Imperia Online България  
Април 29, 2024, 08:33:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на събитията  (Прочетена 8869 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
tiesto_
Гост
« -: Февруари 05, 2011, 01:02:56 »

Та отварям нова тема...отново ще помоля да се пише цивилизовано тука,ИЛИ ПИШЕТЕ В ДОБРИЯ ТОН ИЛИ ИЗОБщО НЕПИШЕТЕ ТУКА  *rose*


 *beer*



Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 05, 2011, 01:55:50 »

наздраве  *beer*
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
lansing
Редник
*

Karma: +6/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 05, 2011, 03:16:44 »

Аз в предната тема не видях някой да е писал нецивилизовано просто се опитвахме да пишем Художествено  *hahaha*
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #3 -: Февруари 05, 2011, 03:20:45 »

Аз в предната тема не видях някой да е писал нецивилизовано просто се опитвахме да пишем Художествено  *hahaha*
Небях налиния в последните часове слет като отворих темата,незнам дали и кой и какво е писал слет мене но ако сте писали нещо което е довело до истриването им... МОЛЯ спестете го тука > има други теми обсаждайте играта в рамките на добрия тон!Не заради някой да трият само темите  *stop*
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 05, 2011, 03:21:04 »

страшна хроника се вихри тук  Grin

Активен

tiesto_
Гост
« Отговор #5 -: Февруари 05, 2011, 03:22:13 »

страшна хроника се вихри тук  Grin


Е то още начало тепърва ще става интересно  Tongue
Активен
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 05, 2011, 03:54:29 »

Е то още начало тепърва ще става интересно  Tongue

Ай сиктир с тия 2000 марки от тука, бе  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #7 -: Февруари 05, 2011, 04:06:53 »

Ай сиктир с тия 2000 марки от тука, бе  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Я пак че не те разбирам,БЕ  *hmm*
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #8 -: Февруари 05, 2011, 14:18:08 »

Преди няколко дена алиен беше истрит и по точно както се исказа един модератор (маркиран) слет ден 2 беше пуснат отново в игра...сега гледам от същия съюз е истрит (маркиран) и играча GreenEgde  та какво става с този съюз! как се маркират така защо ? в момента той е истрит но ресурса му върви трупа се необеспокоявано и в понеделник съм на 100 процента сиг че игра4а ще бъде в игра с вече събран доста ресурс ..... незнам какво прави екипа но това става за 2-ри път вече в този съюз изредете ги всички 1 по 1 пък аз като реша да събирам за провка ще помоля и мен да истриете докато ми се събере ресурса да не ме напада никoй...после ще ме пуснете пак в играта  *hmm*
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #9 -: Февруари 05, 2011, 14:24:00 »

Мисля, че и друг път съм го обяснявала по друг повод.
Блокирането на даден играч не означава автоматично изтриването му от игра. Блокиране на даден акаунт от страна на екипа се прави и когато например има сериозни съмнения за даден играч, че нарушава правилата, ползва неразрешени помощни средства или бъгове. Тогава акаунтът се блокира за ден или два, за да се разнищи до последното логче и да се установи има ли действително нарушение или не...
Немисля че е мн правилно по този начин акаунта го видях вчера което до понеделник прави 3 дена...не е малко да си посъбере ресурс човека на спокойствие би трябвало да се спира генерирането на ресурс при такива ситуации...
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #10 -: Февруари 05, 2011, 14:27:30 »

Не отчиташ това, че има възможност акаунтът да бъде отблокиран, но може и да не бъде. Зависи какво ще покаже проверката на администраторите...
Отчитам всичко Smiley но все пак спорет мен не би трябвало да се генерира ресурс,това сега е в негова полза,ако биде върнат в игра в което съм убеден...  [:-} айде няма да споря  Smiley
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 05, 2011, 14:28:13 »

 а на мен ми е интересно как се правят 5 провки за това време ...
Активен

tiesto_
Гост
« Отговор #12 -: Февруари 05, 2011, 14:30:51 »

а на мен ми е интересно как се правят 5 провки за това време ...
Еми лесно както знам влади има 5 провки и явно нападките са ти към него,е аз имам 4 провки като вземем  предвит че неиграя с кредити и нямам толкова опит като влади...защо ти е чудно  *pardon* ако си взимах всеки ден дохода и имах неговия дългогодишен опит можеше и 6 да имам  ;D

Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #13 -: Февруари 05, 2011, 14:39:40 »

Не ви прилича на опита които уш имате да се съмнявате,но естествено щом е влади няма как...  *pardon* чингиз поогледай се влади не е единствения с 5 провки това че ти имаш 3  *hihi* ... незначи че другите мамят,и пак ще се повторя ако взимах дохода всеки ден и може би да бях с активни гилдии щях да имам 6 не 5  Wink
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #14 -: Февруари 05, 2011, 14:44:54 »

Митко,условието на тази тема е да се описват събития в играта ... не да се отправят нападки защо някой мисли по някакъв начин! Wink
Еми в момента хроникираме играта а нападките бяха първо от чингиз понеже влади беше първия с 5 провки...но сега като огледах има вече и други та ....



ПС.не ви съветвам да се заглеждате много в нашия съюз,нещата няма да свършат добре за някои  Cool ,айде лек ден.  [:-}
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!