Imperia Online България  
Април 28, 2024, 02:50:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121721 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #735 -: Февруари 10, 2011, 16:53:56 »

Някакъв охлюв преди време ме питаше дали са ми казвали,че съм гъз, сега ти ме питаш как да не ме напсува човек.  Grin
Псувай на воля, нито оня наказах, нито пък теб ще накажа, ако ме напсуваш. За обиди към мен никого не наказвам.  *pardon*

Да се върнем на въпроса... Та, господин ТвърдеЛесен, моето твърдение е, че десетчасовия доход изкривява много повече геймплея, що се отнася до бонуси, свързани с плащане. На 24 часа имаш 10 платени като бонус! Приблизително около 42 процента! Дори и да приемем, че подаръци ще има 10 пъти през годината (готов съм да се обзаложа, че няма да са и наполовина), това прави 400 часа за една ера. Една ера трае приблизително 8760 часа или бонусите от подаръци ще са около 20 процента.
И повтарям въпроса си-защо не протестирате против платени бонуси, даващи 42 процента предимство, а протестирате против такива, даващи 20 процента?
ЗАЩОТО 10-ЧАСОВИТЕ ДОХОДИ СА ЗАЛОЖЕНИ В ИГРАТА!!!Като почне ерата знаем че има 10-часови и 6-часови според класирането!!!А неможете да ни правите на балами и да си измисляте хиляди нововъведения след започването на ерата!!!пак ще Ви кажа Джеймс нововъведенията ги правите преди началото на ерите ще е хубаво да се съпбщават преди почването на дадена ера!!!Казах Ви ще ни изгубите като клиенти!!!Също така и проблема с атаките никой не го решава!!!Ами аз ако имам още 5-6 такива проблеми и си бия мода!!!За какво да я играем тая игра като нито може да се бием нито всичко е в нашите собствени сили и възможности!!!
« Последна редакция: Февруари 10, 2011, 17:01:24 от kopara » Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #736 -: Февруари 10, 2011, 17:00:59 »

ЗАЩОТО 10-ЧАСОВИТЕ ДОХОДИ СА ЗАЛОЖЕНИ В ИГРАТА!!!Като почне ерата знаем че има 10-часови и 6-часови според класирането!!!А неможете да ни правите на балами и да си измисляте хиляди нововъведения след започването на ерата!!!пак ще Ви кажа Джеймс нововъведенията ги правите след началото на ерите ще е хубаво да се съпбщават преди почването на дадена ера!!!Казах Ви ще ни изгубите като клиенти!!!Също така и проблема с атаките никой не го решава!!!Ами аз ако имам още 5-6 такива проблеми и си бия мода!!!За какво да я играем тая игра като нито може да се бием нито всичко е в нашите собствени сили и възможности!!!

Пак да попитам-когато се появиха подаръците Вие, г-н Копар,протестирахте ли?
Активен

kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #737 -: Февруари 10, 2011, 17:03:16 »

Пак да попитам-когато се появиха подаръците Вие, г-н Копар,протестирахте ли?
Да господин Джеймс може да видите темите от коледа!!!Тогава даже писах и за бъга който дори и сега не сте го отстранили,а именно че може да се види даден човек докъде е стигнал с войската икономиката и така нататък!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #738 -: Февруари 10, 2011, 17:16:54 »

Да господин Джеймс може да видите темите от коледа!!!Тогава даже писах и за бъга който дори и сега не сте го отстранили,а именно че може да се види даден човек докъде е стигнал с войската икономиката и така нататък!!!

О да, сега видях:
Незнам докога ще ги има обаче вече има доста хора с по над 30 подаръка Grin Grin :DДа са им честити и да ги отварятб с голям трепет Tongue Tongue Tongue
Току що пратих подарък и пишеше че ще са на половин цена а ми взе колкото си струват???Някакви идеи???
А между другото докога ще могат да се изпращат подаръци!!!Аз поне не видях никъде срок!!!
Така си е!!!На теб незнам дали ти е приятно че знам какви войници можеш да правиш и какъв ти е дохода но на мен не ми е приятно!!!Само за това ме е яд че всеки може да гледа всеки какво има!!!Относно подаръците като идея е добре но пак не са изпипали детайлите!!!
Активен

kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #739 -: Февруари 10, 2011, 17:19:37 »

Не си мисля, а съм сигурен базирайки се на поведението им предишната ера. Ти си бъди сигурен в каквото искаш, лошо няма, а в това време аз ще ползвам форума по предназначение - за да изразявам мнението си.
Това мнение нещо много "сигурно", а като се окаже че дрънкаш пълни глупости и от много сигурен да не излезнеш много некомпетентен и смешен. И ще поднесеш ли извинение, когато думата бъде ударжана, тъй като на такива силни думи, това е логичното продължение - извинение. И сегашният лидер на Guardians (TheKeePers) не е чак толкова мил и добродушен да търпи такива лъжливи твърдения, така че по-внимателската малко с твърденията за моя съюз. Относно мин. ера действията ни бяха провокирани, 1во от многобройните шпионки, че съюзник праща ли по 30 spy-a на ден? И 2ро от факта, че видите ли армиите щяхте да си сгазите селяните да бягате.
REZO
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #740 -: Февруари 10, 2011, 17:24:03 »

О да, сега видях:
Да погледнете датите и часовете на постовете ми!!!Аз по принцип се боря поне в една от класациите да съм в топ 20!!!И сега казвам защо съм пращал подаръци и получавал съответно-елементарно е след като видях че се менкат над 30 подаръка нормално е и аз да разменя долу горе толкова!!!Като цяло бях ротив тия подаръци!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #741 -: Февруари 10, 2011, 17:45:25 »

