Imperia Online България  
Април 27, 2024, 17:10:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121623 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #810 -: Февруари 11, 2011, 02:55:45 »

Гарантирам ти едно нещо - плащат доста повече от нас и мрънкат доста по малко от нас. Smiley Гледал съм чуждоезичните форуми - никъде няма такъв рев.А някой да дава съвети как да си правят бизнеса хората и да се кара - абсурд..Тук каквото и да се направи все 50% ще са недоволни..Доказано многократно. Smiley

Да припомня ли по какъв начин потребителите на безплатната услуга Фейс Буук принудиха собствениците да променят редица неща в услугата си, и да дам ли линкове към това, което тук снизходително се нарича "мрънкане", само че направено от няколко стотин хиляди потребители, и как точно това правят: дават акъл на собствениците. Които при това са доказали доста повече, че знаят какво правят, ако 500М потребители са критерий. Ние не "мрънкаме", а изказваме несъгласие с определен аспект от играта, даваме идеи как да се подобри, и в крайна сметка имаме пълното право да го правим, след като по един или друг начин плащаме за играта.
Активен

Amat victōria cūram
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #811 -: Февруари 11, 2011, 03:00:47 »

Гарантирам ти едно нещо - плащат доста повече от нас и мрънкат доста по малко от нас. Smiley Гледал съм чуждоезичните форуми - никъде няма такъв рев.А някой да дава съвети как да си правят бизнеса хората и да се кара - абсурд..Тук каквото и да се направи все 50% ще са недоволни..Доказано многократно. Smiley
Нека им вдигнат 10 пъти цените за кредити както и стандартът им е 10 пъти по-висок и пак им влез във форумите!Ама да не се уплашиш!
Активен

Умри,но не се предавай!
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #812 -: Февруари 11, 2011, 03:12:21 »

Само дето 5-цата е толкова преписана от KoC във ФБ, че тепърва предстои да се види дали ще успее или не. А 7% са си 7%, в крайна сметка сме в криза Smiley.

Освен всичко друго, проблема е в комуникацията на част от екипа, не в собствениците на играта, което са две понятия, които често се бъркат. Както е типично за българското интернет пространство, всеки (>95%) с някакви права в него моментално започва да се държи надменно и арогантно спрямо тези, над които му изглежда, че има някаква власт, да смята че сам той/тя е някаква безгрешна и всемогъща кръстоска между Господ и слънцето, и респективно че всички потребители си нямат хал-хабер от нищо, и са от своя страна някакъв вид полуидиоти. Този вид поведение може да се забележи в доста постове и тук. Собствениците от своя страна искат да печелят от играта, тъй че с тях е възможна рационална дискусия. Именно затова един потенциален бойкот, дори на 7% от потребителите би дал доста положителен ефект, поне според мен.

В заключение: никой няма нищо против, че играта се прави за да се печели от нея, проблема е когато се държиш като седалищна част с хората, от който печелиш, и не се вслушваш в мнението им, дори когато го изказват с мнозинство.
Този форум се посещава от 100-200 човека на ден..Не повече..Това е "мнозинството"..А и то често е разделено наполовина за наглед безспорни неща..Виждал съм го доста пъти. Smiley Няма как да знаеш дали е възможна рационална дискусия със собствениците.Никога не си водил такава , така че това е строго в рамките на хипотезите..И да проведеш , тя ще е веднъж на годината , в който те ще са "добрите" в мача , ще нахокат лошите модове и С.М. , ще замажат очите с две фиксирания и 3 промени и няма да им видиш очите още 2 години..Толкова за рационалните дискусии.7% бойкот?! Нали ти казах - от 100 човека половината ще бойкотират бойкота.Говоря ти за неща на които съм се нагледал 4 години..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #813 -: Февруари 11, 2011, 03:20:24 »

Този форум се посещава от 100-200 човека на ден..Не повече..Това е "мнозинството"..А и то често е разделено наполовина за наглед безспорни неща..Виждал съм го доста пъти. Smiley Няма как да знаеш дали е възможна рационална дискусия със собствениците.Никога не си водил такава , така че това е строго в рамките на хипотезите..И да проведеш , тя ще е веднъж на годината , в който те ще са "добрите" в мача , ще нахокат лошите модове и С.М. , ще замажат очите с две фиксирания и 3 промени и няма да им видиш очите още 2 години..Толкова за рационалните дискусии.7% бойкот?! Нали ти казах - от 100 човека половината ще бойкотират бойкота.Говоря ти за неща на които съм се нагледал 4 години..

