Imperia Online България  
Април 27, 2024, 17:45:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121627 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #795 -: Февруари 11, 2011, 01:54:30 »

Има 100 теми по тоя въпрос с най-различни заглавия..Получава се конкретен отговор , ама той не се харесва на някой и спора продължава..Ако обаче заключат темата - няма демокрация..Да го кажа така - отиваш на рецепцията и казваш че искаш стая с джакузи и изглед към Витоша..Казват ти че няма стая с джакузи и се намираш в Стара Планина..Избираш - или наемаш стая от предлаганите или тръгваш посока Витоша..И тук така - това е играта , това са решенията , това са отговорите..Или играеш или не. *pardon* Опция 2 - наел си стаята безплатно и си плащаш само за телевизота и джакузито..Утре ти казват - в тази стая ще има и сауна..Ако искате останете , ако искате - недейте..Това което сте платили , сте го ползвали..Стаята ви е без пари..Пак избираш - или плащаш и за сауната или търсиш друго..Та мисълта ми е , че всеки има право на избор да играе или не нещо и в каква стая да спи..Възползвайте се от правото си , вместо да се карате с модовете , от които нищо не зависи.

И отново: ако съм избрал стая от предлаганите, без джакузи и с изглед към Стара Планина, предплатил съм я за месец напред, очакванията ми са след месец да съм в същата стая, а не примерно в мазето и без прозорци. И понеже съм си платил за месец напред именно за тази стая, отговори от типа "или взимаш мазето, или си свободен да напуснеш" не са приемливи за мен.
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 01:56:31 от john.smith1972 » Активен

Amat victōria cūram
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #796 -: Февруари 11, 2011, 01:55:31 »

Да се прокара идея с мрънкане и извиване на ръце няма да стане. И от днес за утре пък въобще.
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 01:58:39 от smehh » Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #797 -: Февруари 11, 2011, 01:58:30 »

Да се прокара идея с мрънкане и извиване на ръце въобще няма да стане. И от днес за утре пък въобще.
Таман си помислих,че тонът се промени и пак попаднах на служител-бабаит!Е прав си СМЕХ!Нищо няма да се промени ако всички мислят като теб!
Активен

Умри,но не се предавай!
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #798 -: Февруари 11, 2011, 01:59:14 »

И отново: ако съм избрал стая от предлаганите, без джакузи и с изглед към Стара Планина, предплатил съм я за месец напред, очакванията ми са след месец да съм в същата стая, а не примерно в мазето и без прозорци. И понеже съм си платил за месец напред именно за тази стая, отговори от типа "или взимаш мазето, или си свободен да напуснеш" не са приемливи за мен.
Предплатили сте телевизора - не стаята..Стаята е безплатна. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #799 -: Февруари 11, 2011, 02:00:27 »

Таман си помислих,че тонът се промени и пак попаднах на служител-бабаит!Е прав си СМЕХ!Нищо няма да се промени ако всички мислят като теб!

Дрожолюбно съм настроен и ти/ви казвам  Wink
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #800 -: Февруари 11, 2011, 02:01:59 »

Извинявам се на всички, които са отговорили на мои постове, но отивам да си лягам. Утре може да продължим, евентуално. Лека нощ!
Активен

john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #801 -: Февруари 11, 2011, 02:04:18 »

Предплатили сте телевизора - не стаята..Стаята е безплатна. Smiley

В първия пост Опция 1 беше описана като "или наемаш стая от предлаганите или тръгваш посока Витоша". Ако ще е само телевизора примера не се променя, след като съм си ПРЕДплатил за точно този телевизор, примерно 42" плазма, не ми е приемливо изведнъж да ми го подменят с черно-бяла Опера, и да ми викат че ако не ми харесва черно-белия съм свободен да си ходя, при това без да ми върнат ПРЕДплатените пари.
Активен

Amat victōria cūram
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #802 -: Февруари 11, 2011, 02:07:00 »

