Imperia Online България  
Април 28, 2024, 01:42:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121705 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #690 -: Февруари 09, 2011, 14:27:53 »

Според мен при противоречиви интереси между екип и играчи винаги е по-конструктивно да се потърси компромис удовлетворяващ в някаква степен и двете страни, а в случая и 40 часа твърде драстично променят гейм плей-я. Предполагам само времето и желанието ни да защитим тази си теза в БГ4 ще покаже коя страна е имала печелившата стратегия (екипа да предлага подаръци във вид на ресурс и армия, играчите да бойкотират всякакъв вид подаръци понеже някои видове много видоизменят играта.) 

Ще се повторя от темата преди 1 месец. Дали 40, 80, 100 или 200 часа действително променят толкова драстично едногодишна ера? Каква част от 1 година са 40 часа? От следният цитат не звучи да е толкова основополагащо дори и за протестиращ:

аз лично съм против КНИЖАРЯ да излиза в мод заради тази битилка фалшиво вино с грозна панделка, човека за 2 дни може за провка да си събере, а с този подарък едва ли ще може да направи нещо стоиностно с което да промени хода на играта, то без това изчезнаха двучасовите, по-същото време (съвпадение), така че поне един компенсиран да има  Grin Grin Grin

Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #691 -: Февруари 09, 2011, 14:28:26 »

Нека си праща!После ще чистим бонусите!Ако е само един калпазанина добре ще е! Grin
Активен

Умри,но не се предавай!
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #692 -: Февруари 09, 2011, 14:46:13 »

Ще се повторя от темата преди 1 месец. Дали 40, 80, 100 или 200 часа действително променят толкова драстично едногодишна ера? Каква част от 1 година са 40 часа? От следният цитат не звучи да е толкова основополагащо дори и за протестиращ:



Превод на български:
"Дайте пари пък другото е без значение"
Активен

Стачка!
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #693 -: Февруари 09, 2011, 14:47:28 »

да те кара някой насила Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #694 -: Февруари 09, 2011, 14:47:57 »

А работата покрай danieljd намерисва, ако кредитите си бяха негови щеше да прави мизериите в щастливия за админите час Smiley
Активен

Стачка!
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #695 -: Февруари 09, 2011, 14:48:28 »

да те кара някой насила Smiley
Не.
Активен

Стачка!
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #696 -: Февруари 09, 2011, 14:49:54 »

ми тогава  ....100 страници с тия подаръци ,след като вече сте се разбрали /даже и за нежеланите/
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #697 -: Февруари 09, 2011, 14:50:57 »

Съжалявам, но подаръци няма да бъдат трити. Първо няма предвидена такава функционалност, второ подобни прецеденти няма да направят услуга нито на мен, нито на теб. Ако някой толкова държи да му е чиста съвестта с подаръците може да избере:
- възможност 1 - ваканционен мод
- възможност 2 - вади всички работници от мините

Така всеки подарък армия или ресурси, който се получи ще съдържа 0 ресурс/армия.

Организирате протест - хубаво, имате трибуна в тази тема, въздържате се от обиди и вулгарности и никой не ви закача, само едно нещо ми стои някак си противоречиво. Протестирате срещу нас и нашите методи, а търсите от нас помощ за да подкрепим протеста премахвайки подаръци.  Huh? Според мен щом се нагърбвате с такава задача, значи трябва да отчетете факта, че са възможни саботажи и провокации и да се справите сами с тях. Все едно Мубарак да нареди на армията да помага на протестиращите да трошат. Няма логика в това.

Подаряването на армии и ресурси в момента е още по-ограничено и от коледно-новогодишната сесия, където подаръците бяха лимитирани до 100 часа добив. Лимитът сега е значително орязан до 40 часа. Именно тези подаръци са предпочитани.
Според мен не ги триете защото ако ги изтриете хората които ги пращат ще спрат а това за вас е неизгодно от икономическа гледна точка!!!Не че неможете а не искате!!!А това че протестираме срещу вас към кой да се обърнем щом не към вас!!!Към ХАКЕРА ЛИ???Та сами си преценете дали да ги изтриете или не!!!Ние в БГ4 няма да пращаме подаръци нито сега нито на 8-ми март нито на първа пролет нито когато и да било!!!Успешен и ползотворен ден!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #698 -: Февруари 09, 2011, 14:52:22 »

ми тогава  ....100 страници с тия подаръци ,след като вече сте се разбрали /даже и за нежеланите/

 Shocked Някой те е накрали на сила да четеш или Huh???
Активен

Стачка!
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #699 -: Февруари 09, 2011, 14:52:42 »

ми тогава  ....100 страници с тия подаръци ,след като вече сте се разбрали /даже и за нежеланите/
Ние сме се разбрали ,но не виждаш ли че някой иска да направи интрига!!!А и аз се зачудих защо не праща по време на примоцията!!! Grin Grin Grin
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #700 -: Февруари 09, 2011, 14:52:49 »

Превод на български:
"Дайте пари пък другото е без значение"

 Grin Grin Grin
Активен

Умри,но не се предавай!
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #701 -: Февруари 09, 2011, 14:54:08 »

умръзва брат ... колкото и да се стремим да не обръщаме внимание .Разбирам да не се бяхте уточнили ,ама то повече от това накъде.Или сега само списък ще правите на неисканите опаковки.
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #702 -: Февруари 09, 2011, 14:57:53 »

Чети по приятни тями за теб, нас това ни вълнува и ни е интересно.
Активен

Стачка!
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #703 -: Февруари 09, 2011, 15:00:50 »

Чети по приятни тями за теб, нас това ни вълнува и ни е интересно.
*ok*
Активен

Умри,но не се предавай!
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #704 -: Февруари 09, 2011, 15:02:08 »

бе аз знам само, че има бая хора дет лаеха против подаръците, а сега са накичени с по 3-4 и не виждам тема, в която да изпадат в недоумение от къде са  Grin
Активен

Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!