Imperia Online България  
Април 27, 2024, 22:45:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121676 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #720 -: Февруари 10, 2011, 13:59:16 »

"Хулиган" и "Престъпник" са всичко друго, но не и вербални обиди. Ако някой наистина се чувства обиден от това, което съм написал (а то е написано в контекст, който всички много добре знаят какво означава), значи има някакъв проблем, който мен не ме касае.
А контекстът, в който съм написал тези думи... много добре се знае от всички, които са го разбрали.
И далеч не могат да се сравнят по тежест с "комплексар с власт", "много му е дошла дрогата", "нещастник", "заври си табелката отзад" и останалите епитети, които бях и продължавам да съм принуден да търпя по свой адрес.
Като се вижда недоволство в  дългогодишни и доказали се  играчи може би е редно и вие да се замислите , нали? Напрежението в играта ескалира и след изтриване(абсолютно ненужно) на хрониките във форума .
Съжалявам  ако са Ви обиждали .Задълбочаването на тази криза за никой не е от полза .Време е екипа да излезе с позиция относно играта в един по-дългосрочен план и да отговори на въпросите , отправени към тях.
Активен

Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #721 -: Февруари 10, 2011, 14:24:40 »

За да няма неясноти, ето какво ни казва българският тълковен речник:
1. Обида (Несправедливо оскърбление, засягане на честолюбието, огорчение.)
2. Хулиган (Невъзпитан човек, който грубо нарушава обществения ред и спокойствието на хората; гамен, нехранимайко, хъшлак, хаймана.)
3. Престъпник (Човек, който извършва престъпление.)
Хайде, вижте сега темите, в които тези думи съм ги написал и след това можем да поговорим и за контекста и семантиката.
Зная, че сте филолог и зная, че сте прочел и темата.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #722 -: Февруари 10, 2011, 14:30:58 »

...

И далеч не могат да се сравнят по тежест с "комплексар с власт", "много му е дошла дрогата", "нещастник", "заври си табелката отзад" и останалите епитети, които бях и продължавам да съм принуден да търпя по свой адрес.



И как се стигна до там, че да ги търпите тези обиди?
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #723 -: Февруари 10, 2011, 14:34:51 »

Хайде, вижте сега темите, в които тези думи съм ги написал и след това можем да поговорим и за контекста и семантиката.
Зная, че сте филолог и зная, че сте прочел и темата.
Господин комюнити мениджер,вместо да пишете тук и да си чешите езиците погледнете темата за забраната на атаките!!!Ако може дайте смислен отговор!!!ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА СПАМА В ТАЯ ТЕМА!!!
« Последна редакция: Февруари 10, 2011, 14:37:05 от kopara » Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
viki4
Гост
« Отговор #724 -: Февруари 10, 2011, 14:35:30 »

А дали ще може да прехвърлите въпросите извън обхвата на подаръците в друга тема, защото прелистих 3 страници от излишни коментари за да видя случващото се с протеста.  *pardon*
Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #725 -: Февруари 10, 2011, 14:48:59 »

Никъде, още в началото не е било уточнено, че армията и ресурсът, които един играч може да получи под формата на подаръци при настоящата промоция се равняват на 100 часов добив. Напротив бе уточнено, че става въпрос само за 40 - часов:
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=35217.msg412617#msg412617
Няма разлика и не е имало в размера на подаръците като заложен лимит...
ммм добре Smiley явно аз съм бил нещо в грешка.. Smiley
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #726 -: Февруари 10, 2011, 15:47:58 »

