Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:30:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблемите  (Прочетена 6239 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« -: Февруари 05, 2011, 00:25:09 »

Моля тук да поствате кратко и лаконично нещата , които според вас трябва да бъдат фискирани в ИО.

За мен са:

1.Подновяване на проверките в световете

2.Отстраняване на докладваните бъгове

Това на прима виста и основно..Не е чак толкова много като се замисля , но би довело до по-нормална игра.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 05, 2011, 00:30:50 »

Моля тук да поствате кратко и лаконично нещата , които според вас трябва да бъдат фискирани в ИО.

За мен са:

1.Подновяване на проверките в световете

2.Отстраняване на докладваните бъгове

Това на прима виста и основно..Не е чак толкова много като се замисля , но би довело до по-нормална игра.
Мога да добавя и прословутите подаръци!!!На доста хора им писна от тях!!!Да бяха фиксирали дати преди ерата да знаем да копаме ли да се бием ли какво да правим като цяло!!!Неможе в началото на ерата коледа е дайте си паричките и направете подаръци!!!Сега за Трифон-зарезан пак!!!Следващото ще е с великденските яйца(което го бях предсказал по коледа но виж днес ме изненадаха доста)!!!Като цяло е това от мен!!!Аз СМС за доход плащам сега и за подаръци ли да давам!!!За друго ако се сетя ще пиша!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
kaly69
Гост
« Отговор #2 -: Февруари 05, 2011, 00:38:34 »

Това не е проблем и е безмислено дори да се поставя като въпрос.... Това е бизнес решение на собствениците на играта, което щом го правят за втори и най-вероятно не за последен път, явно е повече от печелившо... Играта има проблеми, които трябва да се решат... Подаръците са проблем дотолкова, доколкото седят на дневен ред пред тези проблеми, които ахил посочи!
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #3 -: Февруари 05, 2011, 00:52:22 »

Предлагам на господа собтвениците да прочетата тази статия :

http://www.novavizia.com/139.html

и да изпратят служителите си на обучение .

 Началната страница - всеки да може свободно да се регистрира в който свят иска
 Да има повече модератори , които да моделират форума

Това са по-скоро предложения , инък Ahilix е казал основно главните проблеми Smiley
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
tiesto_
Гост
« Отговор #4 -: Февруари 05, 2011, 00:56:54 »

И аз да кажа ахилих е казал най важните неща мисля да допълня че трябва да има 24-часова поддръжка човек който да може да оправя проблемите по всяко време дори и в почивните дни не само да се казва отговор в понеделник като дойде екипа на работа....за някои неща неможе да се чака...
Активен
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 05, 2011, 01:04:50 »

Не разбрах, защо ОтонъТ прекроява форума по негов стил ,като същевременно е назначил "роби" да се занимават с тази работа......
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 05, 2011, 01:07:55 »

Ако се замислите проблемите посочени от ahilix също както и подаръците са свързани с печеленето на пари.Защо да проверяват и наказват играч,който налива кредити в 10 акаунта вместо в 1.А някой от "бъговете" може и да са вмъкнати нарочно.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 05, 2011, 01:09:44 »

Моля тук да поствате кратко и лаконично нещата , които според вас трябва да бъдат фискирани в ИО.

За мен са:

1.Подновяване на проверките в световете

2.Отстраняване на докладваните бъгове

Това на прима виста и основно..Не е чак толкова много като се замисля , но би довело до по-нормална игра.
...Ще допълня още 2 неща - за мен повече от важни и приоритетни:
3. Възстановяване на комуникацията между екипа и играчите;
4. Денонощен, 24 - часов съпорт, 7 дни в седмицата;

Твърдо ЗА + 1 мъничко желание от моя страна
Искам си и предишните Модератори Chingiz и ahilix
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 05, 2011, 01:10:12 »

Моля само за проблемите , които смятате че трябва да се фиксират..Моя е грешката..Сега ще отворя нова тема - Коментарите относно проблемите , където да може да се анализират предложенията..Идеята ми тук е да е в стенографен стил за да е лесно различимо и в понеделник да получим евентуални отговори много ли искаме и кое от това което искаме може да бъде направено. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 05, 2011, 01:21:47 »

много точно и ясно  *ok* лейди  *rose*
Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #10 -: Февруари 05, 2011, 01:32:22 »

Без да се направят промени ИО не загива както много се изказват просто си тръгват стари играчи а на тяхно място идват нови още не виждащи проблемите .Но рано или късно и те ще ги видят и така се върти всичко в омагьосън кръг ,вместо та стане така че да си играят старите играчи при нормални правила и да идват нови и нови и т.н Епа знам може това да е целта 
Активен
balian
Редник
*

Karma: +17/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #11 -: Февруари 05, 2011, 01:48:40 »

Леиди много точно казано както винаги. *rose* Ако мога също да допълня към този лист:

- Да се наложят по сериозни наказания на всички ползващи  изкуствено развит акаунт за шпионаж. Всички знаем за какво става въпрос. Нека се налагат наказания за всички влизали и ползвали този акаунт а не само да се изтрива акаунта и готово.

това разбира се може да стане само ако екипа започне отново да прави проверки.

Имам и въпрос които е малко риторичен. От колко време този списък е предоставен на екипа на играта и какъв е бил отговора и какво се е направило по този списък? *ok* Благодаря.
Активен

This is neither the beggining, nor the end !!!
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #12 -: Февруари 05, 2011, 01:54:44 »

...
Ето това е лейди която знаем !
21. Да се направи така, че от ИП да може да се регистрира само 1 акаунт във свят
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
pobeditel1
Гост
« Отговор #13 -: Февруари 05, 2011, 01:58:17 »

Ето това е лейди която знаем !
21. Да се направи така, че от ИП да може да се регистрира само 1 акаунт във свят
22 Към 21 не само да не се регистрира по повече от 1 ацц в свят а и ДА СЕ НАПРАВИ ТАКА ЧЕ ДА СЕ ВЛИЗА САМО В 1 АЦЦ ОТ 1 ИП
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #14 -: Февруари 05, 2011, 01:59:52 »

Да се регват в различни светове. Между другото това е една от съкровенните ми мечти в тази игра.
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!