Imperia Online България  
Април 27, 2024, 17:37:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121626 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
tiesto_
Гост
« Отговор #615 -: Февруари 09, 2011, 01:42:42 »

Инициативата да се играе без подаръци сама по себе си не е лоша, проблема обаче е на две нива: желанието на играчите влиза в конфликт с интереса на собствениците на играта, и липсата на доверие между самите играчи. За съжаление и по двата въпроса не може да се направи нищо, собствениците искат да печелят от играта, което е разбираемо, а доверието е разрушено отдавна и не може да се върне.

Лично аз не си представям как ще видя хора от Guardians/БГ4 с подаръци, и след доста подлото им поведение миналата ера (за незапознатите, някои от играчите им напуснаха съюза им, за да могат да пуснат атаки при действащ съюзен договор с Vega, след което се върнаха в съюза, където изчакаха да им минат атаките, и бяха много горди с "хитростта" си) ще повярвам на приказки, че това са провокации, както и че после ще си върнат подаръците през пазара. Както казват американците, "Fool me once - shame on you, fool me twice - shame on me", тъй че много не виждам как ще стане бойкота на практика, освен ако не искаме да влезнем в ролята на глупаците, които за втори път се връзват на празните обещания на същите хора (доколкото съюзен договор е обещание, и въпросната маневра описана по-горе е нарушение на обещанието).

Най-добре би било ако екипа проумее колко се видоизменя играта с подаръците, и ги ограничи само до гилдии и диаманти, които с удоволствие пак бихме си подарявали.
Неискам да се меша в темата затова ще напиша само 1 забравяш че вие провoкирахте атаките слет като шпионирахте с доста висок шпионаж и може би се надявахте че няма да ви разберем...слет като при съюзен договор шпионирате то за нас стана ясно какви са ви намеренията така че...и друго сегашния съюз е много (почти изцяло) нов състав от предната ера така че не съди за действията от преди.лека вечер!
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #616 -: Февруари 09, 2011, 01:44:21 »

kakvo sega shte ima li podaruci
Колега ти в кой свят играеш и в кой съюз?
Активен

Умри,но не се предавай!
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #617 -: Февруари 09, 2011, 01:45:44 »

Неискам да се меша в темата затова ще напиша само 1 забравяш че вие провoкирахте атаките слет като шпионирахте с доста висок шпионаж и може би се надявахте че няма да ви разберем...слет като при съюзен договор шпионирате то за нас стана ясно какви са ви намеренията така че...и друго сегашния съюз е много (почти изцяло) нов състав от предната ера така че не съди за действията от преди.лека вечер!
тиесто недеи за друго сме се събрали сега сме едно
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #618 -: Февруари 09, 2011, 01:47:37 »

То и Хаваите са в Тихия океан , ама са американска територия  Grin
ахиликс недеи че с тази география може да се изложиш, пък и ти вече не си админ, моя въпрос бе към админите за WTN не сменяи темата
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
tiesto_
Гост
« Отговор #619 -: Февруари 09, 2011, 01:48:04 »

тиесто недеи за друго сме се събрали сега сме едно
Ясно ми е затова и неискам да се бъркам но някак невърви да се появява и да плюе по съюза и при положение че сегашните както казах са в доста нов състав и си нямат и понятие какво е ставало предната ера за да ги съди така!
Активен
viki4
Гост
« Отговор #620 -: Февруари 09, 2011, 01:48:29 »

kakvo sega shte ima li podaruci

Сирене, дали случайно не познаваш danieljd  Embarrassed
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #621 -: Февруари 09, 2011, 01:49:50 »

(за незапознатите, някои от играчите им напуснаха съюза им, за да могат да пуснат атаки при действащ съюзен договор с Vega, след което се върнаха в съюза, където изчакаха да им минат атаките, и бяха много горди с "хитростта" си)
Чак не знам как да коментирам това  Smiley  И май не си и заслужава  *rose*
Кийпърс - вие сте страхотни хора и приятели в играта и в живота   *beer*

Ако някой не ме познава - аз съм подлото Дели... пазете се,че винаги мога да извадя някой непристоен жокер от ръкава  Grin


тиесто недеи за друго сме се събрали сега сме едно
   да и аз така мислех - извинявай за спама  Sad
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #622 -: Февруари 09, 2011, 01:51:14 »