Освен да изчакаме и да видим какво ще стане друго не ни остава. Аз представям реални цифри и факти, твоите как са изчислени? Аз пък най-почтително ще те помоля да редактираш мнението си и да не приписваш мнения на непознати хора. Никога, никого не съм наричал глупак, нито в този форум, нито в играта, нито по пощата, нито са го правили моите колеги, нито някога ще го направим. Отправяш абсолютно недоказани, обидни обвинения към екипа на тази игра, които могат да ти струват достъпа до форума!
                     Ако смятате числата 40, 80, 100, 200 за реални факти,тогава защо не приемате моите.Смятам че сте професионалисти и интелигинтни хора.Сега ще обясня моите числа като на лаици.Лимита на подаръците от една промоционална вълна е 40 часов добив във войска и ресурс.      За два месеца пускате втора промоция.    продължителноста на една ера версия 4 в бг свят- 12 месеца.   Изключвам месеците юли и август защото не виждам каква промоция можете да обявите тогава(може и да греша.Вече доказахте изобретателноста си) и умножавам 40 чосовия додобив по 10.Това са факти и цифри реални колкото изнесените от вас.               Никъде в предния си пост не твърдя че сте нарекли някого глупак.Твърдя че ни смятате за такива.Ето това изречение прилагам като доказателство за моето твърдение"Аз представям реални цифри и факти, твоите как са изчислени?
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #727 -: Февруари 10, 2011, 16:12:40 »

                     Ако смятате числата 40, 80, 100, 200 за реални факти,тогава защо не приемате моите.Смятам че сте професионалисти и интелигинтни хора.Сега ще обясня моите числа като на лаици.Лимита на подаръците от една промоционална вълна е 40 часов добив във войска и ресурс.      За два месеца пускате втора промоция.    продължителноста на една ера версия 4 в бг свят- 12 месеца.   Изключвам месеците юли и август защото не виждам каква промоция можете да обявите тогава(може и да греша.Вече доказахте изобретателноста си) и умножавам 40 чосовия додобив по 10.Това са факти и цифри реални колкото изнесените от вас.               Никъде в предния си пост не твърдя че сте нарекли някого глупак.Твърдя че ни смятате за такива.Ето това изречение прилагам като доказателство за моето твърдение"Аз представям реални цифри и факти, твоите как са изчислени?
Мен ме навеждат на мисълта че по-скоро не разбират играта администраторите!!!Как може човек да твърди че това нещо не влияе на играта!!!Ами да вземем един фермер с 15 провки и някой да му подари армия!!!Колко армия ще получи питам аз???А някой с 10 провки който му е кеф да се бие и се е мъчел да прави армия за да граби фермерите изведнъж срещу него по-голяма армия!!!НЕ Е ЧЕСТНО ГОСПОДА АДМИНИ!!!Доста хора са пред отказване!!!Оправете си бъговете и започнете проверките пак!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #728 -: Февруари 10, 2011, 16:19:09 »

                     Ако смятате числата 40, 80, 100, 200 за реални факти,тогава защо не приемате моите.Смятам че сте професионалисти и интелигинтни хора.Сега ще обясня моите числа като на лаици.Лимита на подаръците от една промоционална вълна е 40 часов добив във войска и ресурс.      За два месеца пускате втора промоция.    продължителноста на една ера версия 4 в бг свят- 12 месеца.   Изключвам месеците юли и август защото не виждам каква промоция можете да обявите тогава(може и да греша.Вече доказахте изобретателноста си) и умножавам 40 чосовия додобив по 10.Това са факти и цифри реални колкото изнесените от вас.               Никъде в предния си пост не твърдя че сте нарекли някого глупак.Твърдя че ни смятате за такива.Ето това изречение прилагам като доказателство за моето твърдение"Аз представям реални цифри и факти, твоите как са изчислени?

Мен ме навеждат на мисълта че по-скоро не разбират играта администраторите!!!Как може човек да твърди че това нещо не влияе на играта!!!Ами да вземем един фермер с 15 провки и някой да му подари армия!!!Колко армия ще получи питам аз???А някой с 10 провки който му е кеф да се бие и се е мъчел да прави армия за да граби фермерите изведнъж срещу него по-голяма армия!!!НЕ Е ЧЕСТНО ГОСПОДА АДМИНИ!!!Доста хора са пред отказване!!!Оправете си бъговете и започнете проверките пак!!!

