Imperia Online България  
Април 28, 2024, 03:29:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121724 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #750 -: Февруари 10, 2011, 21:48:26 »

Лидера им ще отговори!!!писах си с него в играта!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #751 -: Февруари 10, 2011, 22:15:53 »

Ще се повторя от темата преди 1 месец. Дали 40, 80, 100 или 200 часа действително променят толкова драстично едногодишна ера? Каква част от 1 година са 40 часа? От следният цитат не звучи да е толкова основополагащо дори и за протестиращ:

Тук не може да се говори за обективен критерий колко часа променят една ера, проблема е, че това не е зададено в правилата, и оттам идва промяната в гейм плея. Например всички знаем за 10 часовия доход още в началото, и базирайки се на това дали ще играем с, или без кредити си правим някаква стратегия какво, кога, и как да развиваме по сектори. Когато за пръв път се появиха подаръците нямахме база за оценка какво влияние оказват на играта, но след това в ретроспектива очевидно се обединихме около тезата, че са по-скоро деструктивни.

По този повод именно беше предложението ми за компромис включващ подаръците да се ограничат до гилдии, премиум и диаманти, и да не включват повече ресурс и армия. Със сигурност тогава подаръците по време на "happy hour" ще са пак много привлекателни, като в същото време ще се премахне основанието за бойкот от наша страна. Или може да останем в рамките на стратегиите си и да проверим дали ние - играчите - сме по-убедени че подаръците видоизменят играта в неправилна посока, или вие - екипа - сте прави в преценката си, че не го видоизменят, и освен това сте убедили нас в това.
« Последна редакция: Февруари 10, 2011, 22:17:54 от john.smith1972 » Активен

Amat victōria cūram
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #752 -: Февруари 10, 2011, 22:37:56 »

Всички знаем че подаръците промениха много играта.
Крум ни има за много глупави.
Активен

Стачка!
greedy
Лейтенант
***

Karma: +28/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


the most distrusted member


Профил
« Отговор #753 -: Февруари 10, 2011, 22:39:11 »

Имаме 3 издънки при нас Shocked:1 издънка:niki-vd - той се присъедини към нас снощи и казва че не е знаел за уговорката и ще постъпи с подаръците както и другите който са с подаръци до в момента,било то на пазара или друга врътка,както се споразумеем .Издънки номер 2 и 3 са плод на един и същи играч който най-вероятно с добри помисли( далече съм от мисълта за провокация) ги е пуснал....единия се съгласи веднага с премахването,а другия го чакам да се появи на линия.Май при нас се получи най-голямата излагация.Благодаря за което на колегите ми в съюза.
Активен
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #754 -: Февруари 10, 2011, 22:41:46 »

Всички знаем че подаръците промениха много играта.
Крум ни има за много глупави.

След още 3 дни ще се види дали сме чак пък толкоз глупави, че играейки играта да не разбираме какво е добре за нея Smiley.
Активен

Amat victōria cūram
greedy
Лейтенант
***

Karma: +28/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


the most distrusted member


Профил
« Отговор #755 -: Февруари 10, 2011, 22:42:06 »

И другия е готов да го премахне или откаже или каквото и да е.
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #756 -: Февруари 10, 2011, 22:44:24 »

iznerven от съюз virgo ги е подарил фалангите!Кой е той и какъв им е съюза идея си нямам и не съм ги чувал!Добре е,че са спрели навреме!
Активен

Умри,но не се предавай!
greedy
Лейтенант
***

Karma: +28/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


the most distrusted member


Профил
« Отговор #757 -: Февруари 10, 2011, 22:47:28 »

и на него писах да попитам защо но отгово нямам все още
Активен
greedy
Лейтенант
***

Karma: +28/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


the most distrusted member


Профил
« Отговор #758 -: Февруари 10, 2011, 22:48:50 »

а когато се появи във форума BuTaMuH_C ще обясни останалото
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #759 -: Февруари 10, 2011, 22:50:32 »

а когато се появи във форума BuTaMuH_C ще обясни останалото
*ok*
Активен

Умри,но не се предавай!
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #760 -: Февруари 10, 2011, 23:00:02 »

Не ми е работа да ви се меся , но ми се струва , че наи-добрата компенсация за получените подараци ще е след като се разбере в понеделник на колко часа добив се равняват , потърпевшите да си извадят работниците от мините за същото време . И да си назначите някои с висок спаи да следи дали ще устискат наистина толкова часа без да копат   Wink
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #761 -: Февруари 10, 2011, 23:06:30 »

Не ми е работа да ви се меся , но ми се струва , че наи-добрата компенсация за получените подараци ще е след като се разбере в понеделник на колко часа добив се равняват , потърпевшите да си извадят работниците от мините за същото време . И да си назначите някои с висок спаи да следи дали ще устискат наистина толкова часа без да копат   Wink
Добра идея.
А може и да съберат реса в една провка и другите да са на нула за да може тези кохто невярват да ги слухтят.
Активен

Стачка!
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #762 -: Февруари 10, 2011, 23:07:02 »

Решенията който се взимат ми се виждат доста крайни ,  едно разумно решение на  тези подаръци са гилдиите , по време на Happy hour си  ги

купете  на половин цена  *YEEES!*
Активен

john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #763 -: Февруари 10, 2011, 23:17:33 »

Решенията който се взимат ми се виждат доста крайни ,  едно разумно решение на  тези подаръци са гилдиите , по време на Happy hour си  ги

купете  на половин цена  *YEEES!*

Е да де, нали точно затова го предложих. Но понеже няма как да се контролира дали се получават само гилдии, диаманти и премиум, се налага да бойкотираме всички подаръци.
Активен

Amat victōria cūram
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #764 -: Февруари 10, 2011, 23:17:39 »

Решенията който се взимат ми се виждат доста крайни ,  едно разумно решение на  тези подаръци са гилдиите , по време на Happy hour си  ги

купете  на половин цена  *YEEES!*
За това казахме ще се се прецени след края на ........
Активен

Стачка!
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!