Неискам да се меша в темата затова ще напиша само 1 забравяш че вие провoкирахте атаките слет като шпионирахте с доста висок шпионаж и може би се надявахте че няма да ви разберем...слет като при съюзен договор шпионирате то за нас стана ясно какви са ви намеренията така че...и друго сегашния съюз е много (почти изцяло) нов състав от предната ера така че не съди за действията от преди.лека вечер!
Айде и аз само да кажа,че почнахме да ви шпионираме като взехте да прибирате при вас абсолютно всички които ние пребивахме,т.е. Кийпърс взе да се пълни все с наши врагове,а и наистина ви снимахме,но защо не ни пратихте докладите след като ударихте Книжаря?Нали бяхме съюзници?Писах на трима човека,а дори нямаше отговор!Криете значи враговете ни,криете си армиите,не ни отговаряте...И какво трябва да означава това!?И само да кажа,че и Вега махна доста гълъби,но задължително след уведомяване на отсрещният съюз поне 24ч по-рано!Айде нека не се връщаме назад защото всички в бг4 знаят какво и как стана!
Активен

Умри,но не се предавай!
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #623 -: Февруари 09, 2011, 01:51:48 »

Неискам да се меша в темата затова ще напиша само 1 забравяш че вие провoкирахте атаките слет като шпионирахте с доста висок шпионаж и може би се надявахте че няма да ви разберем...слет като при съюзен договор шпионирате то за нас стана ясно какви са ви намеренията така че...и друго сегашния съюз е много (почти изцяло) нов състав от предната ера така че не съди за действията от преди.лека вечер!

Нищо не забравям, договора не случайно допуска шпионаж, но не допуска атаки. За да се държим информирани сме ви шпионирали, не сме го правили от чужди акаунти за да мишкуваме, може би дори щяхме да развалим договора в един момент първи, но както цялата ера знае винаги сме разваляли договора първо. Некоректното поведение (или нарушаването на съдържащото се в договора обещание) е да напуснеш съюза, за да можеш да атакуваш при действащ договор, да се върнеш в съюза, за да не се разбере какво си направил, и после да се гордееш с поведението си.

Състава хич не е изцяло нов, макар че най-изявените "среднощни стратези" може би наистина липсват, но остава съмнението в думата, която вече са нарушили веднъж, и дори се гордеят с това.
Активен

Amat victōria cūram
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #624 -: Февруари 09, 2011, 01:53:00 »

аве сиренето е от нашите споко, сеирджия си пада
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #625 -: Февруари 09, 2011, 01:53:21 »

 *beer*  айде живи и здрави,стига сте се плюнчили,уж сте големи хора... май съм объркала
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
viki4
Гост
« Отговор #626 -: Февруари 09, 2011, 01:53:36 »

Вега махна доста гълъби,но задължително след уведомяване на отсрещният съюз поне 24ч по-рано!

Това абсолютно не е вярно.  ;D
Но няма да връщам лентите назад. темата е за подаръци, коментарите за минали ери си пишете в нова тема.
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #627 -: Февруари 09, 2011, 01:53:53 »

Айде и аз само да кажа,че почнахме да ви шпионираме като взехте да прибирате при вас абсолютно всички които ние пребивахме,т.е. Кийпърс взе да се пълни все с наши врагове,а и наистина ви снимахме,но защо не ни пратихте докладите след като ударихте Книжаря?Нали бяхме съюзници?Писах на трима човека,а дори нямаше отговор!Криете значи враговете ни,криете си армиите,не ни отговаряте...И какво трябва да означава това!?И само да кажа,че и Вега махна доста гълъби,но задължително след уведомяване на отсрещният съюз поне 24ч по-рано!Айде нека не се връщаме назад защото всички в бг4 знаят какво и как стана!
За доклади немога да ти кажа.но слет като сте толкова доблестни и ние сме били подлите ми кажи така ли се прави ? шпионира се с висок шпионаж всички наред и като ви е изгодно може би щяхте да скъсате а не при договор да шпионирате и да се правите на агънца после че сме ви изиграли ... слет като сме ви прибирали враговете се къса договора и се почваме а не се шпионира тихичкo..
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #628 -: Февруари 09, 2011, 01:54:49 »

ахиликс недеи че с тази география може да се изложиш, пък и ти вече не си админ, моя въпрос бе към админите за WTN не сменяи темата
Трудна работа с географията - виж ти с препратките по конституциите и сравненията - по може. Smiley.Аз никога не съм бил админ. Smiley Иначе по правилата на форума/макар да не са конституцията на САЩ/ обяснения за наказания се дават само на наказаните и не публично..И решенията се взимат от Глобалните модератори и С.М. Smiley Демек , ако са го наказали - имат основание , което могат да го споделят с него , ако желаят.А темата я смени ти - тя е за подаръците - не за персоналните наказания.Аз само ти отговорих. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #629 -: Февруари 09, 2011, 01:55:16 »

Това абсолютно не е вярно.  ;D
Но няма да връщам лентите назад. темата е за подаръци, коментарите за минали ери си пишете в нова тема.
Айде като не е вярно дай пример кога сме махнали договор с някой приятелски съюз в 5ч сутринта и сме го ударили масирано да те видим колко си отворена!
Активен

Умри,но не се предавай!
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!