Imperia Online България  
Април 27, 2024, 23:55:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121687 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
TooEasy
Редник
*

Karma: +11/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #780 -: Февруари 11, 2011, 01:22:22 »

С такива послеписи направо си е извращение ти да споменаваш думата малоумник,драги ми смехурко!!!
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #781 -: Февруари 11, 2011, 01:28:56 »

Ами само да дам нещо за пример!Представи си,че си собственик на заведение или магазин в моя квартал,а аз съм ти клиент който идва един ден недоволен от предлаган от теб продукт или услуга!Как ще постъпиш?Ще ми се направиш на отворен и ще ме изгониш ли?Не ми се вярва!А искаш ли да ти дам истински пример?

хаха обади пример обаче.

Я един пример аз да ти дам. Отиваш на бар ако имаш лев в джоба ще пиеш ли черен етикет или ще попръцкваш на Ариана? Ако си поръчаш Ариана собственика ще те изгони ли?
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 01:32:49 от smehh » Активен
TooEasy
Редник
*

Karma: +11/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #782 -: Февруари 11, 2011, 01:30:06 »

До кога ще се пазарите не ми е ясно.
Ти знаеш ли какво значи пазарене бре,някои да е казал ,че иска да са по евтини кредитите ?Ние сме потребители ,клиенти и би трябвало да се съобразявате като не искаме някоя услуга или поне я направете такава ,че да не може да се приема ако играча не иска а не некви интригантчета да си чешат крастата и после някои които е искал да постъпи коректно спрямо другите и да си удържи на думата да се чуди как да ги чисти.
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #783 -: Февруари 11, 2011, 01:30:44 »

Ами само да дам нещо за пример!Представи си,че си собственик на заведение или магазин в моя квартал,а аз съм ти клиент който идва един ден недоволен от предлаган от теб продукт или услуга!Как ще постъпиш?Ще ми се направиш на отворен и ще ме изгониш ли?Не ми се вярва!А искаш ли да ти дам истински пример?

Ако съм собственик на заведение, а ти си дошъл да ползваш само някой от столовете и ми мрънкаш, че ти е неудобен, трябва ли да го сменя с фотьойл?
Да приемем, че си поръчал кафе и си плащаш за него и пак мрънкаш за неудобния стол. Аз като собственик съм решил да си оборудвам кафето с такива столове. Удобни или не-такива са, няма други. Няма сепарета с дивани. Мога да ти предложа друг стол от същия вид, нищо повече. Възможно е да съм сгрешил в избора си на столове, да не са най-удобните за теб, но да са удобни за мен, за други...
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #784 -: Февруари 11, 2011, 01:34:08 »

Чак ми е забавно да чета Grin Тая тема започна преди повече от 50 страници като такава за разбирателство за неползване на подаръци и стигна пак до изисквания , които са само право на собствениците..А Джеймс и Смех се чудят как точно това да ви обяснят..Ама и двамата наблягат на баровете като примери.. Grin *cocktail*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #785 -: Февруари 11, 2011, 01:36:17 »

.А Джеймс и Смех се чудят как точно това да ви обяснят..Ама и двамата наблягат на баровете като примери.. Grin *cocktail*
Grin Grin Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #786 -: Февруари 11, 2011, 01:37:02 »

Ако съм собственик на заведение, а ти си дошъл да ползваш само някой от столовете и ми мрънкаш, че ти е неудобен, трябва ли да го сменя с фотьойл?
Да приемем, че си поръчал кафе и си плащаш за него и пак мрънкаш за неудобния стол. Аз като собственик съм решил да си оборудвам кафето с такива столове. Удобни или не-такива са, няма други. Няма сепарета с дивани. Мога да ти предложа друг стол от същия вид, нищо повече. Възможно е да съм сгрешил в избора си на столове, да не са най-удобните за теб, но да са удобни за мен, за други...
Сега вече тонът ми харесва!Но да кажем,че не ми пука за стола ти и кафето не е лошо,но се тровя от водката и вкиснатите домати които ми пробутваш за салата!Нали пак няма да ми кажеш,че няма други и на теб такива ти харесват!?Разбираш ме много добре както и аз те разбирам!Вярно е че ние като играчи понякога прекаляваме с изказванията си след 20ч в ИО,но съгласи се че и вие не сте от най-разбраните!
Активен