Предлагам ти 2 неща:
1. Да не го играеш секретарка на Резо и той сам да си пише постовете във форума;
2. Да използвате темата за "Подаръците" само за дискусия за подаръците...Всякакви други спорове - лични, игрови и т.н. да изнесете извън тази тема, на друго място


Lady, поста е относно думата ми за подаръците, т.е. е по темата.
А 2рата част отговор на "обосновката" на john.smith
П.С. Извинявам се че не пиша чрез своя регистрация, но не се подвизам из форума точно заради подобни типажи, просто трябва да отдам цялото си време за да отговарям на глупости. Сега не се сдържах, тъй като не просто подлагат думата ми под въпрос, че чак и сигурни..Smiley
Хайде със здраве от мен:)
РЕЗО
« Последна редакция: Февруари 10, 2011, 17:50:53 от kopara » Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #742 -: Февруари 10, 2011, 17:48:12 »

Да погледнете датите и часовете на постовете ми!!!Аз по принцип се боря поне в една от класациите да съм в топ 20!!!И сега казвам защо съм пращал подаръци и получавал съответно-елементарно е след като видях че се менкат над 30 подаръка нормално е и аз да разменя долу горе толкова!!!Като цяло бях ротив тия подаръци!!!

Едва сега разбирам огромната морална дилема, в която сте изпаднал г-н Копаре. Да получиш 30 подаръка, при положение, че си против тях! Сега разбирам какво Ви е коствало отварянето на всеки един от тях. Сега оценявам огромния компромис, който сте направил. Вече разбирам какво Ви е било тогава. Само не разбирам с какви очи човек, получил 30 подаръка, си позволява сега да протестира против тях. И кое е вярно-твърдението, че подаръците са добър замисъл или че са лош?

П.П. Само за информация-аз получих 5 подаръка по Коледа. И мисля, че е ясно, че ако имах желание, можеше да получа много повече от 30...
Активен

kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #743 -: Февруари 10, 2011, 17:59:38 »

Едва сега разбирам огромната морална дилема, в която сте изпаднал г-н Копаре. Да получиш 30 подаръка, при положение, че си против тях! Сега разбирам какво Ви е коствало отварянето на всеки един от тях. Сега оценявам огромния компромис, който сте направил. Вече разбирам какво Ви е било тогава. Само не разбирам с какви очи човек, получил 30 подаръка, си позволява сега да протестира против тях. И кое е вярно-твърдението, че подаръците са добър замисъл или че са лош?

П.П. Само за информация-аз получих 5 подаръка по Коледа. И мисля, че е ясно, че ако имах желание, можеше да получа много повече от 30...
Ако не сте забелязал Джеймс тук които протестираме също получиха над 30 подаръка по коледа(за справка моите бяха 29 или 33 не съм сигурен но не е от такова голямо значение)!!!След това поне аз разбрах че заради тия подаръци хвръкнах в точките доста изкуствено!!!Вече ми се струва че Вашето е заяждане!!!А това Вие колко подаръка сте получил и колко сте можели да получите слабо ме интересува!!!Отначало си мислех че са добре като замисъл защото си мислех че има някакъв лимит,но после като видях хора с по над 50 подаръка бях твърде против!!!Ами това е засега господин Джеймс,ако имате някакви други въпроси питайте!!!
« Последна редакция: Февруари 10, 2011, 18:01:17 от kopara » Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #744 -: Февруари 10, 2011, 18:17:55 »

Не ви ли омрзна темата с подаръци , лично за мен нищо не променят 40 час добив или някой да си земе армия ,темата става банална когато се зне  колку е лимита,
 [:-}
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #745 -: Февруари 10, 2011, 19:28:47 »

Не, само аз ще направя едно малко уточнение. Лимит имаше и той бе 100-часов доход. В момента в който играч получеше сумарно армия и ресурс и удареше "тавана" на този лимит повече от това нямаше как да получи.Така, че и 50 подаръка да е получил някой, останалите над лимита са били гилдии или премиум
А възможно ли е получаване на такава армия за играч който играе ера започнала на 08.11.10г.Копиеносци 16175
Стрелци 148343
Тежки стрелци 5821
Общо войска 170339!!!+ това играча е получавал и ресурс не само армия!!!Незнам как става тоя номер!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #746 -: Февруари 10, 2011, 19:44:06 »

А възможно ли е получаване на такава армия за играч който играе ера започнала на 08.11.10г.Копиеносци 16175
Стрелци 148343
Тежки стрелци 5821
Общо войска 170339!!!+ това играча е получавал и ресурс не само армия!!!Незнам как става тоя номер!!!
     Всеки подарък се равнява на 4 часов добив.При коледният лимит от 100 часа.това са 25 подаръка с армия.Мисля че е възможно
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #747 -: Февруари 10, 2011, 19:55:55 »

Монго постове който нямат нищо общо по темата Smiley
Важното е че всички си дтржат на думата за сега.
Малко остана, незнам дали лимита е 40 или 100 часа, без него е по добре.
Активен

Стачка!
SCOTLAND
Редник
*

Karma: +68/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Y.N.W.A


Профил
« Отговор #748 -: Февруари 10, 2011, 21:10:30 »

фаланги с подаръци ми се появиха на хоризонта  Wink
Активен
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #749 -: Февруари 10, 2011, 21:14:46 »

Да 3-ма от тях вече имат .........
Активен
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!