В първия пост Опция 1 беше описана като "или наемаш стая от предлаганите или тръгваш посока Витоша". Ако ще е само телевизора примера не се променя, след като съм си ПРЕДплатил за точно този телевизор, примерно 42" плазма, не ми е приемливо изведнъж да ми го подменят с черно-бяла Опера, и да ми викат че ако не ми харесва черно-белия съм свободен да си ходя, при това без да ми върнат ПРЕДплатените пари.
Моя грешка - и там да се разбира че стаята е безплатна , като в опция 2..Точно този телевизор ползвате , за който сте предплатил..Въпроса е че може да се наложи да го ползвате в друга стая , ако тази не ви изнася вече с новите промени..Ако пък ви писне и решите да си ходите никой няма да ви върне парите за телевизора.С две думи - плаща се за екстри - за колко време - вие си преценявате..Никой не ви кара да плащате за година..Никой не ви и кара да плащате изобщо.Вие си преценявате какво да ползвате и в какви размери. Smiley
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 02:08:44 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #803 -: Февруари 11, 2011, 02:07:44 »

Да се прокара идея с мрънкане и извиване на ръце няма да стане. И от днес за утре пък въобще.
Пак го цитирам за да ме разбереш правилно!Ако ти си собственик и това ти е дружелюбният отговор и окончателното изказване към редовен,но недоволен клиент,си обречен на фалит,а ако си на село или просто попаднеш на неподходящият човек може и друго да те сполети!
Активен

Умри,но не се предавай!
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #804 -: Февруари 11, 2011, 02:12:27 »

A колко от тук присъстващите са собственици на нещо и говорят от личен опит?  *scratch*
Защото на мен лично ми се струва,че статистиката,отчетите,ревизиите... и т.н щяха да са утопия,ако съдя по доста от постовете в тази тема ....
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 02:14:29 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #805 -: Февруари 11, 2011, 02:12:47 »

Моя грешка - и там да се разбира че стаята е безплатна , като в опция 2..Точно този телевизор ползвате , за който сте предплатил..Въпроса е че може да се наложи да го ползвате в друга стая , ако тази не ви изнася вече с новите промени..Ако пък ви писне и решите да си ходите никой няма да ви върне парите за телевизора.

И именно заради това отношение, което от модераторите е относително безобидно понеже те са независими (т.е. от тях нищо не зависи, освен добрия тон във форума), но от страна на екипа е обидно към плащащи си клиенти, се принуждаваме да правим бойкоти. При това до момента успешни. Явно без да спрем да плащаме никога няма да се вслушат в исканията ни, значи излиза че бойкот му е майката.

Може би следващата ни инициатива в БГ4 трябва да бъде всички да спрем да играем с кредити изобщо, в крайна сметка ако го направим всички, никой няма да загуби преимущество, а и може накрая да спре арогантното отношение към нас, плащащите си клиенти?
Активен

Amat victōria cūram
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #806 -: Февруари 11, 2011, 02:30:49 »

И именно заради това отношение, което от модераторите е относително безобидно понеже те са независими (т.е. от тях нищо не зависи, освен добрия тон във форума), но от страна на екипа е обидно към плащащи си клиенти, се принуждаваме да правим бойкоти. При това до момента успешни. Явно без да спрем да плащаме никога няма да се вслушат в исканията ни, значи излиза че бойкот му е майката.

Може би следващата ни инициатива в БГ4 трябва да бъде всички да спрем да играем с кредити изобщо, в крайна сметка ако го направим всички, никой няма да загуби преимущество, а и може накрая да спре арогантното отношение към нас, плащащите си клиенти?
Само че на хоризонта се задава версия 5..Ако световете от другите версии продължават да са нискодоходни всичко ще стане 5 тица..Едно Бг вече е закрито..А и по спомени - Бг играчите са по малко от 7% от общия брой..И както си мисля аз - сравнително ниско платежоспособни...Това че двамата с теб ще обявим стачка на слънцето , че изгрява от изток и ни свети в очите няма да го накара да започне да згрява от запад..Просто си има дадености.Може би има какво да се мисли за комуникацията , но има световно известни небългарски игри , в които ако напишеш във форума 1/1000 от това което тук , направо ти изтриват каунта и се оплаквай на арменският поп..Тка че не смятам  че отношението специално е толкова лошо..Има други неща , но тях съм коментирал безкрайно и не искам да съм като старата грамофонна плоча. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #807 -: Февруари 11, 2011, 02:40:31 »