Умри,но не се предавай!
TooEasy
Редник
*

Karma: +11/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #787 -: Февруари 11, 2011, 01:37:41 »

Големи цветни етикети сте и собственици ,а ако дойдеш и ми кажеш ето ти 1 бутилка  подарък и аз откажа кво насила ли ще не накараш да я взема?
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #788 -: Февруари 11, 2011, 01:40:40 »

Големи цветни етикети сте и собственици ,а ако дойдеш и ми кажеш ето ти 1 бутилка  подарък и аз откажа кво насила ли ще не накараш да я взема?
Ми не я взимай.Ама и тук и там бутилките се плащат не от собствениците..Като е платена  ти се доставя - пък ти я прави каквото знаеш..Тц тц отивам в темичката за бара. Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #789 -: Февруари 11, 2011, 01:41:49 »

Чак ми е забавно да чета Grin Тая тема започна преди повече от 50 страници като такава за разбирателство за неползване на подаръци и стигна пак до изисквания , които са само право на собствениците..А Джеймс и Смех се чудят как точно това да ви обяснят..Ама и двамата наблягат на баровете като примери.. Grin *cocktail*
Е сега аз отворих темата за заведения като ясен и лесен пример и не че имам изисквания към модераторите освен да са малко по-меки с играчите поне докато им говорят в очите или директно в нета!И аз съм работил 13г с хора и с клиенти и то не само българи и ми е до болка познато всичко,но да влезе някой недоволен в офиса и да му кажа като не му изнася да се разкара,не съм си позволявал,ако че са ми слаби ангелите!
Активен

Умри,но не се предавай!
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #790 -: Февруари 11, 2011, 01:46:08 »

Сега вече тонът ми харесва!Но да кажем,че не ми пука за стола ти и кафето не е лошо,но се тровя от водката и вкиснатите домати които ми пробутваш за салата!Нали пак няма да ми кажеш,че няма други и на теб такива ти харесват!?Разбираш ме много добре както и аз те разбирам!Вярно е че ние като играчи понякога прекаляваме с изказванията си след 20ч в ИО,но съгласи се че и вие не сте от най-разбраните!

Никога не отвръщам грубо на нормални постове. Твоят беше такъв и затова отговорът ми беше нормален. За разлика от поста на оня твърде лесния. Няма начин да съм любезен. Каквото повикало, такова се обадило.
Естествено, не мога да не се съглася с примера ти. Да, има още какво да се желае в обслужването на играчите. Прави сте, че когато плащате за дадена екстра, трябва да я получавате според описанието. Не може да има спор тук. Но не сте прави да казвате на собствениците какво да правят с играта си, дали да променят геймплея и кога. Т.е. може да си кажете мнението, но не може да държите на всяка цена да се съобразят с вас. Ето това се опитвам да обясня.
Активен

john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #791 -: Февруари 11, 2011, 01:48:07 »

Ако съм собственик на заведение, а ти си дошъл да ползваш само някой от столовете и ми мрънкаш, че ти е неудобен, трябва ли да го сменя с фотьойл?
Да приемем, че си поръчал кафе и си плащаш за него и пак мрънкаш за неудобния стол. Аз като собственик съм решил да си оборудвам кафето с такива столове. Удобни или не-такива са, няма други. Няма сепарета с дивани. Мога да ти предложа друг стол от същия вид, нищо повече. Възможно е да съм сгрешил в избора си на столове, да не са най-удобните за теб, но да са удобни за мен, за други...

