Imperia Online България  
Април 27, 2024, 18:24:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121634 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #765 -: Февруари 10, 2011, 23:42:22 »

Един пример за Крум, защото това което написа че подаръжите не влиаят на развитието на играта е меко казано смешно.
С един приятел играхме 5 международен и беше 1ви по нето аз 2ри и кавото и да правех не можех да го стигна (много по силен играч от мен)
Тук почнахме от самото начало и разбира се беше с по добра икономика от мен, но за празниците замина да празнува в чужбина и остави акаунта на негов съотборник от предни ери да го гледа да не пуска мод.
И като се прибра на 3ти януари ме пита какво е станало, как съм с повече от 2 пъти нетни точки спрямо него.
Е на този играч ерата свърши още тогава и аз мога само да съжалявам че един от най силните играчи няма да ми помага в предстоящите битки.
Е сега нека някой ми обясни как подаръците не променят нищо?Huh?Huh???
Активен

Стачка!
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #766 -: Февруари 10, 2011, 23:52:05 »

100 часа армия 100 часа ресурс и всички гилдии с които всичко е по-бързо и по-евтино,а кредити подарени бол за всички часови доходи и конструктивни часове и нямаш грижа заради празнична защита и с реса пускаш провки заселваш ги с население от армия и ги развиваш с реса от разспускането на подарената армия и ето че за празниците си се обзавел с 3-4 развити и населени провки за има няма седмица,иначе ще ти отнеме месец-два!И това ако някой ми каже,че не е як скок напред здраве да е,пък както искате го формулирайте по часове дни и проценти! Grin Grin Grin
« Последна редакция: Февруари 10, 2011, 23:54:04 от bobbybul » Активен

Умри,но не се предавай!
greedy
Лейтенант
***

Karma: +28/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


the most distrusted member


Профил
« Отговор #767 -: Февруари 10, 2011, 23:56:48 »

100 часа армия 100 часа ресурс и всички гилдии с които всичко е по-бързо и по-евтино,а кредити подарени бол за всички часови доходи и конструктивни часове и нямаш грижа заради празнична защита и с реса пускаш провки заселваш ги с население от армия и ги развиваш с реса от разспускането на подарената армия и ето че за празниците си се обзавел с 3-4 развити и населени провки за има няма седмица,иначе ще ти отнеме месец-два!И това ако някой ми каже,че не е як скок напред здраве да е,пък както искате го формулирайте по часове дни и проценти! Grin Grin Grin
не е само това....то да ми се струпа войска за 100 часа доход на куп,пък да видим тогава на колко играчи за норматив мога да объркам играта за месеци напред
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #768 -: Февруари 11, 2011, 00:04:35 »

не е само това....то да ми се струпа войска за 100 часа доход на куп,пък да видим тогава на колко играчи за норматив мога да объркам играта за месеци напред

Много правилно!Затова сме за игра без доходи,подаръци и всякакви бонуси!Има сто начина за печалба от интернет,сайтове и онлайн игри!Собствениците на Гугъл и Фейсбук не са ми взели и една стотинка досега,а са натрупали милиарди и всички са доволни от тях!
Активен

Умри,но не се предавай!
TooEasy
Редник
*

Karma: +11/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #769 -: Февруари 11, 2011, 00:33:03 »

Къде сравняваш файса и гооглето техните собственици и основатели имат акъл.Тука при кои да го търсиш тоя акъл при Крум или някой друг дето дава посредствени отговори.В споменатите 2 компании се търси постоянно как потребителите да бъдат по доволни и по лесно да използват търсачките или социалната мрежа а тука гледат как да ти го набият.Това е за съжеление положението на някои потребителите са увеличават на други намаляват.
Активен
viki4
Гост
« Отговор #770 -: Февруари 11, 2011, 00:54:44 »

ох наслада, сладка наслада  Undecided Cry Grin

Активен
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #771 -: Февруари 11, 2011, 00:58:56 »

Леле Вики, не вкарвай такова изкушение  Grin
Активен

Стачка!
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #772 -: Февруари 11, 2011, 01:03:53 »

Къде сравняваш файса и гооглето техните собственици и основатели имат акъл.Тука при кои да го търсиш тоя акъл при Крум или някой друг дето дава посредствени отговори.В споменатите 2 компании се търси постоянно как потребителите да бъдат по доволни и по лесно да използват търсачките или социалната мрежа а тука гледат как да ти го набият.Това е за съжеление положението на някои потребителите са увеличават на други намаляват.