Да ви попитам нещо-протестирахте ли против десетчасовия доход?
Активен

TooEasy
Редник
*

Karma: +11/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #729 -: Февруари 10, 2011, 16:21:44 »

Да Копара е прав на какъв принцип ги давате ?Бях почти на едни нетни с съюзник и тои получаваше 2 пъти повече ресурси и армия.Къде е равенството ?Няма класация по икономика има по нетни.Това вече май съм го писал , както винаги или е нямало адекватен отговор или е нямало никакъв такъв.Но има ли смисъл да се чудиме българска работа иска само да лапа и да не прави нищо или да прави безмислени неща колкото да отчита действие.
Активен
TooEasy
Редник
*

Karma: +11/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #730 -: Февруари 10, 2011, 16:24:00 »

James как да не те напсува човек кажи ми бе.С 10-часовия неможе да се събудиш с десетки и стотици хиляди армия.С 10-часовия нещата се правят постепенно не се появяват на един път.
Активен
i1978
Гост
« Отговор #731 -: Февруари 10, 2011, 16:24:36 »

Пичове що се косите. Нормално е да искат да лапкат повече  и повече. Аз пък искам да давам ама по-малко това също е нормално. Ако може безплатно- Вече е ясно, че без набиване на доста кинти не се получават нещата. И си реших проблема с вечен мод в 95ти. В 50ти ацц-то ми е дадено на друг човек нека си играе щом иска. Т.е простата сметка, че от мене са назаде с 12 кинта всеки месец по 12 са 144лв. Да наистина в момента  се избиват парите яко, но това ще е до време. Все пак ще се усетят хората. Играта я е имало и ще я има така, че Круме разкарай тоя глупав пост под твоите цитати за края на ИО, че драматизма и присмеха към играчите не е уместен. Аз лично съм разочарован от обслужването на играта от админите и по-конкретно от Крум. ИМа явното несправяне с проблемите и бъговете, които съществуват. Така, че стига сте се пенили ами или пускайте смс-и или набивайте модовете.
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #732 -: Февруари 10, 2011, 16:27:54 »

Да ви попитам нещо-протестирахте ли против десетчасовия доход?
Не съм протестирал защото това нещо се знае в началото на всяка ера!!!За мен е недопустимо да се изменят правилата на играта по средата на ерата!!!!Обявявайте нещата преди старта на дадена ера да знаят клиентите Ви дали да играят или не!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
i1978
Гост
« Отговор #733 -: Февруари 10, 2011, 16:31:47 »

Не съм протестирал защото това нещо се знае в началото на всяка ера!!!За мен е недопустимо да се изменят правилата на играта по средата на ерата!!!!Обявявайте нещата преди старта на дадена ера да знаят клиентите Ви дали да играят или не!!!
Пич и това го дискутирах. Започнах да играя с една безплатна гилдия, която вдигнах до 10то ниво в БГ6 в последствие стана платена. Да добре ама нека свърши ерата и другата ера да е платена. А аз дали ще играя или не и дали ще я плащам си е моя работа. Познай, някой дали отговори тогава от същите тези админи. НИКОЙ. В правилата е записано, че могат да си променят геймплея т.е май, не може и да имаме претенции, но пък е некоректно към нас като потребители на тяхната "стока".
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #734 -: Февруари 10, 2011, 16:46:06 »

James как да не те напсува човек кажи ми бе.С 10-часовия неможе да се събудиш с десетки и стотици хиляди армия.С 10-часовия нещата се правят постепенно не се появяват на един път.

Някакъв охлюв преди време ме питаше дали са ми казвали,че съм гъз, сега ти ме питаш как да не ме напсува човек.  Grin
Псувай на воля, нито оня наказах, нито пък теб ще накажа, ако ме напсуваш. За обиди към мен никого не наказвам.  *pardon*

Да се върнем на въпроса... Та, господин ТвърдеЛесен, моето твърдение е, че десетчасовия доход изкривява много повече геймплея, що се отнася до бонуси, свързани с плащане. На 24 часа имаш 10 платени като бонус! Приблизително около 42 процента! Дори и да приемем, че подаръци ще има 10 пъти през годината (готов съм да се обзаложа, че няма да са и наполовина), това прави 400 часа за една ера. Една ера трае приблизително 8760 часа или бонусите от подаръци ще са около 20 процента.
И повтарям въпроса си-защо не протестирате против платени бонуси, даващи 42 процента предимство, а протестирате против такива, даващи 20 процента?
Активен

Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!