Imperia Online България  
Април 16, 2024, 19:35:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблемите  (Прочетена 6242 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
viki4
Гост
« Отговор #30 -: Февруари 06, 2011, 02:06:55 »

Ами мисля че този път всички сме се обединили около наистина простички неща , които да направят играта отново привлекателно място..И ако постигнем нещо , ще е благодарение на всички..Дано успеем..Не го правим за нас си..Дано това се разбере от хората в Екипа. *beer*


 *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *beer*

Адмирации за всички, които не казаха м...та и не се отказаха, а останаха тук и след всичко случило се в последните дни, вложиха енергия с идея гейма да се подобри. Дано се оцени желанието за съдействие, от страна на Екипа и поне някаква част от проблемите, да бъде коригирана.  *rose*
Активен
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #31 -: Февруари 06, 2011, 02:17:27 »

Някакси си мисля една поговорка....Който както си го направи !!! В последните дни активността е уникална....всеки нещо говори и обсъжда.....до кога е въпроса....То не бяха подаръци то не бяха сбирки...Важно е в един момент всички да бъдем хора и да постъпим като такива!!! Wink
Активен
6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #32 -: Февруари 07, 2011, 13:33:52 »

Аз мисля,че трябва Крокодил да се включи в таз тема ако все още посещава форума той има добро наблюдение  за проблемите в играта  Cool
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #33 -: Февруари 07, 2011, 14:10:39 »

Аз мисля,че трябва Крокодил да се включи в таз тема ако все още посещава форума той има добро наблюдение  за проблемите в играта  Cool



Той да се включи е добре, ама лошото е, че и него вече го отсвириха Sad
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #34 -: Февруари 07, 2011, 14:22:51 »

Съюзните касички-всички знате какво правят с тях
Активен

Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!