Imperia Online България  
Април 24, 2024, 18:18:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121596 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #705 -: Февруари 09, 2011, 15:04:15 »

бе аз знам само, че има бая хора дет лаеха против подаръците, а сега са накичени с по 3-4 и не виждам тема, в която да изпадат в недоумение от къде са  Grin
Ами защото четеш между редовете!!!! *stop* *stop* *stop*
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #706 -: Февруари 09, 2011, 15:05:29 »

Ами защото четеш между редовете!!!! *stop* *stop* *stop*
ами не, специално тези хорица не са се оплаквали  *pardon*
Активен

SCOTLAND
Редник
*

Karma: +68/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Y.N.W.A


Профил
« Отговор #707 -: Февруари 09, 2011, 15:10:36 »

Превод на български:
"Дайте пари пък другото е без значение"

 Grin *hihi*
Активен
fzr1000
Редник
*

Karma: +7/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 15



Профил
« Отговор #708 -: Февруари 10, 2011, 05:35:25 »

       В ЧЕТВЪРТИЯ ДЕН        Това, което Бог заповядва не е никак сложно, рядко е трудноизпълнимо, но покорството винаги има цена и обикновено не ни се отдава лесно. Днешният стих представя 4 принципа, отнасящи се до Божиите очаквания:
Не поставяй на първо място своите интереси, а Божиите: „…народът Ми, който се нарича с Моето име…“ На чии интереси и приоритети си се посветил – на твоите или на Божиите? (Матей 6:33).
Не разчитай на себе си, а бъди зависим от Бога: „…народът Ми… се смири и се помоли…“ Молитвата ти е най-ефективна тогава, когато смирено и откровено признаеш, че се нуждаеш от Бога.
Остави своята независимост и търси Божиите напътствия: „…и потърси лицето Ми…“ Не може да вървиш в пътя, който сам си избрал и да имаш благодат. Винаги следвай Неговите пътища (Псалм 27:8 и Псалм 37:5).
Не бъди себеправеден, а изпитвай себе си: „…и се отвърне от нечестивите си пътища…“ Докато не поискаш да живееш праведно, Бог не може да работи в живота ти (2 Коринтяни 13:5).
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #709 -: Февруари 10, 2011, 08:19:38 »

Ще се повторя от темата преди 1 месец. Дали 40, 80, 100 или 200 часа действително променят толкова драстично едногодишна ера? Каква част от 1 година са 40 часа? От следният цитат не звучи да е толкова основополагащо дори и за протестиращ:


         Ако бяха само коледните подаръци бих се съгласил с Вас(въпреки че тези които ги ползваха на макс чувствително увеличиха преднината си пред останалите).Но само месец след първата вълна с подаръци вие предлагате втора(със сигурност не и последна).Продължавайки с това темпо какво ще се получи.400, 800, 1000, 2000 часа сериозно ще изменят геймплея.И ако Вие и екипа се опитвате да ни убедите в противното значи че или ни смятате за глупаци или че нищо не разбирате от играта за чиято подръжка отговаряте.Аз смятам че е първото и най-почтително ви моля да престанете с високомерното си държание към участниците в този форум.
« Последна редакция: Февруари 10, 2011, 08:38:36 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #710 -: Февруари 10, 2011, 11:15:57 »

         Ако бяха само коледните подаръци бих се съгласил с Вас(въпреки че тези които ги ползваха на макс чувствително увеличиха преднината си пред останалите).Но само месец след първата вълна с подаръци вие предлагате втора(със сигурност не и последна).Продължавайки с това темпо какво ще се получи.400, 800, 1000, 2000 часа сериозно ще изменят геймплея.И ако Вие и екипа се опитвате да ни убедите в противното значи че или ни смятате за глупаци или че нищо не разбирате от играта за чиято подръжка отговаряте.Аз смятам че е първото и най-почтително ви моля да престанете с високомерното си държание към участниците в този форум.

Освен да изчакаме и да видим какво ще стане друго не ни остава. Аз представям реални цифри и факти, твоите как са изчислени? Аз пък най-почтително ще те помоля да редактираш мнението си и да не приписваш мнения на непознати хора. Никога, никого не съм наричал глупак, нито в този форум, нито в играта, нито по пощата, нито са го правили моите колеги, нито някога ще го направим. Отправяш абсолютно недоказани, обидни обвинения към екипа на тази игра, които могат да ти струват достъпа до форума!
« Последна редакция: Февруари 10, 2011, 12:45:14 от Krum » Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
caso
Редник
*

Karma: +7/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #711 -: Февруари 10, 2011, 12:40:06 »

истината е че не ви пука за нас играчите
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #712 -: Февруари 10, 2011, 12:57:14 »

истината е че не ви пука за нас играчите
*ok*
Активен

Умри,но не се предавай!
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #713 -: Февруари 10, 2011, 13:00:33 »

истината е че не ви пука за нас играчите

Мислиш ли, че на човек, чято заплата зависи точно от тези играчи, няма да му пука за тях?
Активен

tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #714 -: Февруари 10, 2011, 13:12:33 »

Никога, никого не съм наричал глупак, нито в този форум, нито в играта, нито по пощата, нито са го правили моите колеги, нито някога ще го направим. Отправяш абсолютно недоказани....

"Хулигани и престъпници " не е като "глупак" , ама дали  не е обидно  *scratch* ?  Може би  и Отон  не Ви е колега ?

"абсолютно недоказани.... ", естествено след като темата с поста е изтрита. 
Активен

Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #715 -: Февруари 10, 2011, 13:39:35 »

"Хулигани и престъпници " не е като "глупак" , ама дали  не е обидно  *scratch* ?  Може би  и Отон  не Ви е колега ?

"абсолютно недоказани.... ", естествено след като темата с поста е изтрита. 
"Хулиган" и "Престъпник" са всичко друго, но не и вербални обиди. Ако някой наистина се чувства обиден от това, което съм написал (а то е написано в контекст, който всички много добре знаят какво означава), значи има някакъв проблем, който мен не ме касае.

А контекстът, в който съм написал тези думи... много добре се знае от всички, които са го разбрали.

И далеч не могат да се сравнят по тежест с "комплексар с власт", "много му е дошла дрогата", "нещастник", "заври си табелката отзад" и останалите епитети, които бях и продължавам да съм принуден да търпя по свой адрес.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
djidji07
Редник
*

Karma: +39/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #716 -: Февруари 10, 2011, 13:41:12 »

Може ли подаръците да се отварят веднага след като го получа ?
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #717 -: Февруари 10, 2011, 13:44:13 »

Може ли подаръците да се отварят веднага след като го получа ?

Подаръците ще може да се отварят на 14.02 в 12:00 сървърно време
Активен

viki4
Гост
« Отговор #718 -: Февруари 10, 2011, 13:50:07 »

като темата с поста е изтрита. 

Темата не е изтрита Smiley

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=34804.0
Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #719 -: Февруари 10, 2011, 13:55:58 »

имам едно въпросче, в началото като се заговори за подаръците стана ясно че армия и ресурс който даден играч може да получи ще се равняват на 100 часов добив, в последсвие беше намалено на 40 часов добив, а тези които си пращаха подаръци в самото начало на тяхното пускане , дали е възможно да се възползват от по големия лимит който беше в началото, т.е. еквивалента на 100 часовият добив. и какво става ако е така ?
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!