Imperia Online България  
Април 26, 2024, 11:02:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос относно ГМ  (Прочетена 7750 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirlivanof
Лейтенант
***

Karma: +59/-237
Неактивен Неактивен

Публикации: 125



Профил
« Отговор #30 -: Февруари 05, 2011, 15:21:25 »

Предлагам  за ГМ  Viki  или   Deli   без да фаворизирам никоя ог 2 те.
Какво мислите
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #31 -: Февруари 05, 2011, 15:22:13 »

Тиесто, хайде да се кротнеш малко и без излишно изписани глупости...
В конкретния свят, за който споменах съм била на 6-часов доход още на 15-я ден от началото на ерата. Да смяташ, че 15- дневен 10 - часов доход са някаква безумна облага си е меко казано смешно. Сещаш се...
И като цяло това за кредитите го дадох като пример, нищо повече...
Айде, "неа нужда" да се правиш на "борец за свобода" излишно..  Smiley
Къде съм казал че е блага за някои или че незаслужавате кредитите колкото и да са те просто казах каквото е че сега има подаръци които не са съвсем 2 кредита нали  ;D  да съм нападнал някои  Smiley
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #32 -: Февруари 05, 2011, 15:23:03 »

Предлагам  за ГМ  Viki  или   Deli   без да фаворизирам никоя ог 2 те.
Какво мислите

И аз съм съгласен номинирам веднага дели  *gamer*
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #33 -: Февруари 05, 2011, 15:26:04 »

Аз пък предлагам теб. Мисля даже и да лобирам много сериозно за идеята... Smiley

*crazy*
Активен

kirlivanof
Лейтенант
***

Karma: +59/-237
Неактивен Неактивен

Публикации: 125



Профил
« Отговор #34 -: Февруари 05, 2011, 15:27:30 »

Ти скъпа да не ревнуваш от тях Tongue
Колкото до мен мерси  труда ми е много скъп за собственика на ИО
а и щом и кредити не Ви давали *HAHA*
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 15:32:32 от kirlivanof » Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #35 -: Февруари 05, 2011, 15:28:26 »

Ага , да изритаме старите модератори и да стане литературен рай във форума *hmm* Да вземете и Афродитка да поканите за Г.М. *crazy*
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
tiesto_
Гост
« Отговор #36 -: Февруари 05, 2011, 15:30:18 »

Налага се да ти обясня за подаръците тогава, че с кредитите, които се зареждат на ГМ няма как да бъдат пращани подаръци. Системата не го позволява. Както се случи и предните два пъти, когато промоцията бе в сила - по Коледа и Нова година...
Но винаги е по - лесно първо да напишеш нещо на прима виста, дори и да не го знаеш с точност...  Smiley
Еми не съм знаел...а и няма как но няма значение толкова не смятам и не съм имал за цел с написаното да засегна някои  Smiley
Активен
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #37 -: Февруари 05, 2011, 15:30:28 »

Ага , да изритаме старите модератори и да стане литературен рай във форума *hmm* Да вземете и Афродитка да поканите за Г.М. *crazy*
и Вес  Grin , че са си лика прилика
Активен

kirlivanof
Лейтенант
***

Karma: +59/-237
Неактивен Неактивен

Публикации: 125



Профил
« Отговор #38 -: Февруари 05, 2011, 15:32:14 »

Не просто трябва нов форум със 2 платени ГМ , нищо  против сегашните
но те влизат когото са свободни и от време на време им писва защото
бая дразнители има тук.
Активен
kirlivanof
Лейтенант
***

Karma: +59/-237
Неактивен Неактивен

Публикации: 125



Профил
« Отговор #39 -: Февруари 05, 2011, 15:36:41 »

Не, скъпи...Просто знам, че си достатъчно навътре с много неща и за нула време ще се изпоразчистят бъговете в системата, а нали това все пак е едната страна на идеята някой да е ГМ - да помага за отстраняване проблемите в играта Smiley)

Аз предложих помоща си преди 1 г. имам  писма до   *KING*  Крум и Отон  *write*.  не пожелаха
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #40 -: Февруари 05, 2011, 15:43:27 »

Къде съм казал че е блага за някои или че незаслужавате кредитите колкото и да са те просто казах каквото е че сега има подаръци които не са съвсем 2 кредита нали  ;D  да съм нападнал някои  Smiley

И пак в тази връзка-аз получих и изпратих 4 или 5 подаръка, не помня точно. Но да кажем, че са 5. Ти колко получи и изпрати?
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #41 -: Февруари 05, 2011, 15:45:01 »

Не просто трябва нов форум със 2 платени ГМ , нищо  против сегашните
но те влизат когото са свободни и от време на време им писва защото
бая дразнители има тук.

може ли да се кандидатирам Smiley))  .... опит на дадена позиция комай даваше и бонус Smiley
Активен

tiesto_
Гост
« Отговор #42 -: Февруари 05, 2011, 15:50:37 »

И пак в тази връзка-аз получих и изпратих 4 или 5 подаръка, не помня точно. Но да кажем, че са 5. Ти колко получи и изпрати?
Какво значение има...ще ти кажа 0 понеже повремето когато ги имаше неиграех в нито един свят  Smiley
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #43 -: Февруари 05, 2011, 16:24:27 »

Видях си аз ника да се мярка в темата. Радвам се, че съм направил добро впечатление на определени хора. И все пак не искам дори и да съм част от някаква група, защото:
- не мисля, че отговарям на някои от критериите, за да съм ГМ в ИО (или какъвто и да член на форумния екип)
- винаги мога да си изразя мнението в общодостъпните теми (освен в заключените, но рано или късно ще се добера до телефона или поне скайпа на Лейди и Йованна)
- мога да си споря с Джеймс (примерно) колкото си искам, без да получа ЛС, в което се намеква колко е глупаво хора от екипа на форума да спорят публично помежду си, защото правели сеир на останалите
- по принцип, ако реша да обяснявам на някой нов (и ядосан) потребител, че ГМ и ТМ не са някаква банда божества от играта, решили да спрат сървъра, за да се избъзикат с неговото нещастие, не са програмисти-магьосници и въобще не носят отговорност за обстановката в играта... ами шансовете да ми повярва и да се успокои са по-големи, ако нямам табелка
- има много други хора с достатъчно познания, желание и енергия да помогнат на форума
- ...

П.П: Честито на smehh- лека работа и малко нерви Smiley
Активен

Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!