Imperia Online България  
Април 27, 2024, 23:12:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121681 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
fzr1000
Редник
*

Karma: +7/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 15



Профил
« Отговор #675 -: Февруари 09, 2011, 03:16:09 »

СПОРАЗУМЕНИЕ СРЕЩУ ПОДАРЪЦИ     резултат  2:0 два дена  нула нарушения на споразумението
« Последна редакция: Февруари 09, 2011, 03:26:22 от fzr1000 » Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #676 -: Февруари 09, 2011, 03:43:15 »

Аз пък подаръци ще давам, колкото си искам  Tongue
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #677 -: Февруари 09, 2011, 03:44:44 »

Аз пък подаръци ще давам, колкото си искам  Tongue

Но само на жена си, и то истински, сладкарницата и винарната, ги оставям на екипа.... Smiley
Активен

fzr1000
Редник
*

Karma: +7/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 15



Профил
« Отговор #678 -: Февруари 09, 2011, 04:51:49 »

      ТРЕТИ ДЕН ОТ СПОРАЗУМЕНИЕТО.  И „подир три дни" „Ще ни оживи в два дни, в третия ден ще ни издигне, и ние ще живеем пред лицето Му". Това е денят на избавлението
« Последна редакция: Февруари 09, 2011, 05:13:09 от fzr1000 » Активен
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #679 -: Февруари 09, 2011, 07:21:11 »

До играчите от вега и гардиян.
Сега се борим всички срещу подаръците.
А спора кой е по добрия съюз може да се реши с една война, иначе си е просто лаене.
Активен

Стачка!
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #680 -: Февруари 09, 2011, 09:06:52 »

имате право обаче да отблокирате WTN
Аз го блокирах и няма да бъде отблокиран. Кратичко съм му обяснил защо е наказан.  *pardon*
Активен

gigi bigi
Редник
*

Karma: +9/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 6



Профил
« Отговор #681 -: Февруари 09, 2011, 11:08:26 »

БРАВО!!! Чудесна инициатива.
Но както обикновено се оказва, че е хубава работа ама българска *pig* (винаги ще се намери поне едно прасе, което да вмирише цялата обстановка).
И играта беше много хубава. Даже прекрасна. Но............... Колкото по-богат, толкова по-богат!!!!!!  *BOSS*
« Последна редакция: Февруари 09, 2011, 11:10:25 от gigi bigi » Активен

За всеки от нас е полезно да се занимава с действителната стойност на нещата. Само така можем да проумеем, че някои наши ангажименти, които до сега сме смятали за важни, са само пилеене на време.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #682 -: Февруари 09, 2011, 11:35:41 »

понеже от друг случаи знам че Крум пак ще каже че не е получил нищона съпорта писах сега наново и го пускам и тук-играя с ник knijaria свят бг4- моля да бъдат изтрити получените от мен подаръци

Съжалявам, но подаръци няма да бъдат трити. Първо няма предвидена такава функционалност, второ подобни прецеденти няма да направят услуга нито на мен, нито на теб. Ако някой толкова държи да му е чиста съвестта с подаръците може да избере:
- възможност 1 - ваканционен мод
- възможност 2 - вади всички работници от мините

Така всеки подарък армия или ресурси, който се получи ще съдържа 0 ресурс/армия.

Организирате протест - хубаво, имате трибуна в тази тема, въздържате се от обиди и вулгарности и никой не ви закача, само едно нещо ми стои някак си противоречиво. Протестирате срещу нас и нашите методи, а търсите от нас помощ за да подкрепим протеста премахвайки подаръци.  Huh? Според мен щом се нагърбвате с такава задача, значи трябва да отчетете факта, че са възможни саботажи и провокации и да се справите сами с тях. Все едно Мубарак да нареди на армията да помага на протестиращите да трошат. Няма логика в това.

Нещо по-конструктивно от рекапитулацията на известни факти: не може ли екипа да ограничи подаръците само до гилдии и диаманти?

Подаряването на армии и ресурси в момента е още по-ограничено и от коледно-новогодишната сесия, където подаръците бяха лимитирани до 100 часа добив. Лимитът сега е значително орязан до 40 часа. Именно тези подаръци са предпочитани.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #683 -: Февруари 09, 2011, 11:38:12 »

До играчите от вега и гардиян.
Сега се борим всички срещу подаръците.
А спора кой е по добрия съюз може да се реши с една война, иначе си е просто лаене.

Къде видя спор кой е по-добрия съюз? Спор няма, припомнихме фактите показващи защо на тях не може да се има 100% доверие, че биха спазили джентълменса договорка. Съюза ви, като поддръжници на инициативата, какво смятате да предприемете ако това отново се случи? Дайте да включим и това в договорката, може пък да подейства като някакъв вид спирачка пред "среднощните стратегии".
Активен

Amat victōria cūram
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #684 -: Февруари 09, 2011, 11:46:10 »

Подаряването на армии и ресурси в момента е още по-ограничено и от коледно-новогодишната сесия, където подаръците бяха лимитирани до 100 часа добив. Лимитът сега е значително орязан до 40 часа. Именно тези подаръци са предпочитани.

Според мен при противоречиви интереси между екип и играчи винаги е по-конструктивно да се потърси компромис удовлетворяващ в някаква степен и двете страни, а в случая и 40 часа твърде драстично променят гейм плей-я. Предполагам само времето и желанието ни да защитим тази си теза в БГ4 ще покаже коя страна е имала печелившата стратегия (екипа да предлага подаръци във вид на ресурс и армия, играчите да бойкотират всякакъв вид подаръци понеже някои видове много видоизменят играта.) 
Активен

Amat victōria cūram
caso
Редник
*

Karma: +7/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #685 -: Февруари 09, 2011, 11:46:18 »

Подаряването на армии и ресурси в момента е още по-ограничено и от коледно-новогодишната сесия, където подаръците бяха лимитирани до 100 часа добив. Лимитът сега е значително орязан до 40 часа. Именно тези подаръци са предпочитани.
[/quote]

какво ще рече това че може да получиш четири подаръка с армия и ресурс ли
« Последна редакция: Февруари 09, 2011, 12:14:28 от caso » Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #686 -: Февруари 09, 2011, 13:53:00 »


какво ще рече това че може да получиш четири подаръка с армия и ресурс ли
4 подаръка с армия и 4 с ресурс  от там нататъка гилдии , премиум и диаманти на воля  Smiley
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
flash
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #687 -: Февруари 09, 2011, 14:03:23 »

Пак са ми пратили от danieljd. И на kkk777
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #688 -: Февруари 09, 2011, 14:08:00 »

Пак са ми пратили от danieljd. И на kkk777
Да видях преди малко!!!Е кой е тоя!!!Да се спре!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #689 -: Февруари 09, 2011, 14:16:53 »

А на вас какво ви пука .Като иска да ви праща подаръци да ви праща .Нали се разбрахте след това всичко на пазара на 99 цена и готово .Само си чешете езиците тука.
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!