Всъщност дали съм водил или не по-скоро ти няма как да знаеш, понеже не се познаваме. В случая не е хипотеза. Форума може би се посещава от 100-200 човека, но това са лидерите в техните светове, както се вижда и 10 човека могат да договорят нещо, което после да се спазва от 300 (визирам БГ4, където темата изглежда най-застъпена)

Що се отнася до бойкота, ако успее в БГ4 (нямам визия над другите светове) това ще е за пръв път ли? Ако е така, би следвало да се замислим до каква степен значи тези подаръци са неприемливи, та за 4 години само това да успее да обедини играчите...
Активен

Amat victōria cūram
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #814 -: Февруари 11, 2011, 03:31:06 »

Всъщност дали съм водил или не по-скоро ти няма как да знаеш, понеже не се познаваме. В случая не е хипотеза. Форума може би се посещава от 100-200 човека, но това са лидерите в техните светове, както се вижда и 10 човека могат да договорят нещо, което после да се спазва от 300 (визирам БГ4, където темата изглежда най-застъпена)

Що се отнася до бойкота, ако успее в БГ4 (нямам визия над другите светове) това ще е за пръв път ли? Ако е така, би следвало да се замислим до каква степен значи тези подаръци са неприемливи, та за 4 години само това да успее да обедини играчите...
Факта , че пишеш в темата и бойкотираш съвсем категорично сочи , че каквато и дискусия да си провел , тя е останала нерационална..Щото проблемите тук са от години и се натрупват..300 човека е далеч от бройка , която би стреснала който и да е..Просто е пренебрежимо малка.И итя 300 човека продължават да играят , така че този бойкот е много , ама много условен. :)Много неща са неприемливи от гледна точка на играчите.Което не пречи на собствениците да водят играта в посока , която те смятат за правилната.И така е редно..В края на краищата те разполагат със статистиките и най верните числа и те са тези , които носят последиците от решенията си..Това е търговско дружество.Не благотворителен бал нито избори за парламент , в които взелият повече печели.Тук политиката , философията и развитието зависи единствено и само от тях..Доколко ще е успешен бойкота? Времето ще покаже.За мен нищо няма да промени.. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #815 -: Февруари 11, 2011, 03:33:30 »

Все по-странна става борбата тук  Grin
Не е важно язе дали ще плащам подаръци или не, важно е Вуте да не може.

Защо никой не ме предопреди че като порастна, с 2та лв за закуска морето не ми е до колене  Cry ..беше ми до колене морето преди 20 год  Cry

П.П. Искрени съчувствия към съдържателите на заведения и магазини, които посещават някои от клиентите и на ИО  *xxx*
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #816 -: Февруари 11, 2011, 03:37:25 »

Все по-странна става борбата тук  Grin
Не е важно язе дали ще плащам подаръци или не, важно е Вуте да не може.

Защо никой не ме предопреди че като порастна, с 2та лв за закуска морето не ми е до колене  Cry ..беше ми до колене морето преди 20 год  Cry

П.П. Искрени съчувствия към съдържателите на заведения и магазини, които посещават някои от клиентите и на ИО  *xxx*
Grin 10+ *cocktail*/ преди да са дошли колегите и да са ни изгонили от бара/ Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #817 -: Февруари 11, 2011, 03:38:37 »

 *beer* *FRIEND*  Grin
Активен

bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #818 -: Февруари 11, 2011, 03:53:31 »

Поне се намерихте двамата да не ви е скучно!Явно обичате хем да ви мачкат,хем да си плащате за това,хем да си мислите,че сте голямата работа!Успех ви желая и продължавайте с падението си!
Активен

Умри,но не се предавай!
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #819 -: Февруари 11, 2011, 03:58:46 »

