Imperia Online България  
Април 27, 2024, 23:21:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121684 пъти)
0 Членове и 6 Гости преглежда(т) тази тема.
strast i seks
Гост
« Отговор #885 -: Февруари 14, 2011, 14:46:36 »

искам да попитам понеже ми казаха че с един подарък е изпратено и послание ама аз немога да го видя...някой има ли инфо как стоят точно нещата Smiley
Активен
kodji11
Гост
« Отговор #886 -: Февруари 14, 2011, 14:48:34 »

Поздравления за всички играещи в свят бг 4 и специално за лидерите на съюзите участвали в уговорката!

Все пак е важно,дори в игра да се вижда че дадената дума има стойност!

Чест и почитания
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #887 -: Февруари 14, 2011, 14:50:27 »

искам да попитам понеже ми казаха че с един подарък е изпратено и послание ама аз немога да го видя...някой има ли инфо как стоят точно нещата Smiley

Посланието трябва да се вижда като отвориш подаръка и задържиш мишката на него!
Активен

Умри,но не се предавай!
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #888 -: Февруари 14, 2011, 14:53:58 »

Здравейте,
изчаках да свърши промоцията. Да 3 подаръка имаме на мен и на URBAN_DOG са от наш съюзник ivan2075 .Човека прати вчера след изричаната ми забрана да не се пращат подаръци! на мен и на Urban_dog е пратена войска ще бъде снимано. Иван2075 и смешно да Ви звучи последните кредити  е дал за тия два подаръка -на мен ми каз че ми е пратил към 3000 гвардия.За Spartak_78  той е получил подарък от играч от предния си съюз. Съюз Диваците гледаше да си изпълни уговорката и за тези "издънки" сме си виновни ние.Както казах ще се снимат подаръците за да няма неуточнени неща.

Лошо с таз армия!Ще трябва да ви палиме!Аз си избирам Юра! Grin Grin Grin Шегувам се!3к население нищо не е!Ще ги разпуснете и ще изчистите реса през пазара!Това е моето мнение!Иван защо така е направил не знам!Сигурно ще се отказва човека!
« Последна редакция: Февруари 14, 2011, 14:59:21 от bobbybul » Активен

Умри,но не се предавай!
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #889 -: Февруари 14, 2011, 14:56:05 »

Поздравления за всички играещи в свят бг 4 и специално за лидерите на съюзите участвали в уговорката!

Все пак е важно,дори в игра да се вижда че дадената дума има стойност!

Чест и почитания
Само ти липсваш в бг4 Саше,но уви няма те! *beer*
Активен

Умри,но не се предавай!
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #890 -: Февруари 14, 2011, 15:21:00 »

искам да попитам понеже ми казаха че с един подарък е изпратено и послание ама аз немога да го видя...някой има ли инфо как стоят точно нещата Smiley

Системата е направена така, че да цензурира някои по-еротични послания.  Embarrassed


шегичка
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #891 -: Февруари 14, 2011, 15:23:10 »

Това е от личният лекар предполагам Embarrassed Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #892 -: Февруари 14, 2011, 15:24:13 »

Системата е направена така, че да цензурира някои по-еротични послания.  Embarrassed


шегичка
Grin Grin Grin
Активен

Умри,но не се предавай!
strast i seks
Гост
« Отговор #893 -: Февруари 14, 2011, 15:27:54 »

Системата е направена така, че да цензурира някои по-еротични послания.  Embarrassed


шегичка
щеше да е по лесно да се добави само едно +18,нали се борим за свобода на словото Grin
Това е от личният лекар предполагам Embarrassed Grin
ще го сменим тогава Wink
Активен
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #894 -: Февруари 14, 2011, 15:36:39 »

Подаръците вече може да се отворят!
Така ли ще остане, да се компенсират подаръците с пазара?
Ако един подарък е приблзитлено милион се компенсира с 100к дърво на 99.
http://prikachi.com/ тук може да качите снимките.
И да изкажа голямото уважение към всички удържали думата си!
Дано се държим така до края на ерата и дано станат добри битки (съперници в играта приятели в живота).
 *THANK*
Активен

Стачка!
drakona85
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #895 -: Февруари 14, 2011, 16:46:48 »

Абе не ви ли е срам за 1 подарък изобщо да повдигате въпроса Grin Ясно е, че не е умишлено, Иван се е подписал дори на подаръците. Аз изобщо не исках да се включвам в тази глупост...всички се налапахте с гилдий до края на ерата и пуснахте провинции  - сега се сетихте да стачкувате....Лично аз застанах ''за каузата'' единствено заради лидера си, който е заслужил моето уважение, посредством играта си през годините. Искате снимка казвате....мога да ви снимам и армията си, проучванията, сградите,  а случайно да искате снимката от последния преглед при генеколокога ми *hahaha* На фона на 20 - 30 подаръци от предния път с които се нагушихте...сега сте ми смешни *hahaha*

Urban_dog
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #896 -: Февруари 14, 2011, 16:55:18 »

Абе не ви ли е срам за 1 подарък изобщо да повдигате въпроса Grin Ясно е, че не е умишлено, Иван се е подписал дори на подаръците. Аз изобщо не исках да се включвам в тази глупост...всички се налапахте с гилдий до края на ерата и пуснахте провинции  - сега се сетихте да стачкувате....Лично аз застанах ''за каузата'' единствено заради лидера си, който е заслужил моето уважение, посредством играта си през годините. Искате снимка казвате....мога да ви снимам и армията си, проучванията, сградите,  а случайно да искате снимката от последния преглед при генеколокога ми *hahaha* На фона на 20 - 30 подаръци от предния път с които се нагушихте...сега сте ми смешни *hahaha*

Urban_dog
Не разбирам сега какъв е проблема точно!Ако сега бяхме разменили по още 50 подаръка по-добре ли щеше да е!?Никой ли не го разбира това???Честно да си каза на мен ми писна на всеки един да се обяснява поотделно!Колко теми и колко поста се изписаха и пак има неразбрали!На мен не ми и пука дали тези 10 души ще си изчистят подаръците,но следващит път като сменим по 50 подаръка да не ревете!
Активен

Умри,но не се предавай!
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #897 -: Февруари 14, 2011, 17:02:03 »

Да ви кажа и на мен ми се струва че издребнявате с това "пречистване"
Гордея се че станах част от тази инициатива
Много съм доволна че толкова много хора могат да играят на честна дума
А за получилите подаръци - достатъчно е наказанието че ги сочат всички (аз не бих издържала теглото на толкова слава  Grin)

ДА ЖИВЕЕ БГ4!
Активен
drakona85
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #898 -: Февруари 14, 2011, 17:07:53 »

Дали някои играят с кредити или ще си подаряват подаръци - все едни ще дърпат по - бързо от други, посредством различната финансова възможност. Няма какво да ми обясняваш - намесихте ми името и затова изказах мнение. Аз съм спазила думата си към лидера и толкова - вижда се ясно. Просто след предните подаръци - ''късно е чадо - резето хлопна"...а за няк'ви си 800 паладина да ви снимам подаръци и да въртя рес.... *hihi* няма да се занимавам с такива глупости Smiley Хубав празник на всички [:-}
Активен
miroknijaria
Редник
*

Karma: +11/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #899 -: Февруари 14, 2011, 17:09:40 »

http://www41.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/#turgoviq.php 
Активен
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!