Не ти е съвсем правилен примера. Ако следваме логиката на събитията и ги приравним с примера, аз влизам с заведението ти, съгласявам се с обстановката и цените, поръчвам си няколко неща, плащам си и за следващите няколко посещения, които възнамерявам да направя, след което ти ми сменяш стола с неудобен и ми заявяваш, че ако не ми харесва мога да напусна, както и че нямам право да се оплаквам от промените - въпреки че съм предплатил за услугите ти, базирайки се на това което съм видял в началото. Ако се върнем към играта, досега не съм видял някой да се е оплакал от нещо, което е било известно от самото начало, само от разни недобре премислени нововъведения.

Ако пък генерализираме, не случайно най-големия проблем на българския бизнес е липсата на предвидимост, и лошото отношение към клиентската база, но кога ли ще разберете, че можеш да хванеш повече мухи с капка мед, отколкото с бидон оцет.
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 01:51:03 от john.smith1972 » Активен

Amat victōria cūram
TooEasy
Редник
*

Karma: +11/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #792 -: Февруари 11, 2011, 01:48:49 »

Твърда лесна е знаеш коя и оня знае (оня съм аз)
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #793 -: Февруари 11, 2011, 01:50:00 »

Е сега аз отворих темата за заведения като ясен и лесен пример и не че имам изисквания към модераторите освен да са малко по-меки с играчите поне докато им говорят в очите или директно в нета!И аз съм работил 13г с хора и с клиенти и то не само българи и ми е до болка познато всичко,но да влезе някой недоволен в офиса и да му кажа като не му изнася да се разкара,не съм си позволявал,ако че са ми слаби ангелите!
Има 100 теми по тоя въпрос с най-различни заглавия..Получава се конкретен отговор , ама той не се харесва на някой и спора продължава..Ако обаче заключат темата - няма демокрация..Да го кажа така - отиваш на рецепцията и казваш че искаш стая с джакузи и изглед към Витоша..Казват ти че няма стая с джакузи и се намираш в Стара Планина..Избираш - или наемаш стая от предлаганите или тръгваш посока Витоша..И тук така - това е играта , това са решенията , това са отговорите..Или играеш или не. *pardon* Опция 2 - наел си стаята безплатно и си плащаш само за телевизота и джакузито..Утре ти казват - в тази стая ще има и сауна..Ако искате останете , ако искате - недейте..Това което сте платили , сте го ползвали..Стаята ви е без пари..Пак избираш - или плащаш и за сауната или търсиш друго..Та мисълта ми е , че всеки има право на избор да играе или не нещо и в каква стая да спи..Възползвайте се от правото си , вместо да се карате с модовете , от които нищо не зависи.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #794 -: Февруари 11, 2011, 01:53:52 »

Никога не отвръщам грубо на нормални постове. Твоят беше такъв и затова отговорът ми беше нормален. За разлика от поста на оня твърде лесния. Няма начин да съм любезен. Каквото повикало, такова се обадило.
Естествено, не мога да не се съглася с примера ти. Да, има още какво да се желае в обслужването на играчите. Прави сте, че когато плащате за дадена екстра, трябва да я получавате според описанието. Не може да има спор тук. Но не сте прави да казвате на собствениците какво да правят с играта си, дали да променят геймплея и кога. Т.е. може да си кажете мнението, но не може да държите на всяка цена да се съобразят с вас. Ето това се опитвам да обясня.
ААА можело значи!Имах си аз да казвам на собствениците как да си ръководят бизнеса!Той си е техен и те си решават пък каквото стане!Ние просто се мъчим да прокарваме идеи които почти никога не се одобряват и ние или си траем или мрънкаме или бойкотираме или си тръгваме!В интерес е на всички нашият глас да се чува повече и да се съобразявате с него в по-голяма степен от сега!От личен опит знам,че и на вас не ви е лесно,но една идея нагоре в отношението ви ще се отрази добре на всички! Smiley
Активен

Умри,но не се предавай!
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!