Факта , че пишеш в темата и бойкотираш съвсем категорично сочи , че каквато и дискусия да си провел , тя е останала нерационална..Щото проблемите тук са от години и се натрупват..300 човека е далеч от бройка , която би стреснала който и да е..Просто е пренебрежимо малка.И итя 300 човека продължават да играят , така че този бойкот е много , ама много условен. :)Много неща са неприемливи от гледна точка на играчите.Което не пречи на собствениците да водят играта в посока , която те смятат за правилната.И така е редно..В края на краищата те разполагат със статистиките и най верните числа и те са тези , които носят последиците от решенията си..Това е търговско дружество.Не благотворителен бал нито избори за парламент , в които взелият повече печели.Тук политиката , философията и развитието зависи единствено и само от тях..Доколко ще е успешен бойкота? Времето ще покаже.За мен нищо няма да промени.. Smiley
не съм съвсем съгласен с теб.. ще промени , заминават си добрите играчи, колко стари играча останаха.. един по един се махнаха сега се играе срещу анонимници.. Да, вярно е че идват други на техните места, но дали успяват да ги заместят.. махна се хора легенди, хора които направиха играта такава каквато е.. през ден или два.. се появява тема че някой се отказва, и преди се отказваха но се връщаха а сега вече много от тях ги няма... и най-жалкото е че още много други ще си отидат..
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #820 -: Февруари 11, 2011, 03:59:23 »

Имай спокойствието да да приемеш нещата, които не можеш да промениш,
Куража да промениш нещата, които не можеш да приемеш
и мъдростта за осъзнаваш разликата между тях
  Smiley
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #821 -: Февруари 11, 2011, 04:22:22 »

не съм съвсем съгласен с теб.. ще промени , заминават си добрите играчи, колко стари играча останаха.. един по един се махнаха сега се играе срещу анонимници.. Да, вярно е че идват други на техните места, но дали успяват да ги заместят.. махна се хора легенди, хора които направиха играта такава каквато е.. през ден или два.. се появява тема че някой се отказва, и преди се отказваха но се връщаха а сега вече много от тях ги няма... и най-жалкото е че още много други ще си отидат..
Знаеш ли колко отдавна си заминаха много велики играчи..Последно се сещам че преди 2 години горе долу имаше ниво..Това да промени нещо?!
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
balian
Редник
*

Karma: +17/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #822 -: Февруари 11, 2011, 08:13:50 »

Аxиле, много от нещата които казвате са абсолютно вярни относно начина по които играта се комерсиализира и как ние БГ играчите включително и вас модераторите нямаме никакъв контрол,но се чудя защо модераторите винаги заемате страната на екипа.От доста време съм във форума и досега с много, ама много малки изключения винаги модераторите сте контра на играчите когато въпроса опре до екипа на играта;във същото време се вижда в последните 2-3 месеца че определено има конфликти и между вас и екипа. Аз лично се питам вие като модератори подкрепяте ли начина по които екипа заличава онази "Империа Онлине" от преди години?
 Ще го кажя точно както го виждам. Играта преди години ме грабна точно с това че имаше повече равноправие и тръпката беше да бъдеш по добър от останалите при горе долу равни условия.Затова и играта беше по динамична и интересна. Днес които плаща,тои поръчва музиката,играта се изкриви,но както съм казвал преди и ние играчите сме си виновни.
 Поздравления за колегите от Бг4( любимата ми ера), за задружието което показват в тази кауза.
Надявам се тази седмица да се пусна отново в тази ера!:) Успех
Активен

This is neither the beggining, nor the end !!!
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #823 -: Февруари 11, 2011, 09:48:57 »

Твърда лесна е знаеш коя и оня знае (оня съм аз)

Имаш нещо против, че те наричам ТвърдеЛесен? Да ме прощаваш, ама не аз съм ти избирал ника.  *pardon*
Ето и чичо ти Гугъл мисли като мен:
http://translate.google.com/translate_t?q=%D1%82%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%B4%D0%B5+%D0%BB%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BD&rls=com.microsoft:bg:IE-SearchBox&oe=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=bg&tab=wT#bg|en|%D1%82%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%B4%D0%B5%20%D0%BB%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BD
Активен

smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #824 -: Февруари 11, 2011, 11:09:37 »

Да се прокара идея с мрънкане и извиване на ръце няма да стане. И от днес за утре пък въобще.

Ще се самоцитирам, защото се надявам че не си разбрал за какво ти/ви говоря.
Активен
Страници: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!