Само че на хоризонта се задава версия 5..Ако световете от другите версии продължават да са нискодоходни всичко ще стане 5 тица..Едно Бг вече е закрито..А и по спомени - Бг играчите са по малко от 7% от общия брой..И както си мисля аз - сравнително ниско платежоспособни...Това че двамата с теб ще обявим стачка на слънцето , че изгрява от изток и ни свети в очите няма да го накара да започне да згрява от запад..Просто си има дадености.Може би има какво да се мисли за комуникацията , но има световно известни небългарски игри , в които ако напишеш във форума 1/1000 от това което тук , направо ти изтриват каунта и се оплаквай на арменският поп..Тка че не смятам  че отношението специално е толкова лошо..Има други неща , но тях съм коментирал безкрайно и не искам да съм като старата грамофонна плоча. Smiley
А те пък чужденците дето щъкат в ИО са едни баровци и наливат направо милиони!А НеБългарите пък как обичат да им налагат нови правила и да ги скубят за кинти да не ти казвам!Който е работил с клиенти чужденци в БГ той да каже чужденецът за 1лв. какъв панаир прави особенно пък ако се спори с него,а той е клиент!Пък ако е испанец или грък да не говорим!
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 02:43:18 от bobbybul » Активен

Умри,но не се предавай!
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #808 -: Февруари 11, 2011, 02:46:30 »

А те пък чужденците дето щъкат в ИО са едни баровци и наливат направо милиони!А НеБългарите пък как обичат да им налагат нови правила и да ги скубят за кинти да не ти казвам!Който е работил с клиенти чужденци в БГ той да каже чужденецът за 1лв. какъв панаир прави особенно пък ако се спори с него,а той е клиент!Пък ако е испанец или грък да не говорим!
Гарантирам ти едно нещо - плащат доста повече от нас и мрънкат доста по малко от нас. Smiley Гледал съм чуждоезичните форуми - никъде няма такъв рев.А някой да дава съвети как да си правят бизнеса хората и да се кара - абсурд..Тук каквото и да се направи все 50% ще са недоволни..Доказано многократно. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #809 -: Февруари 11, 2011, 02:50:45 »

Само че на хоризонта се задава версия 5..Ако световете от другите версии продължават да са нискодоходни всичко ще стане 5 тица..Едно Бг вече е закрито..А и по спомени - Бг играчите са по малко от 7% от общия брой..И както си мисля аз - сравнително ниско платежоспособни...Това че двамата с теб ще обявим стачка на слънцето , че изгрява от изток и ни свети в очите няма да го накара да започне да згрява от запад..Просто си има дадености.Може би има какво да се мисли за комуникацията , но има световно известни небългарски игри , в които ако напишеш във форума 1/1000 от това което тук , направо ти изтриват каунта и се оплаквай на арменският поп..Тка че не смятам  че отношението специално е толкова лошо..Има други неща , но тях съм коментирал безкрайно и не искам да съм като старата грамофонна плоча. Smiley

Само дето 5-цата е толкова преписана от KoC във ФБ, че тепърва предстои да се види дали ще успее или не. А 7% са си 7%, в крайна сметка сме в криза Smiley.

Освен всичко друго, проблема е в комуникацията на част от екипа, не в собствениците на играта, което са две понятия, които често се бъркат. Както е типично за българското интернет пространство, всеки (>95%) с някакви права в него моментално започва да се държи надменно и арогантно спрямо тези, над които му изглежда, че има някаква власт, да смята че сам той/тя е някаква безгрешна и всемогъща кръстоска между Господ и слънцето, и респективно че всички потребители си нямат хал-хабер от нищо, и са от своя страна някакъв вид полуидиоти. Този вид поведение може да се забележи в доста постове и тук. Собствениците от своя страна искат да печелят от играта, тъй че с тях е възможна рационална дискусия. Именно затова един потенциален бойкот, дори на 7% от потребителите би дал доста положителен ефект, поне според мен.

В заключение: никой няма нищо против, че играта се прави за да се печели от нея, проблема е когато се държиш като седалищна част с хората, от който печелиш, и не се вслушваш в мнението им, дори когато го изказват с мнозинство.
Активен

Amat victōria cūram
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!