Значи ти твърдиш, че тук гледат как да ти го набият... А какво правиш тук тогава? Дали пък затова не се навърташ наоколо? Да не би да ти харесва? М?
Активен

bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #773 -: Февруари 11, 2011, 01:09:29 »

Значи ти твърдиш, че тук гледат как да ти го набият... А какво правиш тук тогава? Дали пък затова не се навърташ наоколо? Да не би да ти харесва? М?
Е как пък един път не реагирахте малко по-различно?!Как не измислихте нещо друго!Само някой недоволен да се обади и веднага се появява нещо от сорта "На който не му изнася да си ходи"!
Активен

Умри,но не се предавай!
TooEasy
Редник
*

Karma: +11/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #774 -: Февруари 11, 2011, 01:12:52 »

Не просто се радвам на модераторчетата като тебе ,които пишат колкото да отчетат действие ,което ти доказа мерси!!!А аз пиша по темата за подаръците само и си казвам мнението.Докато ти само се чудиш кво ли да не напишеш само не по нея.Лека вечер приятно безмисленно дежурсво пред форумчето.
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #775 -: Февруари 11, 2011, 01:14:05 »

До кога ще се пазарите не ми е ясно.
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #776 -: Февруари 11, 2011, 01:16:45 »

Е как пък един път не реагирахте малко по-различно?!Как не измислихте нещо друго!Само някой недоволен да се обади и веднага се появява нещо от сорта "На който не му изнася да си ходи"!

Надявам се не считаш за вероятно собствениците да се съобразяват с желанията на всеки малоумник?

П.П. "Малоумник" се отнася само за малоумниците, не се отнася за нормалните хора, които поднасят нормално претенциите си.
Активен

bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #777 -: Февруари 11, 2011, 01:17:13 »

До кога ще се пазарите не ми е ясно.
Докато сме ви клиенти и докато сме недоволни!
Активен

Умри,но не се предавай!
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #778 -: Февруари 11, 2011, 01:18:50 »

И като се прибра на 3ти януари ме пита какво е станало, как съм с повече от 2 пъти нетни точки спрямо него.
Е на този играч ерата свърши още тогава и аз мога само да съжалявам че един от най силните играчи няма да ми помага в предстоящите битки.
Е сега нека някой ми обясни как подаръците не променят нищо?Huh?Huh???

Tuka нещо не ми се връзва , нема начин да станеш два пъти повече . И при нас в бг6 беше така втория по нетни събра много подаръци (52 бр ) по коледа и вдигна 250-300 к нето от войска , което беше разликата. То  доведе пък до  подаръци (49 бр)  до Атилчо за НГод , за да може да компенсира  , което ми струва около +50 лв  сметка на телефона ,за което не съжалявам, щото Аtila7777  си беше най-доброто асс и не си струваше заради едни подаръци да загуби нетото  Grin Grin Grin  Не че не го праснахме после Eldorado за всеки случай  Wink
Единствено може да е станало това в началото на играта , когато всичко тепърва предстои и можеш да вземаш решения, по-сложно е като ти го натресат накрая  *crazy*
Активен

bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #779 -: Февруари 11, 2011, 01:22:00 »

Надявам се не считаш за вероятно собствениците да се съобразяват с желанията на всеки малоумник?

П.П. "Малоумник" се отнася само за малоумниците, не се отнася за нормалните хора, които поднасят нормално претенциите си.
Ами само да дам нещо за пример!Представи си,че си собственик на заведение или магазин в моя квартал,а аз съм ти клиент който идва един ден недоволен от предлаган от теб продукт или услуга!Как ще постъпиш?Ще ми се направиш на отворен и ще ме изгониш ли?Не ми се вярва!А искаш ли да ти дам истински пример?
Активен

Умри,но не се предавай!
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!