради подлоста и безочливото  мамене на победител и виктория от които беше отвратен.
Трето този димитър не го знам какъв е но по моя преценка е  точно такъв тип играч като победител и за това при войната се съсредоточихме към него главно. лошото е че се оказа добър играч и успя да извади скрита армия и да ни победи - но толкова мога и така играя.
Четвърто - не желая повече да ме намесвате в подобни долни инсценировки и да ме вкарвате във филми от тъй наречената научна фантастика - до месец мисля да се оттегля за известно време от ио и не желая такива интриганти и измамници да ми петнят името с подобни  лъжи - така че просто не се занимавайте с мен повече.
пожелавам ви успешна игра  и най - вече тази ера да се научите да играете и да не ни срамите и пред чужденците!!!!!!!!!!!
 bgflag bgflag bgflag

Направо се разплаках. То си има една поговорка "Гузен негонен бяга". Иначе видях и аз битките много добри каси си набара тоя пич Димитър, чудя се до мене що няма такива дащни. Полупвам отвреме на време ама тоя пич мъгла ми хвърля и не само на мене.
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #7 -: Април 27, 2011, 16:00:14 »

На мен ми е интересно,каква е тази кореспонденция...та ако не  проблем покажете я *rose*
Хмммм ........аз попитах дали мога да ги снимам не дали мога да ги поствам публично  Wink А и е малко деликатно може да изгонят човека от новия съюз в който се изтреляха мушморони  Grin Grin Grin
Активен

Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #8 -: Април 27, 2011, 16:00:51 »

Така.

За последен път пиша това, което ще напиша сега.

Нямам абсолютно нищо против междусъюзните дрязги и конфликти в една толкова конкурентна игра, каквато е ИО.
Против съм, обаче, да го правите, като се обиждате вербално помежду си, да не говори и за това да си позволявате да обиждате жени, независимо какви са, за какво се борят и колко са ви наранили големите императорски сърца.

Всичко това приключва тук и сега.

Ако желаете да пишете теми в Хрониките, ще го правите по правилния начин.

В противен случай от сега нататък ще отстранявам абсолютно всеки, който си позволява да обижда вербално друг потребител във форума.

Надявам се, че съм бил пределно ясен.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!