Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:35:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на събитията  (Прочетена 8839 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tiesto_
Гост
« Отговор #15 -: Февруари 05, 2011, 15:03:44 »

Айде да пропуснеш заяждането, че не се знае за кого и как ще свърши. Лек ти ден и на теб Smiley Grin
Смешно ли е ? не го започнах аз щО НЕ ПРЕДУПРЕДИ ЧИНГИЗ Huh?Huh?Huh??/  *hmm*
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #16 -: Февруари 05, 2011, 15:15:54 »

За какво точно да го предупредя? Че зададе някакъв въпрос без конкретно упоменато име? Или, че ти припозна някога директно и пробва да дуеш мускули? Smiley))
По - кротко, ще те помоля и без излишни съвети...
А къде видя в поста ми заяждане което беше написано с цел да си защитя съюза.НЕ,това ,,не ви съветвам да се заглеждате много в нашия съюз,нещата няма да свършат добре за някои,, как така реши че е заяждане това е самата истина какво ще стане или поне ще направя всичко важможно да стане
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #17 -: Февруари 05, 2011, 15:20:09 »

А къде видя в поста ми заяждане което беше написано с цел да си защитя съюза.НЕ,това ,,не ви съветвам да се заглеждате много в нашия съюз,нещата няма да свършат добре за някои,, как така реши че е заяждане това е самата истина какво ще стане или поне ще направя всичко важможно да стане
нали ще ми позволиш да знам и Влади и учителите му  .... а и кои бъгове все още не са отстранени от играта  ....при това малко по добре от теб  ..... а дали сте ползвали или не аз немога да кажа  ....погледнал съм класирането видял съм и ми е станало интересно ,затова и съм попитал
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 15:25:16 от Chingiz » Активен

tiesto_
Гост
« Отговор #18 -: Февруари 05, 2011, 15:25:35 »

Хайде, предлагам ти като се случи, тогава да го напишеш и коментираш колкото си искаш. Че току виж не станало и някой ще излезе силен само на думи...
Все пак това са "Хроники на свят...". Не върви някак да се четат само празни обещания. Дела си трябва, дела... Smiley
Мисля че мога да си отправям закани колкото си искам щом са в добрия тон без да убийдам никoй,нали ? а това дали ще изляза силен само на думи си е moq rabota,mn си загрижена за мене благодаря но и ти неиграеш в този свят защо се интересуваш толкова какво ще стане и какво няма
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #19 -: Февруари 05, 2011, 15:27:40 »

нали ще ми позволиш да знам и Влади и учителите му  .... а и кои бъгове все още не са отстранени от играта  ....при това малко по добре от теб  ..... а дали сте ползвали или не аз немога да кажа  ....погледнал съм класирането видял съм и ми е станало интересно ,затова и съм попитал
Еми не си гледал достатъчно както казах има вече няколко които са 5 провки и до вечерта може да излязат доста повече,предвит опита които мисля че имаш излиза че половината топ 50 ползват бъгове така ли,и моля те не ме слагай под общ знаменател ,,ПОЛЗВАЛИ,,аз не знам никакви бъгове и никога не съм ползвал
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #20 -: Февруари 05, 2011, 15:36:03 »

Никога не бъди сигурен. Никога... Grin Grin Grin
Да помоля да се пробваш само на кирилица да пишеш,а?  Smiley
Проблема идва от преводача не от мен не мога да го променя в момента


ПС мн ще се радвам ако играеш  Grin  *FOCUS*
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #21 -: Февруари 05, 2011, 15:41:00 »

Спок, дишай спокойно...Не играя в нито един свят в момента и ми е супер гот... *YAHOO*
Което не означава автоматично, че точно за този нямам начин да го следя отблизо, от много, много близо... Smiley
Сигурен съм че ти е гот слет някои месец и на мен ще бъде...  [:-} и има начин да го следиш естествено но да хроникираш по него без да взимаш участие в света ...отива към спам  Tongue нека спрем защото в момента си чешем езиците а не хроникираме за определния свят и играта в него  Wink
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #22 -: Февруари 05, 2011, 15:43:49 »

 *beer*
Активен

tiesto_
Гост
« Отговор #23 -: Февруари 05, 2011, 15:51:48 »

 Smiley  *beer*
Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #24 -: Февруари 05, 2011, 20:21:50 »

а на мен ми е интересно как се правят 5 провки за това време ...
Като почнеш да продаваш желязото си на цена от 10 злато ще разбереш как се правят
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
diavolchee
Редник
*

Karma: +15/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #25 -: Февруари 06, 2011, 01:54:23 »

 *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #26 -: Февруари 06, 2011, 01:56:17 »

 Tongue *FOCUS*
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #27 -: Февруари 06, 2011, 22:58:55 »

Съюз BlackGuard има 1 място,търси се жена ако има някоя навита нека се свърже с лидера чеее 13 мъже в тоз съюз ебати...  Undecided искам малко жеснко присъствие  *rose*
 
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #28 -: Февруари 06, 2011, 23:37:10 »

По възможност някоя огнена с дресировъчни умения  Grin  че сте изпуснати много  Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #29 -: Февруари 08, 2011, 00:18:07 »

Бразилия се надига вече, тука заплахи хвърчат, ето го първия ревльо Grin
ou se eu pegar vc me mandando espiao vou mandar ums amigos te visitar,estamos entedido....Направо каса ме прави *xxx*
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!